Eski sevgilim hediyemi hala kullanıyor

Düzelttim kendimi nasıl geri kazanabilirim onu
Kendinizi duzeltseydiniz,size açıkça herşeyi söylemiş adamın hâlâ peşinde dolanmazdiniz.Kendi hayatınıza odaklanırdınız.Geri kazanmayı unutun hiç bir aklı başında olan adam sizin gibi tehlikeli sularda gezen birini hayatına istemez Hobi edinin,birilerine değiştiğinizi kanıtlamaya uğraşmayın,gerçekten değişin.

Kendinizi duzeltseydiniz,size açıkça herşeyi söylemiş adamın hâlâ peşinde dolanmazdiniz.Kendi hayatınıza odaklanırdınız.Geri kazanmayı unutun hiç bir aklı başında olan adam sizin gibi tehlikeli sularda gezen birini hayatına istemez Hobi edinin,birilerine değiştiğinizi kanıtlamaya uğraşmayın,gerçekten değişin.
Ben kötü bir insan değilim sadece çok seviyorum kaybetmemek için ani olan bı durumdu

İlgisiz olduğu için bı anlık sinirle ayrıldım ondan sonra pişman oldum geri dönmek istedim kabul etmedi ben de sinirlendim iş yerinde yanına gidip konuşmamız laizm diye ısrar ettim o da burası ne zamani ne de yeri rica ediyorum çıkışta konuşalım dedi ben de hayır şimdi konusscaz dedim en son kızdı bana tamam dedim bende çıkışta konusuruz diye
Sonra şirket içinde ağladım sürekli arkadaşları görüp ona yetiştirmiş ağladığımi
Mesaj atıp benden ayrılırsan kendimi öldürürüm zarar veririm dedim

O da saat 5 te mesai bitimine 2 saat kala eve gitti daha fazla rezillik çıkmasın diye
Bana da mesaj atıp sürekli kendimi öldürecem zarar verecem kendime diyen biri ile ilişki istemiyorum dedi beni tamamen bitirdi ne kadar ugrassam da
Rezillik parti time. Adam yine iyi biriymiş gerçekten. Tedavi mi olsaniz acaba

eski toksik sevgilim biz henüz yeniyken bi kol saati takıyordu arada
bi gün laf arasında (ben sormamıştım, sormam da o kadar ilgili değilim böyle şeylerle) saati eski bi sevgilisinin hediye ettiğini, normalde o rengi sevmediğini ama o saati sevdiğini söylemişti
ben de şöyle bi baktım, iyi dedim geçtim
bence de sadece bi eşya yani, bana ne
bende neler neler var o bilmezdi :KK70:

Ben pek bisey kullanmiyorum yeni evliyken eski sevgilimin hediye ettigi motosiklet eldivenlerini kullandim sadece. 😀
Onun disinda aile evimdeki odam müze gibi karistirmaya girdigimde taa 2010dan yazdigim notlar bile cikiyor. 😄
Ilkokul günlügüm fln

Ben kötü bir insan değilim sadece çok seviyorum kaybetmemek için ani olan bı durumdu
Bak ablacım hiç birimiz senin kişisel hayat koçun,ya da psikoloğun değiliz.Sen sordun bizde tecrübeler ışığında cevap veriyoruz Sana o adamdan olmaz köprüleri yıkan hatta ateşe veren sensin.Adam akilliysa geri dönmez diyoruz.Esyaya anlam yükleme diyoruz Git tedavi ol bu takıntı hali iyi değil diyoruz Ayrılığı sen istedigin halde şirketi alt üste getiren sensin,adamı intihar tehditiyle kendine döndürmek isteyen sensin.Bu ilişkide anormal olan sensin .Bunu düzelt, büyü, olgunlaş,tedavi ol ve bu adamın yakasını birak.

Bak ablacım hiç birimiz senin kişisel hayat koçun,ya da psikoloğun değiliz.Sen sordun bizde tecrübeler ışığında cevap veriyoruz Sana o adamdan olmaz köprüleri yıkan hatta ateşe veren sensin.Adam akilliysa geri dönmez diyoruz.Esyaya anlam yükleme diyoruz Git tedavi ol bu takıntı hali iyi değil diyoruz Ayrılığı sen istedigin halde şirketi alt üste getiren sensin,adamı intihar tehditiyle kendine döndürmek isteyen sensin.Bu ilişkide anormal olan sensin .Bunu düzelt, büyü, olgunlaş,tedavi ol ve bu adamın yakasını birak.
Bırakamam asla

Ben pek bisey kullanmiyorum yeni evliyken eski sevgilimin hediye ettigi motosiklet eldivenlerini kullandim sadece. 😀
Onun disinda aile evimdeki odam müze gibi karistirmaya girdigimde taa 2010dan yazdigim notlar bile cikiyor. 😄
Ilkokul günlügüm fln
Bizde eşimin bekarken kaldığı aileye ait bi ev var eski ve ortaklı diye gitmek istememiştim kira sözleşme zamanı gelince daha merkzi bi yer arayıp bulamayınca biraz mecburi burayı tadilata soktuk hiç mutlu olmasam da 😅
Eşyaları toplarken eşimin taaa biz tanışmadan 6-7 sene önce eski nişanlısından kalma takılar, yüzükleri falan buldum. Bunlar niye burda diye önce bi çıkıştım sonra gereksiz gördüm tepkimi unutulmuş orda üstü toptozlu köşede duruyodu gidip bozdurdum ve yedim 😂

Sevgilimle 2 hafta önce ayrıldık aynı iş yerinde çalışıyoruz ona verdiğim masa üstü mini çalar saat vardı

Hala masasında duruyor

Daha önce de hediyeleri atan biri değilim demişti sizce neden hala masasında ve gözünün önünde tutuyor
Dur daha 2 hafta olmuş ay değil, yıl değil 😂

Sevgilimle 2 hafta önce ayrıldık aynı iş yerinde çalışıyoruz ona verdiğim masa üstü mini çalar saat vardı

Hala masasında duruyor

Daha önce de hediyeleri atan biri değilim demişti sizce neden hala masasında ve gözünün önünde tutuyor
boşanalı 4 sene oldu hala eski kocamın bana hediye ettiği gözlüğü kullanıyorum. onunla bir ilgisi yok ki hediye hediyedir kullanabilirsin senelerce. sizinle bir ilgisi olduğunu sanmıyorum ben de hediyeleri atmayı sevmem. bu zamana kadar aldığı da en iyi hediyeydi birtek o duruyor zaten. gözlük kayboldu sandım içim gitti ama asla duygu ile alakalı değil, kullanışlı ve pahalı bir gözlük kaybolursa çok üzülürüm aynısını almaya kalksam çok pahalı alamam.

Ama gözünün önünde tutuyor masasında hemen yanında alıp görünmeyen bı köşeye atabilirdi
Adımın yazdığı kupam var ex almıştı, 9 yıllık evliyim hala kullanıyorum. Adamdan bana ne umrumda değil ama kupam güzel yani.
En sevmediğim exim bir fuları vardı öyle severdim, bana hediye etmişti. Onu da kullanıyorum. Orijinal bir şey her yerde yok. Ayının teki için neden atayım.
Hiç
Hediyelere mana yüklemem kullanırım.

X