Düğün Eski sevgilim evlendi

6 yildir tanıdığım eski sevgilim surekli git gelli ilişkimiz sonucu en son 4 ay once benimle evlenmek istediğini söyledi yalvardi ama ben tam guvenemedihim icin biraz guven vermen lazim dedim. O da ben sana guven vermekle uğraşamam dedi ve ayrildik.
2 ay sonra 2 ay icinde tanıştığı yeni bir kizla ayni is yerine yeni gelen kizla evlendi.

Ya ben cok seviyordum ilk sevgilimdi ama güvenemiyordum, çünkü en fazla bikac ay sürüyordu ilişkimiz sonra bahane üretip ayriliyordu sonra surekli tekrar gelip ozur diliyordu.

Ya ben ama elimde olmadan üzülüyorum, kisa surede nasil unutur nasil yapabilir okadar yalvardi benimle evlenmek icin.
Mutluluk pozlarini gördükçe deliricek gibi oluyorum ya.

Benim gibi durum yansıyanlar oldumu.
Ben bu hikayenin kurbanimi oldum
Bizde bunları yaşadık nekadar üzülme de dese insan demekle olmuyor biliyorum o an insan başka bisey düşünemiyor ama inan zaman geçtikçe insan geçmişte uzulduklerine inanamıyor yani üzülmek istersen de bence değsin buna değecek biri olsun yıllar var tamam 6 sene ama önemli olan bukadar uzun süre ve huzursuzluk değil ben 2 ayda aşık oldum sadece 2 ay çıktık rüya gibi ydi bitti 3 sene aşk acısı cektm sonra başkaları gircek hayatına hem o başkasıyla mutluyken sen neden tek başına üzülüyorsun sende mutlu ol erkek mi yok hele onun gibi dengesiz güvensiz çoook sen acele etme doğru insanı bul herşey aşk heves heyecan değil beraber konuşabileceğin konuşurken anlaşabileceğin ortak özellikleriniz olan biri çıkar karşına sana aşktan daha iyi hisler verir sevgi hissi saygı hissi en önemlisi güvenn

Bizde bunları yaşadık nekadar üzülme de dese insan demekle olmuyor biliyorum o an insan başka bisey düşünemiyor ama inan zaman geçtikçe insan geçmişte uzulduklerine inanamıyor yani üzülmek istersen de bence değsin buna değecek biri olsun yıllar var tamam 6 sene ama önemli olan bukadar uzun süre ve huzursuzluk değil ben 2 ayda aşık oldum sadece 2 ay çıktık rüya gibi ydi bitti 3 sene aşk acısı cektm sonra başkaları gircek hayatına hem o başkasıyla mutluyken sen neden tek başına üzülüyorsun sende mutlu ol erkek mi yok hele onun gibi dengesiz güvensiz çoook sen acele etme doğru insanı bul herşey aşk heves heyecan değil beraber konuşabileceğin konuşurken anlaşabileceğin ortak özellikleriniz olan biri çıkar karşına sana aşktan daha iyi hisler verir sevgi hissi saygı hissi en önemlisi güvenn
Evet doğru söylüyorsun canim, insAllah sende gönlüne gore birini bulursun. Bu gunlerde vgecer gider allahin izniyle

Evet doğru söylüyorsun canim, insAllah sende gönlüne gore birini bulursun. Bu gunlerde vgecer gider allahin izniyle
Ben buldum canm evliyim ama ozamanlar o olmazsa benm için herkes aynı diye düşündüğüm için yanlış bir secim yaptm bu yüzden artık hayatında olmayan biri için kendi hayatını mahvetme geçmişte takılırsan geleceğini göremezsin geleceğini guzellestircek biri çıkar seninde karşına elbet sende ona inat olsun diye evlenme bekle iyisi gelir sonunda geç olsun güç olmasin😊

6 yildir tanıdığım eski sevgilim surekli git gelli ilişkimiz sonucu en son 4 ay once benimle evlenmek istediğini söyledi yalvardi ama ben tam guvenemedihim icin biraz guven vermen lazim dedim. O da ben sana guven vermekle uğraşamam dedi ve ayrildik.
2 ay sonra 2 ay icinde tanıştığı yeni bir kizla ayni is yerine yeni gelen kizla evlendi.

