Eşle Bütün Planlara Dahil Olan Kayınbirader ve Elti

Ana benimkinden beterleride varmış. Neyse ben bir şükür edeyim halime. Benimki sadece gittiğimizde kaynanamdan çıkmadan kuyruk gibi tepemde bitiyor. Ama tatilime kaynak olamıyor. Çünkü neden eşim müsaade etmez...
Abisiyle ne kadar anlaşırsa anlaşsın. O tatil bizim. Bir gün eğer teklif edersede buyur üçünüz gidin derim herhalde.
Allah size sabır versin.

Vallaha ben öyle koloni sekilde ne yssamayi nede tatili kabul ederdim. Yalnis anlasilmasin kayinpederimi ve kayinvalidemi gezmeye yanimizda devamli götürürüz, ama yeri geldiginde tek basimiza tatilimizi yapariz. Cekirdek aile icin buda önemli. Esiniz sinir koyamiyor. Digerleri takilmaya calissa hayir diyeceksiniz. Alinmak isteyen buyursun. Asosyal salar dedigi gibi tek baslarina gayet gidebilirler..esiniz bahaneler arkasinda saklanmasin

şu ayaktaki serçe parmak kadar vasıfsız bir eş... keşke tepesinden yıldırım hızıyla vahiy gibi bir yumruk indirsem
11969E10-1E01-478A-9EBB-02AAA0D60F4B.jpeg

Stres atacak yer arıyorum acil birilerini tokatlamam lazım ya kocam ya buradakilerin kocaları 🤫
Daha erken bir saat olsaydi, kocalarını tokatlatacak 30 tane kadin bulurduk burada.🤣 Simdi çoğunun kocasının totosunda pireler uçuşuyordur. Sen hırsını seninkinden al artık 😄

Hiçbir işe yaramıyor farkında mısın konu sahibinin ve kimimizin kocaları gibi... tek başına hareket bile ettiremiyorsun.
Nasıl ince bir mesaj verdim ha. Neyim ben üstün zekalı falan mı ? X:d
Ama cok tatli degil mi? Tatli olmasi yetmez mi? Mini minicik tombul bir serçe gibi çok tatli😍
oha ayaklardan nefret eden ben, yetişebilsem serçe parmağımı öpecek kıvamdayım🤣

Akıl verin😔 Ya okuyup duruyorum sürekli. Bu sefer de ben derdimi yazayım dedim. Eşim ve ailesi birlikte çalışıyorlar. Yıllık izinleri yok. Dini bayramlar hariç tatilleri yok. Bir pazar günü tatil. Dolayısıyla hiç bir zaman tatile gidemiyoruz. Malumunuz kurban bayramı uzun olacak. Biz de dedik ki bir karadeniz turu iyi gelir. 1 aydır planlıyoruz otel bakıyoruz vs yani çok heveslendik. Bugün ayaküstü dedi ki abimler de gelse sorun olmaz heralde. Çok eğlenmeyiz yani biz evliyiz birlikte plan yaptık birlikte gitsek dedim. Yok gizleyemezmiş, söylediğinde abisi biz de gelelim dermiş ya onlarla yada gitmicekmişiz. Çözüm sunuyorum hani başbaşa giden çiftleri örnek göstererek söyle bari çok ballandırmadan anlat dedim. Yok sinirlendi iptal bu tatil onlar gelse sen huzursuz edeceksin, onlara gelme de diyemem tatil iptal dedi çıktı işin içinden. Güzel de kavga ettik tabi. 1.5-2 senelik evliyiz 5 senedir de tanışığız. ömür boyu bütün tatillerimize 4 kişi evliymişiz gibi gidemeyiz bizim aile olduğumuzu önce sen kabul et sonra da kabul ettir dedim. Tabi bu ilk vaka olmadığı için. Daha önce de bir pazar denize gidelim deriz onlar da gelmek ister kahvaltıya gitmek isteriz onlar da gelmek ister. Daha önce de bundan dolayı abisi trip atmış da, o alınırmış da, o hep arada kalıyormuş da. Var mı böyle bir olay yaşayan? Ben mi başbaşa kalalım delisiyim ya bilmiyorum😔 40 yılda bir 1 hafta tatil denk gelir ona da oley kayınbirader eltim ve çocukları da geliyo😬 mu demeliydim ne yapmalıydım
Elitine kv bu sbebeple kavga ettiğinizi eşiniz dahil herkes içinde söyle ve şöyle de abla mı ne diyorsan yada baba ben diyorum eşime yok babamlar anlamlar ne diyecek biz başbaşa gidelim kork yılda bir yalnız gidin giyecekler ama eşim anlamıyor ben de başbaşa gitmek istİyorum de

