ESKİ SEVGİLİM EVLENDİ

Merhaba kızlar, öncelikle tamamen içimi dökmek için yazıyorum. 17 yaşında tanıştığım biri vardı 21 yaşına kadar beraberdik çok genç yaşlar, tatlı günlerdi. 21 yaşında beni şu anki instagram fenomenlerinden biri ile aldattı. Sadece arkadaşlar sanıyordum. O dönemler çocuk benim için sadece sevdiğim çocuk değil, en yakın arkadaşım, sırdaşımdı. Kimseyle paylaşamadığım sorunlarımda hep destek oldu yanımda oldu. Belki sevmedi hiç aldattığına göre fakat çok değer verdi. Sonrasında ise yüzyüze görüşmesek de arkadaşça hep iletişim halinde kaldık. Bana zaman zaman görüşmek istediğini kimseye güvenemediğini yazdı fakat ben hiç görüşmedim. Onu sadece hep dinledim fikilerimle yanında oldum. Ben onu nişanlanana kadar hiç unutamadım daha sonra Allah içime bir su serpti Allah mutlu etsin dedim ve önüme baktım. Hala aynı düşünüyorum çok mutlu olsun benim de iki senelik bir ilişkim var şu an ve onu çok seviyorum. Fakat geçen hafta eski sevgilim evlendi ve kız fenomen olduğu için her şeyi an ve an izledim. Onu unuttuğum halde içim çok kötü oldu, tüm gün izleyip izleyip ağladım sanki işkence çektim. Çok saçma neden böyle oldu neden böyle hissettim. Benim için dua edin ben bunları hissetmek istemiyorum, hiç yakışık almıyor:KK43:
Bunu ben de terk ettiğim sevgilimi yeni sevgilisi ile görünce yaşamıştım. Bence unutamamak falan değil o .Saçma sapan kadınca bir hırs, kıskançlık unutulmama isteği belki de ama sevgi olmadığına eminim.

kim bu yahu çok merak ettim =)
Amaaan beş bin takipçisi olan kendini fenomen sanıyor. Bizim iş yerine de bir danışan gelmisti, mesleğine fenomen yazmış. Merak ettim baktım , öyle bedava ürünlerin tanitimini falan yapan biriymiş
Bence konu sahibininki de kendi çapında "mahalledeki fenomen"
Sadece mahallede olduğu için o taraflarda biraz fazla popüler.
Konu sahibi, ağladin bittti gitti. Engelle bu saatten sonra.
Ayrıca etrafındaki insanlar mal mı? Nasıl sana haber taşıyorlar? Benim çevremde eski sevgilimden laf taşıyacak insan yok mesela, cesaret edemezler. Sen de bir iki sert çık "fesat misin sen elin evli insanını eski sevgilisine anlatıyorsun. Ne ayıp ya, sustum sustum da hem bana ayıp hem (sevgilime) diye boz. Bak bakalım kim laf taşıyacak sana???

Amaaan beş bin takipçisi olan kendini fenomen sanıyor. Bizim iş yerine de bir danışan gelmisti, mesleğine fenomen yazmış. Merak ettim baktım , öyle bedava ürünlerin tanitimini falan yapan biriymiş
Bence konu sahibininki de kendi çapında "mahalledeki fenomen"
Sadece mahallede olduğu için o taraflarda biraz fazla popüler.
Konu sahibi, ağladin bittti gitti. Engelle bu saatten sonra.
Ayrıca etrafındaki insanlar mal mı? Nasıl sana haber taşıyorlar? Benim çevremde eski sevgilimden laf taşıyacak insan yok mesela, cesaret edemezler. Sen de bir iki sert çık "fesat misin sen elin evli insanını eski sevgilisine anlatıyorsun. Ne ayıp ya, sustum sustum da hem bana ayıp hem (sevgilime) diye boz. Bak bakalım kim laf taşıyacak sana???
Bilemedim benim kuzen sahici fenomen, tanir miyim acaba diye seyettim ama gecen hafta evlenen fenomen bilmiyorum, dedigin gibi olma ihtimali yuksek :)

Acaba bu yazıyı kızın kimliği ortaya çıksın da kulağına gitsin diye mi yazdınız? Eski sevgili benimle görüşmek istedi, ben görüşmedim vb de diyorsunuz, bilmiyorum kızın fenomen olduğunu yazmanız bana sanki kimliği bilinsin, bunlar duyulsun ve midesi bulansın çabası gibi geldi.

Merhaba kızlar, öncelikle tamamen içimi dökmek için yazıyorum. 17 yaşında tanıştığım biri vardı 21 yaşına kadar beraberdik çok genç yaşlar, tatlı günlerdi. 21 yaşında beni şu anki instagram fenomenlerinden biri ile aldattı. Sadece arkadaşlar sanıyordum. O dönemler çocuk benim için sadece sevdiğim çocuk değil, en yakın arkadaşım, sırdaşımdı. Kimseyle paylaşamadığım sorunlarımda hep destek oldu yanımda oldu. Belki sevmedi hiç aldattığına göre fakat çok değer verdi. Sonrasında ise yüzyüze görüşmesek de arkadaşça hep iletişim halinde kaldık. Bana zaman zaman görüşmek istediğini kimseye güvenemediğini yazdı fakat ben hiç görüşmedim. Onu sadece hep dinledim fikilerimle yanında oldum. Ben onu nişanlanana kadar hiç unutamadım daha sonra Allah içime bir su serpti Allah mutlu etsin dedim ve önüme baktım. Hala aynı düşünüyorum çok mutlu olsun benim de iki senelik bir ilişkim var şu an ve onu çok seviyorum. Fakat geçen hafta eski sevgilim evlendi ve kız fenomen olduğu için her şeyi an ve an izledim. Onu unuttuğum halde içim çok kötü oldu, tüm gün izleyip izleyip ağladım sanki işkence çektim. Çok saçma neden böyle oldu neden böyle hissettim. Benim için dua edin ben bunları hissetmek istemiyorum, hiç yakışık almıyor:KK43:
Eskiden sevdiğiniz, aşık olduğunuz, bir şeyler paylaştığınız biri ile dost kalmanın doğru olduğunu düşünmüyorum. Muhakkak yapabilen vardır ama ben doğru bulmuyorum. Öyle ya da böyle duygusal hafıza denilen bir şey var insan ister istemez etkilenir. Sizin de kendisinden uzak durup, iletişim halinde olmamanızı, takip etmemenizi öneririm.

Olur ole seyler stalk kötüdür.Yapma

Çok gereksizce. Sevgili nedir ya :) herkes herkesle sevgili olabilir. İlişki bittikten sonra sen de herkesleştin mesela. Evet yaptığın doğru değil. Bence önüne bakmaya devam et. Hayatındaki insana ve evlenen insanın eşine yaptığın bir ayıp bu.

Evlenirler benimkide evlendi..
Bende uzuldum ilk günler sonra dedimki amaaann sende oyle diceksin

X