eski sevgilim tehditli göndermeli atıyor?

Evet yazmanı bekliyor dikkat çekmeye çalışıyor çünkü biraz da ego konusu haline getirdi. Boşluktan böyle şeylerle uğraşıyor işte sana asla yararı olmayacak melankolik biri. Hazır buz gibi olmuşken dikkatini başka şeylere yoğunlaştır. Olur da merak edecek gibi olursan ulaşabileceğin her yerden engelle. Bu tip toksik ilişkilerden kurtulmak kolay olmuyor, saçma sapan bir ego savaşına dönüşüyor çünkü aşktan falan geçiyor yani. İki taraf da o hırsı aşk sanıyor ama değil. Bu adamın sana katacağı bir şey yok bence. Seni el üstünde tutacak, sana değer verecek biriyle olmak varken ne diye kendini böyle biriyle yıpratacaksin?
kesinlikle haklısınız. kurtulmak hiç kolay olmuyor bir türlü kurtulamadık o da bir şekilde takıntı yaptı ben de. her konuda çok yoğun bi ilişkiydi özellikle benim açımdan. kör oldum resmen hayatımın ortasına aldım. ama birbirimize artık şu noktadan sonra hiçbir şey katamayız, bizim birlikte olmamıza imkan yok artık. o da yoluna baksın ben de. birbirimize uygun insanlar bulalım eğer anlaşabilseydik zaten ilişki devam ederdi. egosu zedelendiği için çirkinleşmesin yeterli benim için. ama o da benim egomu çok zedeledi. karakter meselesi işte ben kendi içimde çözmeye çalışırken o hala benimle uğraşmaya çalışıyor. gerçekten ona karşı çok da doluyum, bana yaşattıklarının hiçbirini hak etmedim. her şeyimi eksiltti özsaygımı, özgüvenimi, kendimi sevmeyi unuttum ben. artık kendime dönmek istiyorum bu ben değilim. o da aynılarını hissediyor belki ama artık hiç üzülmüyorum sonuna kadar hak etti. hep el üstünde tuttum onu. umarım hayatına insanlar girer ve beni silip atar. benim için de geçerli bu durum. ne yaptığıyla gerçekten ilgilenmiyorum artık çünkü ona ihtiyacım yok. istediği kadar uğraşsın ona tek kelime dahi yazmam elimi koparırım daha iyi.

daha önce buraya anlatmıştım durumumuzu. bana haber vermeden kızlarla içmeye gitmişti ve affetmiştim. en son sebepsiz yere terk etmişti ve ben yine affettim. o sıra bi çocukla konuşuyordum ve sevgilim geri döndü ve barıştık. çocukla tamamen arkadaştık ve bana çiçeğim diye hitap ediyordu. daha sonra rahatsız olduğum için cevap vermemeye başlayıp konuşmayı kestim. eski sevgilim de onu aldattığımı düşünüp bir sürü hakaretle terk etti. sonra göndermeli atıyordu bırakmaz derdim bıraktın falan gibilerinden. ben de engelledim her yerden. bir forum üzerinden aldatılmayla ilgili ‘bir gün hesabının sorulması gerekiyor’ cümlesini yazmış. bakarken fark ettim. gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum artık nefret ediyorum. sizce ne yapmalıyım ondan kurtulmak için? ya çirkinleşirse?
Ondan kurtulmak için bizlere arkadaşlarına ve kendine onunla ilgili bseyler anlatıp durmaman gerekiyor😂😂😂

daha önce buraya anlatmıştım durumumuzu. bana haber vermeden kızlarla içmeye gitmişti ve affetmiştim. en son sebepsiz yere terk etmişti ve ben yine affettim. o sıra bi çocukla konuşuyordum ve sevgilim geri döndü ve barıştık. çocukla tamamen arkadaştık ve bana çiçeğim diye hitap ediyordu. daha sonra rahatsız olduğum için cevap vermemeye başlayıp konuşmayı kestim. eski sevgilim de onu aldattığımı düşünüp bir sürü hakaretle terk etti. sonra göndermeli atıyordu bırakmaz derdim bıraktın falan gibilerinden. ben de engelledim her yerden. bir forum üzerinden aldatılmayla ilgili ‘bir gün hesabının sorulması gerekiyor’ cümlesini yazmış. bakarken fark ettim. gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum artık nefret ediyorum. sizce ne yapmalıyım ondan kurtulmak için? ya çirkinleşirse?
Bi halt edemez. Korkağın teki. Cesareti olsa direkt sana derdi.

2 tane ablam var çok konuştular benimle, bu yaşta olmaz lütfen ayrıl diye. vazgeçirmek için çok uğraştılar ama dinlemedim. özel bir şeyler paylaştığımdan da haberi var ablamın. eğer tehdit gibi bir şey olursa kesinlikle bana haber veriyosun onu pişman ederim dedi.
Forumlara falan böyle tehditvari şeyler yazdığına göre, sen de bir yere '' Eğer eski sevgilim beni özel fotolarla tehdit ederse ben de onun özel fotosunun altına '5 dk' yazmak suretiyle her yerde paylaşmakla tehdit ederim. '' yaz. Çünkü seni takip ediyor o da.

Forumlara falan böyle tehditvari şeyler yazdığına göre, sen de bir yere '' Eğer eski sevgilim beni özel fotolarla tehdit ederse ben de onun özel fotosunun altına '5 dk' yazmak suretiyle her yerde paylaşmakla tehdit ederim. '' yaz. Çünkü seni takip ediyor o da.
çok mantıklı cidden. çok sağ olun. en azından geri adım armayacağımı bilsin

Sen tepki vermesini senden vazgeçmemesini istiyorsun ama öyle bir dünya yok. Tehdit değil bu tehdit olsa duramazdin. İki güne unutur emin ol

cnm gönül işlerinde ne yazık ki erkekler özel foto video vs paylaşımlarında çok ısrarcı olabiliyorlar ama iş bitince bu konuda tehtitleride ihmal etmiyorlar.
henüz çok gençsin bu sana ders olsun artı ablan arkandaysa korkma diyeceğim ama akıllı ol.
onu en iyi tanıyan sensin çekindiği birileri vardır mutlaka çok ileri giderse savcılığa suç duyurusunda bulunurum beni tehtit etti filan derim de.
öğrenci olduğu için korkar kimse çalışma hayatına başlamadan sicilini bozmak istemez özelliklede devlet memuru vs olmak istiyorsa ona deki bu şikayet e devletinde görülür bir daha ömür boyu iş bulamazsın sicilin bozulur de. mutlaka geri vites yapar.şimdi elinin altındaki kız gitti diye saçmalamış ama şikayet konusunda ciddi olduğunu bilsin savcılık mavcılık katarsan tırsar.

X