Eski sevgili ve eşim

Teşekkür ederim bende öyle yaptım sildim ne varsa birdaha girip bakmadım bile

Sanal bile olsa iletişim varsa aldatma vardır benim gözümde. Evlenmişsiniz ve o kişi eskide kalmış. Neyi, kimi istediğinize karar verin. Sevmiyorsanız boşanın. Boşanmıyorsanız evlilik birliğine sadık kalın.

Sizi tanımayan sözdee sevgili için evliliği riske atmak saçmalık

İkiniz içinde ilk aşk olsaydı sizi hatırlardı, yada hatırlamamış ayağında beyefendi ergen gibi...
Sanırım ; olur öyle ya boşver bişey olmaz diyelim istiyorsunuz ama maalesef

şaka misiniz siz? eski sevgiliniz cevap verdi diyelim evet tanıdım x kişisin bunca yıl sonra niye yazıyorsun dese ne cevap verecektiniz? senle sorunlarım vardı kocamla evlendim şimdi onla sorunlarım var sana yazıyorum mu??!! yapmayın Allah aşkına.. boşanın ne halt edecekseniz ondan sonra edin yazık günah eşinize..

Adam evli olduğu için seni hatırlamadığını söylemiş.
keşke sen de artık evli bir kadın olduğun için onu hatırlamasaydın.
Çok büyük yanlış yapmışsın.

Yaptığınızın aynısını eşinize yıllar sonra yaptığında kızmayın, çünkü evren kanunu bu yaptığın herşey döner dolaşır sanada yapılır.

İyi ki tanıyamadım demiş yoksa devamı fenalar fenası... Eşinle daha çok vakit geçir hala eski sevgilini düşünüyosan boşan yazık eşine.

Yaptığınız hiç hoş bir durum değil. Kusura bakmayın ama resmen arayış içindesiniz. Bırak eski sevgiliye istek atmayı, butiklerden veya bayan bile olsa tanımadığım insanlardan gelen istekleri kabul etmiyordum. Size yapılsa ne hissederdiniz. Empati kurun biraz. Böyle şeylere gerçekten tahammülüm yok. Allahtan eski sevgiliniz olacak kişi yüz vermemiş, yoksa o konuşmanın devamı gelecekti. Bu yaptığınız alenen aldatmaya teşebbüs. Sevmiyorsanız boşanırsınız olur biter. Evliliyseniz şayet sadakat yükümlülüğüne uymak zorundasınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…