Eski sevgili ve eşim

Ben anlamıyorum bu boşluktayım, sorunlarım var ama eşim şöyle böyle bahanelerini...
Eşiniz hayatınızı doldurmuyorsa boşar çıkarırsınız hayatınızdan gayet basit. Ancak bu tür girişimlerin haklı ya da mantıklı olması mümkün değil. Boşluktayım, depresyondayım pehhh herkes psikoloji profesörü, yapmayın allah aşkına, bir de kendine kızma pozları falan komik oluyor. Burada konu açıp ahh kardeş haklısın eşin buna sebep olmuş, boşluğa düşmüşsün olsun dememizi bekliyorsunuz ama o işler öyle olmuyor
Yok öyle de birsey beklemiyorum niye kendime kızıyormusum gibi yapacağım ben yazdım zaten olanları niye yaptım bilmyrm dedim sonra insanların yazdıklarıni görünce yaptıgimin yanlış olduğunu gördüm demekki bunu göremeyecek duruma gelmişim evet yaptıgimin hic bir bahanesi yok

En azından yanlış olduğunun farkındasın. Eşininde verilmiş sadakası varmış adam seni tanımamış yada uzatmak istememiş. Yürütemeyeceksen boşan eziyet etme ikinizede. Yada otur düşün kendi yanlışını eşinin yanlışını. Çözüm bulmaya odaklan.
Ben hatamin farkına vardım eşimlede konusamaya çalıştıkça dinlemyr

Evli biri olduğunu unutma. Eşin sana bunu yapsa hosuna gider mi ? Ne amaçla ekledin ? Hıc masum değilsin. Açıkça söylüyorsun unutamadım diye. Belki karşı taraftan ışık alabilseydin kocanı bile aldatacaktın belki. Aklını başına topla. Kendini rezil etmişsin devam etme
Tmm doğru iyiki de karşılık vermemis sildim zaten bütün herseyi

Benim kafam çok karışık ben geçen gün eski ve aynı zamanda ilk sevgilim olan kişiye Instagram dan istek gönderdim kabul etti sonra bana msj atmış tanıyamadım diye Bende bu isimde kimi tanıyorsun dedim oda kimseyi demis kimseniz soyleyin benim boş muhabbetlere ayıracak vaktim yok demiş bende biliyorum öyle oldugunu ben boş bulundum dedım ozaman kimsin demiş bende cvp vermedim bu ne demek sizce niye yaptım bilmyrm ama evliligim boyunca çok zaman hep aklımdaydi hep rüyamda görüyorum bizimkisi ikimiz içinde ilk aşktı aslinda ben hiç unutmadım ondan ayrıldık sonra hiç iyi insanlarla karsilasmadim kötü bir ilişki yaşadım bir boşlukta eşimle tanıştım kabul ettim evlendim beni çok seviyordu yada benmi öyle görüyordum Bende onun ilgisi alakasiyla unuttum birçok şeyi sonra sorunlu zor bir şekilde evlendik eşimi sanki o ilişkiden kurtuluş olarak gördüm galiba ailem istemedi onun ailesi sorun çıkardı çok kötü zor zamanlar yaşattılar bana eşim yanimda yok gibiydi Ne yaptım niye bende bilmiyorum
anladım ki boşluğa düşmüşsünüz yaşadıklarınızdan dolayı veya yıllardır aklınızda olan birini merak edip yazmışsınız belki aklınızdan çıkartmak için çözüm yolu bulurken ona yazmayla sonuçlanmış tabiki yanlış evli olduğunuz halde birine yazmanız sonuçta birşey yazmamışsınız ama... seni hatırlamadığını gördün ve artık içinde onu biryerlerde hatırlatacak ne varsa at içinden birdaha da böyle birşeylere kalkışma eğer evililiğininin bitmesini istemiyorsan....

anladım ki boşluğa düşmüşsünüz yaşadıklarınızdan dolayı veya yıllardır aklınızda olan birini merak edip yazmışsınız belki aklınızdan çıkartmak için çözüm yolu bulurken ona yazmayla sonuçlanmış tabiki yanlış evli olduğunuz halde birine yazmanız sonuçta birşey yazmamışsınız ama... seni hatırlamadığını gördün ve artık içinde onu biryerlerde hatırlatacak ne varsa at içinden birdaha da böyle birşeylere kalkışma eğer evililiğininin bitmesini istemiyorsan....
Teşekkür ederim haklısın iyiki tanımamış yada tanimamisliktan gelmiş getiremeyeceğim devamını

