Eskisehir'de burun estetiği yapan iyi bir doktor?

MissDiemella

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2018
73
29
Arkadaşlar burun estetiği yaptırmak istiyorum. Yurtdışında yaşıyorum.
Istanbul'a gidemiyorum malum fiyatlar çok pahalı. O yüzden en iyisi Eskişehir de olmak konusunda karar kıldım. Bekir Oksay'ı biraz araştırdım ama hâlâ emin değilim. Bir de Mehmet sezgin var fakat onun hakkında pek bir şey bilmiyorum. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Ya da önerdiğiniz başka bir doktor var mı Eskişehir'de?

Yardimci olursanız sevinirim.

Merhaba dr. Melih Demirbüken var Eskişehir’de, instagramda takip ediyorum o da güzel burunlar yapıyor gibi. Bi göz atın isterseniz.

Merhaba dr. Melih Demirbüken var Eskişehir’de, instagramda takip ediyorum o da güzel burunlar yapıyor gibi. Bi göz atın isterseniz.
Merhaba FBahar, mesajiniz icin tesekkür ederim.
Öneriniz üzerine baktim ve gercekten basarili gözüküyor. Fiyati hakkinda bir fikriniz var mi acaba ?

Arkadaşlar bende Eskişehir de ameliyat olacağım opr.dr fatih gören varmış özelde aranızda yaptıran varmı ve fiyatı ne kadar olur ya da Eskişehir de başka tavsiye edebileceğiniz doktor varmıdır şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar bende Eskişehir de ameliyat olacağım opr.dr fatih gören varmış özelde aranızda yaptıran varmı ve fiyatı ne kadar olur ya da Eskişehir de başka tavsiye edebileceğiniz doktor varmıdır şimdiden teşekkürler.

Siz doktorla görüştünüz mü acaba? Mesajın üzerinden biraz zaman geçmiş ancak yine de sormak istedim. Eskişehir de mi kalıyorsunuz sizde? Yurtdışında filan mısınız?

Yok ben eskişehirde yaşıyorum eskişehirde birkaç doktorla görüştüm.Benim için önemli olan doktor seçimiydi bu sebepten ötürü yakınlarımdan ve arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine doğan alhan beye gittim ancak bana artık estetik yapmadığını söyledi, mustafa demirbüken hocayada danışmıştım bir yakınım aracılığıyla o da bana ancak 15 ay sonraya falan tarih verebilirim dedi bu da benim için çok zamandı.Gittiğim bu hocalarada söyledim tavsiye edebeliceğiniz doktorlar kimler diye adamlar hep şey diyor genelde KBB ciler yapıyor hastahanelerde onalarla görüşün gibisinden.Bende ümit hastahanesindeki fatih gören beye gitmeyi düşünüyorum henüz gitmedim , gitmeden öncede burada bilgi edinmek istedim canım teşekkürler mesajımı dikkate aldığın için

Merhaba,
Fatih Bey'le gorustunuz mu acaba?

Bekir oksay'in namini duydum birde bende onunla gorusmeyi dusunuyorum ama henuz kararsizim. Bilgi verirseniz sevinirim ..

Ben geçen hafta oldum burun ameliyatımı,devlet hastanesinde..deviasyon+estetik müdahale oldu..Alper Dilci yaptı ameliyatımı,şimdilik çok memnunum,eli çok hafif ve yaptığı işin farkında olan bir doktor..1 gün morluk,1 gün kızarıklık yaşadım gözlerimde..o kadar sadece..2300 tl ücret ödedim.