Ya ben cok seviyordum ilk sevgilimdi ama güvenemiyordum, çünkü en fazla bikac ay sürüyordu ilişkimiz sonra bahane üretip ayriliyordu sonra surekli tekrar gelip ozur diliyordu.

Ya ben ama elimde olmadan üzülüyorum, kisa surede nasil unutur nasil yapabilir okadar yalvardi benimle evlenmek icin.

2 ay sonra 2 ayy içinde tanıstıgı yeni bir kızla evleniyorsa güvenmemen isabet olmus.
Evlenmek için evleniyor ya da uzun zamandır bu kişiyi tanıyordu, üzgünüm

Çok iyi bir şey olsa sen evlenirdin zaten, bırak, iki ayda evlenme kararı alıp tanımadığı bir adamla evlenen kız düşünsün artık.

İnanın gelip geçecek ama ara ara hüzünlü bir şarkı da aklınıza gelecek ve yine geçip gidecek . Zaten güven olmadan asla olmaz 🙅🏻‍♀️ 2 ay tanışıp evlenmek için çok kısa kesin onlarda da patlak verir zamanla ..

Ben buldum canm evliyim ama ozamanlar o olmazsa benm için herkes aynı diye düşündüğüm için yanlış bir secim yaptm bu yüzden artık hayatında olmayan biri için kendi hayatını mahvetme geçmişte takılırsan geleceğini göremezsin geleceğini guzellestircek biri çıkar seninde karşına elbet sende ona inat olsun diye evlenme bekle iyisi gelir sonunda geç olsun güç olmasin😊
Nasip kismet ya öyle bir delilik yapmam.
Sizede bol bol mutluluklar diliyorum inşallah

Bana sanki o kıza karşı zaten bi şeyler hissediyormuş gibi geldi. Sürekli ayrılıp barışan bir ilişkiniz varmış. O ayrı kalma zamanlarında belki de başkalarıyla görüşüp sizi cepte tutuyordu 🤷🏻‍♀️

öyle ya da böyle nerden baksan elde kalıyor bu ilişki. Bu saatten sonra siz de önünüze bakıp mutlu olmaya çalışın.

Boşver bence sen en iyisini yapmışsın sende yoluna bak artık düşünme bile

Biz eşimle tlde ilk konuşmamızda bana evlenme teklifi etti, bir ay içinde herşey oldu bitti evlendik, birbirimizi tanıdıkmı tabiki yok ama nasip böyleymiş.Onunda görüştüğü biri varmış, inanamadı evlendiğimize faceden sürekli tahrik etti ikimizide ama sonunda pes etti 6 7 yıl yakamızı bırakmadı yani.10bucuk yıldır evliyiz.Nasip siz olsaydınız evliliği sizle olurdu, 6 yılda tanımak için uzun bir süre esasında siz red edip onu başkasına yönlendirmişsiniz, adam evlenmek istiyor bu onun en doğal hakkı.Yolunuza bakın artık, umarım siz daha mutlu olursunuz..🌹🤲

Kurtulduğuna sevinmen gerekmez mi bu durumda. Sen bu hikayenin galibi oldun. Bu adam yaşı gelmiş evlenmek istiyormuş heralde. Derdi çok da sen değilmişsin.
türk kadını malum evlenecek birini gördü mü atlar. Salak kız ne diyim. İnşallah mutlu olurlar.