Benim kafam çok karışık ben geçen gün eski ve aynı zamanda ilk sevgilim olan kişiye Instagram dan istek gönderdim kabul etti sonra bana msj atmış tanıyamadım diye Bende bu isimde kimi tanıyorsun dedim oda kimseyi demis kimseniz soyleyin benim boş muhabbetlere ayıracak vaktim yok demiş bende biliyorum öyle oldugunu ben boş bulundum dedım ozaman kimsin demiş bende cvp vermedim bu ne demek sizce niye yaptım bilmyrm ama evliligim boyunca çok zaman hep aklımdaydi hep rüyamda görüyorum bizimkisi ikimiz içinde ilk aşktı aslinda ben hiç unutmadım ondan ayrıldık sonra hiç iyi insanlarla karsilasmadim kötü bir ilişki yaşadım bir boşlukta eşimle tanıştım kabul ettim evlendim beni çok seviyordu yada benmi öyle görüyordum Bende onun ilgisi alakasiyla unuttum birçok şeyi sonra sorunlu zor bir şekilde evlendik eşimi sanki o ilişkiden kurtuluş olarak gördüm galiba ailem istemedi onun ailesi sorun çıkardı çok kötü zor zamanlar yaşattılar bana eşim yanimda yok gibiydi Ne yaptım niye bende bilmiyorum
İlk önce boşanın ondan sonra ne halt ederseniz edin. Aldatmayı meşrulaştırmayın artık yeter!

En azından o karakterliymiş de tanimazllıktan gelmiş. Ama karpuz kabuğu düştü bir kere daha siz iflah olmazsınız, karşı tarafta boşluğa düşmez inşallah ne diyelim.

Sizde kotu bir insansinz.

Evliliğiniz boyunca unutamadiginiz birbirinizi sözde cok sevdiğiniz eski sevgiliniz sizi hatırlamamış bile.
Eşinize yazik değil mi? Resmen yıllardır duygusal olarak aldattiginiz eşinizi bu defa fiziksel olarak aldatmak için bir adım atmışsınız.
Umarim eşiniz herseyi farkeder ve biran önce ayrılır sizden

Eski sevgiliyle sorun yaşayınca ,ilişkiyi yürütemeyince yenisi ile evlen...eskiyi unut.. yeniyle sorunlar yaşamaya başlayınca eskiyi düşün yeni ile olan sorunları unut..hatta eski ile iletişim kur onu yeni yap!! ..evliliğinizde sorun varsa kimsenin günahına girmeden de evliliğinizi sonlandırabilirsiniz.Hayat sizin bunalımlı dönemlerinizi aşmak için kullandığınız erkekler arasında geçişler yapmanızdan ibaret değil..insanların kaderiyle oynuyorsunuz yazık değil mi? O kişinin eşi sizin mesajınızı görse neler olur? Sizin eşiniz bu konuyu okusa ..veya diğer kişiye gönderdiğiniz mesajdan haberdar olsa sonuçları göğüsleyebilecek durumda mısınız ?

Eski sevgiliyle sorun yaşayınca ,ilişkiyi yürütemeyince yenisi ile evlen...eskiyi unut.. yeniyle sorunlar yaşamaya başlayınca eskiyi düşün yeni ile olan sorunları unut..hatta eski ile iletişim kur onu yeni yap!! ..evliliğinizde sorun varsa kimsenin günahına girmeden de evliliğinizi sonlandırabilirsiniz.Hayat sizin bunalımlı dönemlerinizi aşmak için kullandığınız erkekler arasında geçişler yapmanızdan ibaret değil..insanların kaderiyle oynuyorsunuz yazık değil mi? O kişinin eşi sizin mesajınızı görse neler olur? Sizin eşiniz bu konuyu okusa ..veya diğer kişiye gönderdiğiniz mesajdan haberdar olsa sonuçları göğüsleyebilecek durumda mısınız ?
Değilim

Sevgiliydik ama oda evli simdi ben anlamadim niye yazdım niye yaptım offf
bir de evli adam ve biliyorsunuz hemen engelleyip erkenden hatadan döndüğünüze şükredin bence. Eşiyle de yazışmış olabilirsiniz. Eşi eşinize bile ulaşabilirdi. Bence daha fazla düşme ki kalkması zor olmasın :bicak:

Sizinki bir hastalık. Adı da Azgın Teke Sendromu.

Adam tanımamazlıktan gelmiş demekki eşine Sağdık biri... Sizede ders niteliğinde bence.

bir anlık boşlukta yeni bir heyecan aradınız sanırım. Hepimiz insanız zaman zaman geçmişten bişeyler çıkar gelir önümüze yada biz zorla olmayanı oldurmaya çalışıyoruz. Merak, heyecan, sevgisizlik, ilgisizlik, macera arama adına her ne denirse densin nefis dediğimiz şey de işte tam burada devreye giriyor. Bizi yanlıştan, yasaktan, olmaması gerekenden uzak tutacak şey nefsimizdir. Yol yakınken daha fazla deşme nedenini, niyesini, ne yapmak istedi falan filan. Şuan sebebi her ne olursa olsun iki tarafta evli olduğu için herhangi bir şekilde iletişimde olmanız doğru değil.
Bütün bağlantılarınızı kopartın, kafanızın daha fazla karışmaması için uzak durun.

X