Merhaba pinkfloyd86 sana bir kaç sorum olacaktı.Cevaplarsan sana çok minnettar kalacağım. Bende Alper hocadan randevu aldım yakın bir zamanda ameliyatımı olacağım. Sorum şu ameliyat sonrası yüzünde ve burnunda şişlikler ne kadar büyüklükteydi ve bu şişliklerin belli olmayacak derecede düzelmesi ne kadar zamanını aldı. Ve sorun olmazsa bana fotoğraflarını atabilirmisin burnunun son şeklini gerçekten merak ettim. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Merhaba pinkfloyd86 sana bir kaç sorum olacaktı.Cevaplarsan sana çok minnettar kalacağım. Bende Alper hocadan randevu aldım yakın bir zamanda ameliyatımı olacağım. Sorum şu ameliyat sonrası yüzünde ve burnunda şişlikler ne kadar büyüklükteydi ve bu şişliklerin belli olmayacak derecede düzelmesi ne kadar zamanını aldı. Ve sorun olmazsa bana fotoğraflarını atabilirmisin burnunun son şeklini gerçekten merak ettim. Şimdiden teşekkür ediyorum.
cevaplarım tabiki:) ameliyat günü dahil toplam 3 gün sürdü şişliklerim..ilk gün gözlerde vardı,ikinci gün max.şişliğe ulaştı..3.gün yanaklarıma indi ve geçti..burunda abartı bi şişlik olmadı..genel olarak güzel ve doğal bi burnum oldu ama burun ucumda küçük bi yamukluk var şuan..yakında revizyon olucam yine alper beye

canım naptın oldun mu ameliyatını..nasıl geçti?

Ben geçen hafta oldum burun ameliyatımı,devlet hastanesinde..deviasyon+estetik müdahale oldu..Alper Dilci yaptı ameliyatımı,şimdilik çok memnunum,eli çok hafif ve yaptığı işin farkında olan bir doktor..1 gün morluk,1 gün kızarıklık yaşadım gözlerimde..o kadar sadece..2300 tl ücret ödedim.
kızlar aman diyeyim sakın Alper Dilci'ye emanet etmeyin burnunuzu..ben 2 kere ona ameliyat oldum..1 kez de lokal oldum,mahvetti burnumu..uzak durun uyarıyorum sizi..

Fotografını gösterebilirmisin?

Merhaba herkese
Ben dediğim gibi ağustosta ameliyatımı oldum. Yarın 10 gün olacak. Halimden memnunum çok şükür. Burnum tıkalı biraz akıntı dolayısıyla.
Tek sorum şu, bayram tatili girdiği için atelimi doktor çıkaramıyor. Bana çıkarabileceğimi söyledi. Üzerine ılık su tutup çıkarabilirmişim ama üstüne destek bant filan vermedi. Çok tuhafıma gitti. Nasıl olacak öyle? Ameliyat etkisinden midir nedir nasıl neden diye sormadım bile. Dursa atel ne olur?
Destek bandını alıp kendim mi taksam?

Umarım mesajımı gören olur ^^ ekim ayında beklen sami üre’ye ameliyat olabilirim, doktordan daha önce ameliyat olan ya da daha iyi önerim var diyen varsa fikirlerinizi alabilir miyim

Arkadaşlar burun estetiği yaptırmak istiyorum. Yurtdışında yaşıyorum.
Istanbul'a gidemiyorum malum fiyatlar çok pahalı. O yüzden en iyisi Eskişehir de olmak konusunda karar kıldım. Bekir Oksay'ı biraz araştırdım ama hâlâ emin değilim. Bir de Mehmet sezgin var fakat onun hakkında pek bir şey bilmiyorum. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Ya da önerdiğiniz başka bir doktor var mı Eskişehir'de?

Yardimci olursanız sevinirim.
Ben 12 gün önce Melih Demirbükene ameliyat oldum burnum uzun ve köprü vardı sonuç beklediğimden çok daha iyiydi tavsiye ederim kesinlikle. Burnum küçük ve doğal oldu ve rahat nefes alabiliyorum.Çok memnun kaldım.Fiyat 9bin civarı burundan buruna değişebilir fiyatı. Instagramdan bakabilirsin doktorun hesabına.

Önce ve sonrası

Eklentiler

• PhotoGrid_1550229739220-1.jpg
    PhotoGrid_1550229739220-1.jpg
    155,1 KB · Görüntüleme: 767
İyi akşamlar hanımlar,

Ben ağustosta Bekir Oksay'a ameliyatımı oldum. Ayrıca çok memnunum onu tercih ettiğim için. Fiyatı da uygun 5000 Tl ye oldum.
Başka bir şey sormak isteyen olursa, seve seve cevaplarım.

X