Esnek Diyet Arkadaşlığı

ben bugünen bildiriyorum canlar
yarına imkanm olmayabilir 60.4 yuppiiiii 400 gram eksik çok şükür

muhursuzpusula muhursuzpusula
Akrrep Akrrep
RedGirl RedGirl

sizlerinde yarın bildirimlerinizi bekliyorumm
bugün imkanı olan bugünde bildirebilir.

Eklentiler

• 20210425_131653.jpg
    20210425_131653.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 13
Ama böyle yetiyo muu kaç hurma yedin bide iftara ne yedin?
Sayı değişebiliyor canım. Ertesi gün yoğunluğuna göre 3-5-7 artırımına göre yiyorum..
İftarda da hamur işi, tatlı,pirinç hariç her şeyi yiyorum.. Pazar serbest günüm. Menülerimi her gün 13.takımda paylaşıyorum.

Süpersin. Sen ilk heedefe ulasanizmiz olacaksın sanırım 😁
Ben de bildiriyim o zaman. 65.25
1 haftada 150 gram almisim. Bir şey değil bence :KK70:
Teşekkürler balım.. Benim yol uzun daha.. Hedefim 55
İlk hedefim 80 di. Ona ulaştım. İkinci hedefim bayrama kadar 70 olmak. Biraz uçuk bir hedef oldu ama yaklaşsamda süper olur.

ben bugünen bildiriyorum canlar
yarına imkanm olmayabilir 60.4 yuppiiiii 400 gram eksik çok şükür

muhursuzpusula muhursuzpusula
Akrrep Akrrep
RedGirl RedGirl

sizlerinde yarın bildirimlerinizi bekliyorumm
bugün imkanı olan bugünde bildirebilir.
Bende bildireyim ama yarın sabaha daha az çıkarsa bi daha bildiririm :KK70::KK70::KK70::KK70:

Geçen hafta 82,95
Bu hafta 82,1

Aylık hedefimi geçeceğim inşallah 100-200 grcıkta olsa :))

Teşekkürler balım.. Benim yol uzun daha.. Hedefim 55
İlk hedefim 80 di. Ona ulaştım. İkinci hedefim bayrama kadar 70 olmak. Biraz uçuk bir hedef oldu ama yaklaşsamda süper olur.
Evet 🤭 bir ayda 10 kilo biraz fazla olmuş ama en azından en çok ne kadar verebildiğini görmüş olursun ve sonraki hedeflerini ona göre alırsın.
Benim hedefim de 50 doğumdan sonra 10 kilo hop düşüyor, o yüzden bu hamileliğimde çok az kilo almaya ama bebeğe kilo aldirmaya çalışıyorum bakalım.

Evet 🤭 bir ayda 10 kilo biraz fazla olmuş ama en azından en çok ne kadar verebildiğini görmüş olursun ve sonraki hedeflerini ona göre alırsın.
Benim hedefim de 50 doğumdan sonra 10 kilo hop düşüyor, o yüzden bu hamileliğimde çok az kilo almaya ama bebeğe kilo aldirmaya çalışıyorum bakalım.
İnşallah istediğin gibi olur canım. Bebeğini de sağlıcakla kucağına alırsın inşallah

yakında tablomuzu güncelleyip yeni bildirimlerimizi yazacağım 3 hafta kapanmada geldi
sıkıca girip kapanma sonrası incecik çıkalım inş canlarrr
İnşallaaah canım, hedefim her hafta min 1 kilo

Vee teşekkür ederim hedefime çok şükür ki ulaştım bu ay, inşallah hep böyle devam eder :)

yakında tablomuzu güncelleyip yeni bildirimlerimizi yazacağım 3 hafta kapanmada geldi
sıkıca girip kapanma sonrası incecik çıkalım inş canlarrr
Merhaba bende aranıza katılmak istiyorum ilk sayfayı okudum 1 hafta yazmam gerekiyor. 9 aylık kızım var hamilelikte aldığım kiloları verdim asıl konu gebeliğim başladığın da kiloluydum zaten.
# Güncel kilom80
#boyum 169
# yaşım 38
#hedefim 72 olabilmek için her hafta 1 kg vermek
#Sistemim yasaklar olmadan kendim için sağlıklı olanı tercih etmek
Kilo vermek ideal kiloya ulaşmak o kadar derin bir konu ki sadece yemekten kısarak spor yaparak olmuyor bu kadar yemenin veya yemeden bile kilo almanın altında yatan bir çok fizyolojik ve psikolojik sorunlar var ki bunları bulmadan sürdürebilirlilik sağlamak imkansız. Ömrüm boyunca verdiğim kilolar toplasam sağlıklı bir insan kilosu eder aynı zaman aldığım kilolarda. Ne yapmam gerektiğini çok iyi biliyorum nasıl yapmam gerektiğini de ama işte o ama o ama yok mu o ama...
Bu süreçte baskı olmadan kendimi dinleyerek büyük rekabetlere girmeden küçük adımlarla istikrarlı bir şekilde yürümek için sizinde desteğinizi bekliyorum. Ne olur beni de listeye alın 🤗

Merhaba bende aranıza katılmak istiyorum ilk sayfayı okudum 1 hafta yazmam gerekiyor. 9 aylık kızım var hamilelikte aldığım kiloları verdim asıl konu gebeliğim başladığın da kiloluydum zaten.
# Güncel kilom80
#boyum 169
# yaşım 38
#hedefim 72 olabilmek için her hafta 1 kg vermek
#Sistemim yasaklar olmadan kendim için sağlıklı olanı tercih etmek
Kilo vermek ideal kiloya ulaşmak o kadar derin bir konu ki sadece yemekten kısarak spor yaparak olmuyor bu kadar yemenin veya yemeden bile kilo almanın altında yatan bir çok fizyolojik ve psikolojik sorunlar var ki bunları bulmadan sürdürebilirlilik sağlamak imkansız. Ömrüm boyunca verdiğim kilolar toplasam sağlıklı bir insan kilosu eder aynı zaman aldığım kilolarda. Ne yapmam gerektiğini çok iyi biliyorum nasıl yapmam gerektiğini de ama işte o ama o ama yok mu o ama...
Bu süreçte baskı olmadan kendimi dinleyerek büyük rekabetlere girmeden küçük adımlarla istikrarlı bir şekilde yürümek için sizinde desteğinizi bekliyorum. Ne olur beni de listeye alın 🤗
tabii canım alırız niye almayalım 1 hafta yazışalım ondan sonra bana kilonu boyunu hedef kilonu tekrar bildirirsin tablomuza eklerim hoşgeldiniz yeni bildirim tarihlerini yakında ekleyeceğim ona göre bikdirimlerinizi aksatmatmadan yaparsınız yoksa silmek zorunda kalıyorum tekrar hoşgeldiniz

tabii canım alırız niye almayalım 1 hafta yazışalım ondan sonra bana kilonu boyunu hedef kilonu tekrar bildirirsin tablomuza eklerim hoşgeldiniz yeni bildirim tarihlerini yakında ekleyeceğim ona göre bikdirimlerinizi aksatmatmadan yaparsınız yoksa silmek zorunda kalıyorum tekrar hoşgeldiniz
Teşekkür ederim 🥰
Uzun Bi yol en dilerim kısa zamanda herkes istediği görünüşte olur🍀

X