Akıl verin😔 Ya okuyup duruyorum sürekli. Bu sefer de ben derdimi yazayım dedim. Eşim ve ailesi birlikte çalışıyorlar. Yıllık izinleri yok. Dini bayramlar hariç tatilleri yok. Bir pazar günü tatil. Dolayısıyla hiç bir zaman tatile gidemiyoruz. Malumunuz kurban bayramı uzun olacak. Biz de dedik ki bir karadeniz turu iyi gelir. 1 aydır planlıyoruz otel bakıyoruz vs yani çok heveslendik. Bugün ayaküstü dedi ki abimler de gelse sorun olmaz heralde. Çok eğlenmeyiz yani biz evliyiz birlikte plan yaptık birlikte gitsek dedim. Yok gizleyemezmiş, söylediğinde abisi biz de gelelim dermiş ya onlarla yada gitmicekmişiz. Çözüm sunuyorum hani başbaşa giden çiftleri örnek göstererek söyle bari çok ballandırmadan anlat dedim. Yok sinirlendi iptal bu tatil onlar gelse sen huzursuz edeceksin, onlara gelme de diyemem tatil iptal dedi çıktı işin içinden. Güzel de kavga ettik tabi. 1.5-2 senelik evliyiz 5 senedir de tanışığız. ömür boyu bütün tatillerimize 4 kişi evliymişiz gibi gidemeyiz bizim aile olduğumuzu önce sen kabul et sonra da kabul ettir dedim. Tabi bu ilk vaka olmadığı için. Daha önce de bir pazar denize gidelim deriz onlar da gelmek ister kahvaltıya gitmek isteriz onlar da gelmek ister. Daha önce de bundan dolayı abisi trip atmış da, o alınırmış da, o hep arada kalıyormuş da. Var mı böyle bir olay yaşayan? Ben mi başbaşa kalalım delisiyim ya bilmiyorum😔 40 yılda bir 1 hafta tatil denk gelir ona da oley kayınbirader eltim ve çocukları da geliyo😬 mu demeliydim ne yapmalıydım
Şirket evliliği diyorum ben bu duruma. İşleri bir ya hayatlarıda bir olacak . Sanki onlardan başka kardeş yok bu dünyada ayrılamazlar ayıp olur.Keşke o iptal demedensen deseydin. Hiç uzatma olur iptal et de geç. Yapacağın tek şey eltinle bir bahane bulup küsmek yoksa kolay kolay kurtulamazsın.çok sinir bozucu bir durum biliyorum allah sabır versin sana .hiçbir zaman hayatın 2 kişilik olmayacak hep ama hep içinde olacaklar küsersen kurtuluyorsun,ohh mis oluyor😂

Haberi yokmuş gibi davranabilir gidene kadar sizin sürprizinizmiş gibi veya yüksek bir fiyat söyleyip gelirseniz bu kadar tutuyor kalcağımz yerler vs denebilir ancaaakkk

herşeyden öte siz yetişkin insanlarsınız. Böyle bir şeye gerek var mı? Ya onlar gelecek ya gitmeyeceğiz abimi kıracağıma seni kırarım diyor ne güzel. Bu adamdan bir cacık olmaz. Bu şekilde de yaşanmaz.

Görünce dese anlarım bir nevi . eltiyle tatile gitmek nedir. ben tuvalete gitmem eltimle der oturum evimde ... Siz hep kızıp hem eltiyle giderseniz heryere kurtuluşunuz olmaz ..

X