eski sevgilim mesaj attı

Kaç yaşında bahsettiğin kişi amacım yaştan girip çocuk yakıştırması yapmak değil tabii de şunu gör istedim böyle bir arkadaşlığı, iletişimi karşı tarafta ki kız olsan kabul eder miydin?? Çocuğun kendine hayrı yok kendi dışında 2 kişiye zararı da çok. Bence ne istediğini bilmeyen adama ne istediğini siz öğretecek değilsiniz. Bir daha mesaj atarsa cevap bile vermeyin

25 yaşında. çok haklısın. zaten böyle birine duygular hissetmekten de rahatsızım. sizler sayesinde olaylara daha mantıklı bakıyorum. bundan sonra cevap vermicem

Senin çok sevdiğini biliyor ve bu hoşuna gidiyor. Kim istemez ki çok sevildigini bilmek. Sen sadece onun elinin altında oyuncak olursun. O canı isteyince senle görüşür yedek olursun. Bu süre zarfında da hiç kimseyi hayatına sokmazsin kendine kazık atmış olursun. Her yerden sil engelle ne helalllik istemesi ya adi herif çok helalllik umurunda olsaydı En azından terkederken bir açıklama yapardi. Kusura bakma da sevgilim var diyen adamla hala muhattapsin bence kendine gel

evet artık kendime geldim. teşekkür ediyorum yorumun için. bidaha hiç muhatap olmayacağım

Ona demiski bu kadin elimde onunlayım simdilik sende gel cebime gir bi gün o gider veya ben ondan bikarsam seni cikaririm oradan demis sende buna izin verme

selam kızlar. fikirlerinize ihtiyacım var. şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim

eski sevgilimle bundan 4 5 ay önce 2 aylık ilişkim oldu. ben onu çok seviyordum aşık olmuştum bu yüzden kör olmuştum onun beni sevmediğini fark edemedim. ben çok mutluydum varlığı bile yetiyordu. ilk sevgilimdi. tecrübem yoktu ben de duygularıma göre içimden geldiği gibi ilişkimi yaşadım. ilgisiz olmasına rağmen mutluydum. tabi arada ilgisiz olduğu için uyarmıştım ve düzelteceğini söylüyordu.
2 ay geçti.. bi anda hiç bir şey olmadan bi anda mesajlarıma cevap vermemeye başladı. arıyorum açmıyordu. ben de mantıklı açıklaması vardır diye bekledim dedim ya çok seviyordum. hiçbir şey gözüme batmadı. bu 3 gün sürdü. yüz yüze geldiğimiz ortam olmasına rağmen benle hiç konuşmadı. sinirlendim. belirsizlik beni takmayışı.. beni çok üzdü kızdırdı.
ben de aradım devamlı, ulaştım sonunda. hesap sordum. anlatmasını istedim. o bunu bile yapmadı yalan söyledi bahaneler sundu. ara verelim dedi. sonra üstüne gidince unutamadığım biri var devam etmek istemiyorum dedi. böyle söyleyince her yerden sildim onu tekrar iletişime geçmedim yüzüne bile bakmadım. ama içten içe yıkılmıştım. çok üzüldüm. ama kendimi bırakmadım. zor bir bölümde okuyordum. derslerim için kendimi bıramazdım. derslerime sarıldım öyle avundum. arkadaşlarımla takıldım çok şükür o günleri atlatmıştım. sınav dönemim gelmesiyle onu hatırlamadan sınavlarıma girip yaz tatiline ulaştım.
yaz tatilimde güzel geçiyordu. dinleniyordum. aklıma bile gelmiyordu. şok geçirdiğim üzüldüğüm günlerin üzerinden 4 5 ay geçmişti. atlatmıştım onu unutmuştum.
ta kii.. birkaç gün önceye kadar. mesaj attı hellalik istedi. ben de içimde ona karşı duygu olmasın diye helal ettim Allah a havale ettim. hal hatır sordu biraz konuştuk. benim de aklıma belirsizlik yaşadığım günler geldi neden böyle yaptığını merak edip anlatmasını istedim. o da anlattı. 4 yıllık eski sevgilisini unutamamış. 2 yıl geçmesine rağmen aklındaymış. ona dönmüş tekrar başlamışlar. gerçekleri öğrenince rahatladım içimde hep sorular kalmıştı. çok konuşmak da istemedim çünkü duygularım depreşiyordu. aramızda bir şey kalmadığına göre herkes kendi yoluna gitsin dedim.
o da sen iyi birisin seni kaybetmek istemiyorum yakın arkadaş olalım dedi. ben de duygularımın bitmediğini bunu şimdi mümkün olmadığını söyledim. o da zamanla fikrin değişirse ben burdayım arkadaş olalım dedi.
hiç mesaj atmadım bir hafta sonra tekrar mesaj attı. bir soru sordu onun bahanesiyle tekrar hal hatır sordu biraz konuştuk. ertesi gün tekrar mesaj attı. ben de sinirlendim. sana arkadaş olduğumuzu söylemedim neden habire mesaj atıyosun dedim. o da senle konuşmak hoşuma gidiyor benden zaman istedin ama bu zamanı konuşarak geçiririz diye düşündüm dedi. farkındayım çok saçma bir cevap vermiş mantığı yok.
ben de tekrar dile getirdim arkadaş olarak konuşamam duygularım bitmedi canım acıyor dedim. o da tamam istediğin zaman ben burdayım dedi. zaman gösterecek deyip konuşmayı bitirdik.
duygularım tam bitmediği için kestirip atamadım maalesef. çok istedim onu takmamak umursamamak ama yapamadım. aklımı karıştırmayı başardı sanırsam. ne güzel unutmuştum kendi hayatıma bakıyordum.
hala öyle yapıcam iletişime geçmek istemiyorum ama içten içe onla konuşmak istediğimi fark ettim. bazen diyorum boşver takma eskisi gibi hayatına devam et bazen de diyorum nasıl olsa konuşmak istiyor belki arkadaş olursun diyorum. arada kaldım. aslında ne yapmam gerektiğini biliyorum ama içimde neden umut ve konuşma isteği var bilmiyorum.
merak ettiğim şu ki onca zamandan sonra niye iletişime geçiyor. sevgilisi olduğu halde gelip aklımı karıştırıyor. ve bunu duygularım olduğu halde yapıyor. dışardan bakan olarak niye böyle yapmaya çalışıyor iyi niyetinden mi kötü niyetinden yapıyor bana bir anlatır mısınız? böyle birinin içinde ufak da olsa iyi niyeti var mıdır?
Afedersin de neden söyledin duygularının bitmediğini pisliğin hoşuna gitti egosunu tatmin ediyor başka birşey değil

seni cepte tutmaya çalışıyor, o kızla arası bozulduğunda sana dönecek sırf boşta kalmamak için. hiç cvp verme mesajlarına falan. bırak ne hali varsa görsün.

Meali su: Yeni iliskiye basladigi kisi onu yeterince sevmiyor, senin ona asik oldugunu bildigi icin bir yerlerde kendini cok seven birinin olmasi hosuna gidiyor. Boyle arada yoklayarak ne kadar asik olunasi biri olduguna emin olacak.

Seni dusundugu bile yok tamamen kendi egosu icin.

Seninle beraberlen Eski sevgilisi olan ama şuan yeni sevgilisi olan şahısla arada pürüzler çıktıkça sana yazıyo bu çocuk ben sana söyliyim. Senden ışık gelirse senle de konuşacak. Yok öyle yakın arkadaş olalım falan hikaye. Hele de aranızda bazı yakınlaşmalar da olduysa tamam çocuğun ne için aradığı belli. Sen bu oyuna gelme kuzum. Bence sana ulaşabileceği her yerden engelle. Ya da numaranı bile değiştirebilirsin. Zira bu olay böyle devam ederse bu abuk gel-git'lerle tatilini zehir etmekle kalmayacak seneye okulunu da etkileyecek. değmez.

X