Kız İsteme Eşlerinizden nasıl bir evlilik teklifi aldınız?

On41

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2009
4.154
12
38
KIZARRRRR

BU KONU BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ..AŞKIMDAN GELEN, ROMANTİK OLAN HERŞEY BENİM İÇİN ÇOK ÖZELDİR. HENÜZ EVLİLİK TEKLİFİ ALMADIM AMA KIŞA DOĞRU BEKLİYORUM :kedi:
PEKİ SİZ EŞLERİNİZDEN NASIL BİR EVLENME TEKLİFİ ALDINIZ?? NELER HİSSETTİNİZ?? NASIL KARŞILIK VERDİNİZ??:kedi: YA DA HAYAL ETTİĞİNİZ EVLİLİK TEKLİFİ,ORTAM,HEDİYE ,SÖZLER VS NASIL OLMALI???opuyorumnanaktan

off offf o anı unutamıyorum ...Ben eşımle tanıştırma yanı halk dılınde gorucu usülü tanıştım evlendım...annesını tanıyordum annesı cok ıstedı tanısın dıye bır sekılde tanıştık ...eşım gorevı nedenı ıle ızmırde ben ıstanbuldaydım.tanıştık tanışmalar sonucunda telefonla sık sık goruşuyorduk halıyle :)
bırgun eşim aradı konuşma arasında bagıra bagıra benımle evlenırmısın senı eşım olarak butun bır omur boyunca yanımda ıstıyorum dedı ve ben şoka gırdım cunku beklemıyordum boyle bırsey :) bızım evlılıge ılk adımımız boyleydı :)

darısı tum ısteyenlerın başına

ekimde 7sene olacak , esimi ilk bi arkadasimin nisaninda gordum, ben kiz tarafi o erkek tarafiydi, tam karsimda durmus bana dogru kacamak bakislar atiyordu, en yakin arkadasim yanimdaydi ve ona dedimki bak su karsida duran varya , goreceksin benim hayatimi degisitrecek, ve oylede oldu, hayatimda ilk defa,biriyle numarami gonderdim, o gece esim aradi, konustuk tanistik daha sonra gorustuk ve fazla uzun surmedi, bi kafede oturuyoduk ve esim elimi tuttu benimle evlenirmisin dedi, sacmaliyosun daha yeni tanistik dedim, ne dese begenirsiniz, daha ne tanisacaz sen domates sevmiyosun bende maydonoz yemiyorum dedi, o an çok gulmustum, tanistiktan 5ay sonra nisanlandik ve yine tanistiktan 1yil sonra evlendik, ekimde 6sene bitecek, hersey çok guzel cok mutluyuz tek eksigimiz bebis insallah rabbim onu'da nasip eder

:kedi:annemden dolayi gizli gizli bulussurduk:kedi:
oda 5-10 dakka falan
is yerimin arkasinda
1bucuk yillik flört döneminden sonra
is yerimin arkasindaki merdivenleri
mumlarla donatmis
heryerde güller serpilmis
duvarada siir yazmis
elindede bir palyaco beni bekliyo
herzamanki gibi
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
gittim gördüm böyle oldum
akannehirakannehirakannehir
siiri okudum
harikaydi
mum esliginde oturduk
hizli cekim konusuyoruz gözlerimizin icie baka baka
sonra palyacoyu uzatti bana
aldim tsk ettim bir öpücükle:eek:
kenara koydum
acmicakmisin dedi
:1shok:neyi dedim:1shok:
palyaconun elindeki kutuyu
:kedi:caktirmadim ama ben o kutuyu palyaconun süsü sandimdi:kedi:
acicam askim dedim
acdim
ve icinde 2yüzük
:asigim::asigim::asigim:
:jeyyar:bu ne ki askim dedim:jeyyar:
dizlerinin üstüne cökdü
elimi tuttu
ve gözlerimin icine baka baka
bugünümde
yarinimda
bir ömür boyu
helalim olmaya varmisin dedi
:teytey:varim dedimmmmmmmmmm hic düsünmeden:teytey:

