eski sevgilim tehditli göndermeli atıyor?

evet özel fotoğraflar var karşılıklı. bizi herkes biliyor uzun süredir sevgiliydik. 21 yaşındayız. asla affetmem sadece rahatsız etmesin yeter
Onun da sizde var yani. O zaman silmeyin, elinizde dursun.
Ama keşke fotoğraf işine hiç girmeseydiniz. Ortalama bir Türk erkeği önünde sonunda bunu aleyhinize kullanır.
Eğer, direkt bir tehdit olursa, yayarım gibisinden ben de şikayet ediyorum/ederim demenizi tavsiye ederim.
Ne yaparsanız yapın, ama tek bir temel önerim olacak. Tehdit eden zorba tiplere korktuğunuzu belli etmemeniz gerekir. Eğer korkunun kokusunu alırlarsa üstünüze daha da gelirler, dibe çekilirsiniz. O yüzden güçlü durun derim.

evet ben de bundan korkuyorum. karşılıklı olarak bir sürü fotoğraflarımız var.
Karşılıklı olarak fotoğraflarınız varsa eğer silmediyseniz sizi bunlarla tehdit edecekse sizde ona göz dağı verin. Umarım silmemissinizdir elinizin altında duruyordur. Onun dısında sadece sessiz olun sakin olun sakın beni rahatsız etme diyip bağırmayın tamamen hayalet olun. Hayalet oluşunuz onu şu an çıldırtıyor.

Erkeklerin özel fotoğrafları hiç etki yaratmıyorken kadınlarınki skandal muamelesi görebiliyor
Paylaşırsa kimin paylaştığını herkes bilir büyük ihtimalle
Ama özel fotoğraflarınız etrafa yayıldıktan sonra bu çok da fark etmez

Korktuğunu karşı tarafa belli etmeyin kesinlikle
Ya da size fotoğrafları paylaşacağım filan derse kendi dava açacağınızı söyleyin
Belki korkar 🤷‍♀️
eğer bir gün ilişkim olursa bozmaya çalışır mı acaba? fotoğrafları paylaşabileceğine inanmıyor bir tarafım, onun ailesi de tanındık bilindik kişiler o daha zararlı çıkar

eğer bir gün ilişkim olursa bozmaya çalışır mı acaba? fotoğrafları paylaşabileceğine inanmıyor bir tarafım, onun ailesi de tanındık bilindik kişiler o daha zararlı çıkar
Yeni ilişkinizde sevgilinizi , eski sevgilinizin attığı resimlerle fikir değiştirmeyecek ve size sevgisi azalmayacak birini seçersiniz.

O kadarını ben nasıl bileyim? 😂😂
Onun sizden önce ilişkisi olursa büyük ihtimal bozmaya çalışmaz
Sizin önce olursa kefil olamıyorum 🤷‍♀️

Karşılıklı olarak fotoğraflarınız varsa eğer silmediyseniz sizi bunlarla tehdit edecekse sizde ona göz dağı verin. Umarım silmemissinizdir elinizin altında duruyordur. Onun dısında sadece sessiz olun sakin olun sakın beni rahatsız etme diyip bağırmayın tamamen hayalet olun. Hayalet oluşunuz onu şu an çıldırtıyor.
onunkiler de bende duruyor. eğer böyle bir tehditle karşılaşırsam kesinlikle altta kalmam ama yine de korkuyorum. tamamen sessizliğe büründüm hiçbir şey yapmıyorum, umarım bela olmak için yazmıyordur

onunkiler de bende duruyor. eğer böyle bir tehditle karşılaşırsam kesinlikle altta kalmam ama yine de korkuyorum. tamamen sessizliğe büründüm hiçbir şey yapmıyorum, umarım bela olmak için yazmıyordur
Hayır hayır siz korkmayın paranoyak olacak bir durum yok. Sadece sessiz kalmalısınız. O havladıkça susacaksınız. Sakın silmeyin fotoğrafları ve saklayın. Korkak davranırsanız her şeyi yapar çünkü.

Ben en son öyle göz dağı verdim. Ömrünün sonuna kadar mutsuz olursunuz yuvanı sonsuz yıkarım çoluğunun cocuğunun basına bir şey gelirse eğer benden bilirsin demiştim. Nasıl ödü bi tarafına karıştıysa yok oldu.
Bende ki kini çok iyi bilirdi. O yüzden korkak davranmayın.

Hayır hayır siz korkmayın paranoyak olacak bir durum yok. Sadece sessiz kalmalısınız. O havladıkça susacaksınız. Sakın silmeyin fotoğrafları ve saklayın. Korkak davranırsanız her şeyi yapar çünkü.

Ben en son öyle göz dağı verdim. Ömrünün sonuna kadar mutsuz olursunuz yuvanı sonsuz yıkarım çoluğunun cocuğunun basına bir şey gelirse eğer benden bilirsin demiştim. Nasıl ödü bi tarafına karıştıysa yok oldu.
Bende ki kini çok iyi bilirdi. O yüzden korkak davranmayın.
eğer beni dışarda mutluyken görürse iyice kinlenir diye çekiniyorum. söylediklerinizi kullanıcam eğer böyle bir şey yaparsa. bana da yazmıyor bakacağımı bildiği için ordan yazıyor. eğer bana yazsa öyle bir tehdit ederim ki aslında ama çok kinci bi insan fotoğraflarımı yaymasını istemiyorum. çok teşekkür ederim korktuğumu asla ona belli etmeyeceğim

Nil, bazen de ısırıyor. Şimdiki zorbalara kefil olamam ben artık. Bu adamların yüzde 90'ı her şeyi yapar. Yapmaz diyemiyorum artık maalesef. Uygun koşul gelişsin hepsi bir kadının tepesine binmek için tereddüt etmez.
Haklısın Rosam .. Bu yuzden bizlere de iş düşüyor. Kurda misafir giden köpeğini yanına alsın bacılar

Nil, bazen de ısırıyor. Şimdiki zorbalara kefil olamam ben artık. Bu adamların yüzde 90'ı her şeyi yapar. Yapmaz diyemiyorum artık maalesef. Uygun koşul gelişsin hepsi bir kadının tepesine binmek için tereddüt etmez.
umarım hiçbir şey olmaz birini bulur ve hayatımdan çıkar. eğer ortaya bir şeyler çıkarsa herkes beni konuşacak bundan eminim.

eğer beni dışarda mutluyken görürse iyice kinlenir diye çekiniyorum. söylediklerinizi kullanıcam eğer böyle bir şey yaparsa. bana da yazmıyor bakacağımı bildiği için ordan yazıyor. eğer bana yazsa öyle bir tehdit ederim ki aslında ama çok kinci bi insan fotoğraflarımı yaymasını istemiyorum. çok teşekkür ederim korktuğumu asla ona belli etmeyeceğim
Gelismeleri haberdar edersin

Haklısın Rosam .. Bu yuzden bizlere de iş düşüyor. Kurda misafir giden köpeğini yanına alsın bacılar
Ben dik duruyorum ama ne yalan söyleyeyim ben de korkuyorum. Düzgün adam diyorsun, ağır manyak çıkıyor. Normal arkadaşım diyorsun, salça oluyor. Başına ekşiyor. Yani sana kafayı takacaksa adamın eski sevgilin sevgilin olmasına bile gerek yok. O sebeple burayı okuyan kadınlara sesleniyorum. Ellerine silah olabilecek doneler vermeyin kızlar bu adamlara. Medeni, insan evladı adamlar yapmaz ama dedim ya sayıları çok az. Ben herkesten şüphe ediyorum artık.
umarım hiçbir şey olmaz birini bulur ve hayatımdan çıkar. eğer ortaya bir şeyler çıkarsa herkes beni konuşacak bundan eminim.
Dua edelim de yeni bir av bulsun kendine. Tabi yine bir başka hemcinsimiz başını yakacak ama şu durumda bunu ummaktan başka çare de yok. :KK14:

X