Eski Sevgilimin Ayrılırken Kurduğu Cümle

İlişkinin gidişatı zaten sizin kafanızda oturmamış. Ayrılırken klasik erkek tarzı sizi bir yerden vurmak istemiş. Ha dediği doğru da olabilir belki gerçekten fiziki görüşünüzden ziyade karakterinizi sevmiştir ama bunu demek resmen aklınıza takmanız için. Boşverin gitsin istemediğiniz birinin bu lafı için canınızı sıkmayın.

Bence böyle biriyle ilişkinizin bitmesi çok iyi olmuş. Seven insanın gözünde zaten en güzel sizsinizdir, karakterin için sevmiş olsa, aşık olsa siz ona her yönüyle hitap edersiniz. Bence yok karakterin için, güzelliğin için diye bir ayrım olamaz , sevmek bir bütünlük ister.
Sinirlendiğinde gözü dönen biri. Öfkesine vermek istesem bile çok çirkin bir cümle. Öz güven zedeleyici gerçekten ama her gün karar değiştirmelerimden dolayı onu ben mi bu hale getirdim, çıldırttım bilmiyorum

İlişkinin gidişatı zaten sizin kafanızda oturmamış. Ayrılırken klasik erkek tarzı sizi bir yerden vurmak istemiş. Ha dediği doğru da olabilir belki gerçekten fiziki görüşünüzden ziyade karakterinizi sevmiştir ama bunu demek resmen aklınıza takmanız için. Boşverin gitsin istemediğiniz birinin bu lafı için canınızı sıkmayın.
Sinirlendiğinde gözü dönen biri. Öfkesine vermek istesem bile çok çirkin bir cümle. Öz güven zedeleyici gerçekten ama her gün karar değiştirmelerimden dolayı onu ben mi bu hale getirdim, çıldırttım bilmiyorum

Kaç yaşındasınız?
21, böyle çoluk çocuk ilişkisi gibi göründüğünün farkındayım ahahah öyle de zaten. Yine de bir şeyleri bitirirken her anlamda saygı çerçevesinde bitirilmesine önem veren biriyim. Hem karakterime hem fiziksel görünüşüme yaptığı bu ve benzeri yorumlar zaten zor bir zamandan geçen ve özgüven problemi yaşayan beni daha da kötü etkiledi.

21, böyle çoluk çocuk ilişkisi gibi göründüğünün farkındayım ahahah öyle de zaten. Yine de bir şeyleri bitirirken her anlamda saygı çerçevesinde bitirilmesine önem veren biriyim. Hem karakterime hem fiziksel görünüşüme yaptığı bu ve benzeri yorumlar zaten zor bir zamandan geçen ve özgüven problemi yaşayan beni daha da kötü etkiledi.

Yok yok çoluk çocuk manasında değil. Öyle laflar duyacaksın ki ayrılırken falan ya da canını yakmak istediklerinde. Böyle kamyondan düşmüş gibi olacaksın.

Merhaba arkadaşlar,

5 ay kadar biriyle beraber oldum. İyisiyle, kötüsüyle güzel anılar geçirdik ama olmayan bir şeyler vardı. Bakış açımız, ilişkinin hızlı ilerlemesi vs. gibi birçok konudan gitmiyordu. Bu nedenle bir gün iyiysek ertesi gün mantığıma uymadığını fark edip hayatımdan çıkarıyordum ve bu bir döngü haline geliyordu. Bu kısımda büyük hatalıyım farkındayım öncelikle. Fakat her seferinde bitirmeme rağmen neden tekrar başladığımı düşününce onun manipülatif cümlelerindendi. Bana beni bu karakterimle sevecek birinin olmadığını, onun kadar kimsenin sevmeyeceğini bildiğim için vazgeçmediğimi hissettirecek cümleler kuruyordu sürekli olarak ve de ilişki korkumun olduğunu kabullendirmişti. Fakat en sonunda karar verdim,bitirecektim. Bu sefer de bana finalde “zaten çok güzel değilsin, elin ayağın düzgün ben sadece karakterini sevmiştim onu da bulur musun, belki” diye bir cümle kurdu. Hala kendimi suçluyorum ama bu cümleleri düşündükçe de inanamıyorum. Yorumlar mısınız dostlarım:KK43:
Demek ki Karar doğru

gerçekten kalan son öz güvenimi de mahvetti ve gitti
Özgüveninizi ayrıldığınız adamın sözlerine bağlamasanız mı acaba?
Yaşınız çok genç, karşınıza harika insanlar çıkacak. Sizin kıymetinizi bilen, çirkinleşmeden iletişim kurabilen, kendinizi değerli hissettirecek… ama her şeyden önce siz kendi değerinizi bilmeye bakın.
Adam giderayak gerçek yüzünü de göstermiş, kendinizi şanslı hissetmelisiniz.

Özgüveninizi ayrıldığınız adamın sözlerine bağlamasanız mı acaba?
Yaşınız çok genç, karşınıza harika insanlar çıkacak. Sizin kıymetinizi bilen, çirkinleşmeden iletişim kurabilen, kendinizi değerli hissettirecek… ama her şeyden önce siz kendi değerinizi bilmeye bakın.
Adam giderayak gerçek yüzünü de göstermiş, kendinizi şanslı hissetmelisiniz.
Kendimi o kadar değersiz hissettiğim bir dönemde hayatına girdi ki, gerçekten dünyada beni sevebilecek tek kişinin o olduğuna falan inandırdı. Ne kadar saçma ama kendimi bu düşünceye karşı durduramıyorum ve geri dönsem mi diyorum. Bu cümleden sonra bana barışmak için yazdı zaten. Bu cümle kabul edilebilir mi Allah aşkına :KK43:

bana da benzer cümleleri kuran, "seni baska kimse sevemez, sen zaten söylesin, böylesin" diyen eski sevgililerim olmustu. iyi ki de "eski" oldular.
insan kafaya takiyor tabii biraz, ama gececek. yasiniz da cok gencmis üstelik daha. neler neler, kimler kimler göreceksiniz. inanin hic degmez kafaya takmaya.
ayrilirken bazi tipler cirkeflesebiliyor ayrica ne yazik ki, kendi uzerinize alinmayin bence ettigi sacma sapan laflari.

Ben şunu anlamıyorum o sana bunu söyledi sen ne cevap verdin? Yani biri bana bunu dese ki daha beterleri de söylendi ama x2 kat sert cevap verdiğim için üzülen onlar oldu. Ama bana böyle bişey dese direkt olarak "canım senin bamya bundan sonra hangi kadını tatmin eder muamma, bir an önce çek git de tatmin edici kutlamalar yapayım birileriyle, hasret kaldım seninleyken zevke" derdim.

Ben şunu anlamıyorum o sana bunu söyledi sen ne cevap verdin? Yani biri bana bunu dese ki daha beterleri de söylendi ama x2 kat sert cevap verdiğim için üzülen onlar oldu. Ama bana böyle bişey dese direkt olarak "canım senin bamya bundan sonra hangi kadını tatmin eder muamma, bir an önce çek git de tatmin edici kutlamalar yapayım birileriyle, hasret kaldım seninleyken zevke" derdim.
hahah süpersiniz gerçekten keşke bende de biraz olsaydı. Ben onunla konuşmayı kestikten sonra geldi özür diledi ve barışmak istediğini söyledi. Sinir anıyla olduğunu da dile getirdi. Böyle bir şey nasıl kabul edilebilir ki

X