:kedi:acikcasi evlilik teklifi alicagimi tahmin etmiyodum cünkü jestleri süprizleri her firsatta oluyodu
beni her seferinde sasirtmayi dünyanin en mutlu kadini yapmayi basariyordu

isde ogün bugündür
esim basima gelen en güzel sey
attigim en saglam adimim
verdigim en dogru kararim oldu
sayesindede hayatimda aldigim en güzel hediyem kizim tuanam oldu

evlilik teklifi aldigim gün dünyanin en mutlu kadini oldum
evlendigim gün dünyanin en mutlu esi oldum
kizimi kollarima aldigim gün dünyanin en mutlu annesi oldum

:Saruboceq:rabbim herkezin gönlüne göre versin insallah:Saruboceq:

ayyyyyy canım çok romantikkkk :kedi: inş. Allah bize de böyle bi koca nasip eder.. evlilik teklifini hiç umulmayan bi anda ve romantik sürprizlerle şaşırtarak yapan bir erkeğe kimse hayır diyemez.. opuyorumnanaktan

ekimde 7sene olacak , esimi ilk bi arkadasimin nisaninda gordum, ben kiz tarafi o erkek tarafiydi, tam karsimda durmus bana dogru kacamak bakislar atiyordu, en yakin arkadasim yanimdaydi ve ona dedimki bak su karsida duran varya , goreceksin benim hayatimi degisitrecek, ve oylede oldu, hayatimda ilk defa,biriyle numarami gonderdim, o gece esim aradi, konustuk tanistik daha sonra gorustuk ve fazla uzun surmedi, bi kafede oturuyoduk ve esim elimi tuttu benimle evlenirmisin dedi, sacmaliyosun daha yeni tanistik dedim, ne dese begenirsiniz, daha ne tanisacaz sen domates sevmiyosun bende maydonoz yemiyorum dedi, o an çok gulmustum, tanistiktan 5ay sonra nisanlandik ve yine tanistiktan 1yil sonra evlendik, ekimde 6sene bitecek, hersey çok guzel cok mutluyuz tek eksigimiz bebis insallah rabbim onu'da nasip eder

süper cevap vermiş ama :roflol:

ayyyyyy canım çok romantikkkk :kedi: inş. Allah bize de böyle bi koca nasip eder.. evlilik teklifini hiç umulmayan bi anda ve romantik sürprizlerle şaşırtarak yapan bir erkeğe kimse hayır diyemez.. opuyorumnanaktan

evlilik teklifi beklememk en iyisi kafamçokkarıştı

hayaller suya düşebiliyor :a015:

katılıyorum sana inş. bizlerde böyle güzel teklifler alırız

böle laf arasında benimle evlenirmisin diye sormuştu bikac kez,şaşırmıştım..
dünde şimdilik ayrı yerlerdeyiz ama akşam dolunayı beraber izledik mesajla şiir yazmış benimle evlenir misin diye :eek::eek:

::nazar:ben O'nu cok seviyorum :nazar:

valla ben sevgilimden çok şaşırtıcı,ilginç bi evlilik teklifi bekliyorum :jeyyar: paylaşırım ederse..hayallerim suya düşerse de bi derdim var başlığında okursunuz artıkın :roflol:

ay benimki de bi aralar sürekli bak bu bööle şu şööle ewlen benle diyodu...bende her seferınde plan bu demek dıyodum akannehir
yani bi planı olması gerektiğini anladı sonunda :emir_bebek:
bi sürü kere etti yani,ama en etkileyeni,yazın tatilde yat turunda bi koyda durduk,suyun içine girdi"homhomhommm"ses gelio,konuşuo suyun altında,meğersem teklif etmiş o ara kaydirigubbakcemile
neyse şimdide arkadasının düğünü war memlekette ona gidelim diye tutturdu,ama ben biliyorum planı benı köyüne götürüp kutsal topraklarında teklif etmek opuyorumnanaktan

çok romatik oldu kızlar ahhhh ama ben bozdum :)