Bana sanki o kıza karşı zaten bi şeyler hissediyormuş gibi geldi. Sürekli ayrılıp barışan bir ilişkiniz varmış. O ayrı kalma zamanlarında belki de başkalarıyla görüşüp sizi cepte tutuyordu 🤷🏻‍♀️

öyle ya da böyle nerden baksan elde kalıyor bu ilişki. Bu saatten sonra siz de önünüze bakıp mutlu olmaya çalışın.
O kiz yeni geldi

Benle eşim de sizin gibiydik tartıştığımızda gelirdi barışmak fln isterdi daha çok ilgi istediğimde güvenimi kazanmasını istediğimde işine gelmezdi yine kavga ederdik yine giderdi şuan evliyiz ilk zamanlards çok tartışırdık 1 sene sonra düzelmeye başladı evlilik düzeltti sanırım bizi ama canım sizin ilişkidir o evlenmiş nasılsa bence zor biliyorum ama vazgeçmelisin

Benle eşim de sizin gibiydik tartıştığımızda gelirdi barışmak fln isterdi daha çok ilgi istediğimde güvenimi kazanmasını istediğimde işine gelmezdi yine kavga ederdik yine giderdi şuan evliyiz ilk zamanlards çok tartışırdık 1 sene sonra düzelmeye başladı evlilik düzeltti sanırım bizi ama canım sizin ilişkidir o evlenmiş nasılsa bence zor biliyorum ama vazgeçmelisin
Bitti gitti ya

Sana daha güzel bir hikaye anlatayim. Konum var zaten açık olan. 2 senelik ilişkim vardı. İlk ilişkim ve çoğu özel şeyi ilk kez yaşadım. Eş arkadaş sevgiliydik. Son 9 aydir ayrıydım ama o bırakmıyordu. Ben de karşı koyamiyordum. Ayrıl barıs kavga dövüş gidiyorduk vazgeçemiyorduk. Ayrılma sebebim güvensizlik ve binlerce yalan. Geçen haftada dahil 9 aydir cicekler alıyordu, ağlıyordu, birbirimizi sevdiğimizi söylüyorduk. En son geçen hafta bugün sen gel ben dünden razıyım beni sen ayakta tutuyorsun senden başkasını sevemem ki sen de sevemezsin diyordu. Ben de ona onu çok sevdiğimi yazdım. Sabahına cevap yok. Öğlen engellendim her yerden. Noldugunu anlayamadım başka hesaplardan yazdım okumadan engelledi. Gece annesi aradı oğlumun hayatında biri var dedi su an sozluler. Ve o kişi bana telefonda seni sevdim sandım sevmemisim o sözleri de öylesine söyledim dedi ve su an çok mutlu.
Yakında evlendiklerini de görücem ve kabrolucam. Sürekli carpintim oluyor uyuyamıyorum yemek yiyemiyorum. Nasıl atlaticam bilmiyorum. Ona çok bagliydim o yüzden yeniden birini sevene kadar unutamam. Seni çok iyi anlıyorum ben.
Benle tamamen bitirmedi o kızı bulana kadar ve ben ALDATILDIM. Seni düşünüyorum uyuyamıyorum dediği geceler malesef onla arasını yapmaya çalıştığı zamanlarmis. Onların resimlerini görüyorum benimle uyuduğu yatakta sarılıp poz vermişler. Benim aldığım sweatle. Benden nefret eden annesi o kızla resim cekinip profil resmi yapmış. Öyle mutlular ki. Ne desem işte böyle...

2 ay içinde birini bulup evlenen, 2 ay içinde birini boşayıp başkasıyla da evlenir. Şimdi mutlu, siz de dua edin mutlu kalmaya devam etsin, değilse sizi ileride mutsuz etmek için elinden geleni yapabilir. Siz şu anda geçici bir mutsuzluk yaşıyorsunuz, içinize sinen kişi belki de hemen karşınıza çıkmayacak, bu süreçte onu düşünüp pişmanlık duyarsanız hayatınızda yeni kişilere de yer açamazsınız. Bitmiş gitmiş belki de hiç olmamış gibi davranıp önünüze bakmak en iyisi.
Benimki 2 günde aşık oldu bir haftada sozlendi. Hepsi bu hafta içinde oldu ve geçen hafta birlikteydik. Muhtemelen 2 günlük bir şey değil ve ben aldatiliyordum aylardır. Bilemem. Hızlı başlayan çabuk biter diyorum ama ayrılırlar diye umitlenmek de istemiyorum. Konudaki kişi gibi evlenirler falan. Ne diyeyim. Kim naparsa yapsın kendi hayatimizdan mesuluz. Tabi şu an ölü gibiyim o ayrı...

X