Son düzenleme:
bende evlenme teklifi aldım 16 eylülde doğum günüm vardı biz 14dünde görüştük bi kutu içinde kalp şeklinde kolye kolyenin üstündede ikimizin baş harfleri var kutuyu açtım tam kolyeye bakıyodum kutunun üstünde benimle evlenirmisin yazıyodu evlenme teklifi beklemiyodum açıkçası çok şaşırdım görünce ( ikimizde çekingen kalıyoruz biraz) paketi eve bırakırken verdi bende evde açmış bulundum:kedi:

ayyy ne güzel yaa :gitme: bakalım bizimkiler nasıl olacak.. sürpriz ve romantik bir teklif bekliyorum :kedi: inşallah hayallerimi suya düşürmez :mymeka:

evlilik teklifi beklememk en iyisi kafamçokkarıştı

hayaller suya düşebiliyor :a015:
[/QUOTE]

Kesinlikle haklısın bu teklifi bekleyerek yaşarsanız hayatnız allak bullak olur :bbo: Size yapılacak her süprizi hissettiğinizde bunu evlilik teklifi algılarsınız öyle olmafıgını anladıgınızda herzamankı yıkımlarınızdan birini yaşarsınız. Bu yıkımların altında kalmakta var. Tam 5 yıl bekledım bu teklifi baktım kı olmuyor hadi güle güle dedi :lepi: Güle güle den sonra gelen teklifinde KESİNLİKLE bir önemi YOK :eek:klava:

Şimdi çok mutlu bir birlikteliğim var evlilik teklifi beklemiyor değilim kim sevdiği erkekle hayatını birleştirmek ıstemez ama hayatımı bunun uzerıne kurmuyorum. Hiç evlenemesek bile ben aşkımı çok seviyorum opuyorumnanaktan O benım hayatımın gercek anlamı oldu. Böyle bir aşkı hayal bile etmemiştim.

:kedi: Bunları neden yazdım bilmiyorum :kedi:

Msn de konusuyorduk bır anda bana cam den elınde will u marry me dıye bır kagıt gosterdı :) Bende aynen ona baska bır kagıtta yes I do yazıp gosterdım :) Snr söz nişan ve düğün 1 yıl içinde oldu :))

:kedi:annemden dolayi gizli gizli bulussurduk:kedi:
oda 5-10 dakka falan
is yerimin arkasinda
1bucuk yillik flört döneminden sonra
is yerimin arkasindaki merdivenleri
mumlarla donatmis
heryerde güller serpilmis
duvarada siir yazmis
elindede bir palyaco beni bekliyo
herzamanki gibi
gittim gördüm böyle oldum
akannehirakannehirakannehir
siiri okudum
harikaydi
mum esliginde oturduk
hizli cekim konusuyoruz gözlerimizin icie baka baka
sonra palyacoyu uzatti bana
aldim tsk ettim bir öpücükle:eek:
kenara koydum
acmicakmisin dedi
:1shok:neyi dedim:1shok:
palyaconun elindeki kutuyu
:kedi:caktirmadim ama ben o kutuyu palyaconun süsü sandimdi:kedi:
acicam askim dedim
acdim
ve icinde 2yüzük
:jeyyar:bu ne ki askim dedim:jeyyar:
dizlerinin üstüne cökdü
elimi tuttu
ve gözlerimin icine baka baka
bugünümde
yarinimda
bir ömür boyu
helalim olmaya varmisin dedi
:teytey:varim dedimmmmmmmmmm hic düsünmeden:teytey:

:kedi:acikcasi evlilik teklifi alicagimi tahmin etmiyodum cünkü jestleri süprizleri her firsatta oluyodu
beni her seferinde sasirtmayi dünyanin en mutlu kadini yapmayi basariyordu

isde ogün bugündür
esim basima gelen en güzel sey
attigim en saglam adimim
verdigim en dogru kararim oldu
sayesindede hayatimda aldigim en güzel hediyem kizim tuanam oldu

evlilik teklifi aldigim gün dünyanin en mutlu kadini oldum
evlendigim gün dünyanin en mutlu esi oldum
kizimi kollarima aldigim gün dünyanin en mutlu annesi oldum

:Saruboceq:rabbim herkezin gönlüne göre versin insallah:Saruboceq: