Esnek Diyet Arkadaşlığı

:KK20::KK20:Sloganımızzz;; Gidecek Bu Kilolarrr o Kadarr!!!...:KK20::KK20:
���
NoisimlerBoylarbaş. k.
3 şbt
hed.k.güncel10.0517.0524.0531.05Aylık Hedef
1 eylemsevcan eylemsevcan 1,5861.35760.4---58
2 muhursuzpusula muhursuzpusula 1.47876582.1---78.5
3 Akrrep Akrrep 1.64845577.1---70
4@RedGirl hamiş60.76865.25---67
5---
6-------
7------
8
9
10
11
12

canlar tablomuzu güncelledim her pazartesi kiloları bekliyorum

S Sevda Ylm canım sende mayıs ayı ilk bildirimi 10 Mayısta güncel kilonu bildirirsin 10unda senide tablomuza eklerim

10 mayıs kolay Bi hafta bayram haftası hiç yemem hiç sevmem🤭🤭🤭🤭
bayramdan önce sıkıntı yok ama bayramda zaten kapaıyız eskisi gibi olmaz heralde dimi canımm on gidemicez buna gidemicez o gelemicekbu gelemicek bizde oturup bi tepsi baklavayı kendi başımıza yemeyiz yani almayız bile artık :KK48: :KK48: :KK48:

Son düzenleme:
bayramdan önce sıkıntı yok ama bayramda zaten kapaıyız eskisi gibi olmaz heralde dimi canımm on gidemicez buna gidemicez o gelemicekbu gelemicek bizde oturup bi tepsi baklavayı kendi başımıza yemeyiz yani almayız bile artık :KK48: :KK48: :KK48:
Aslında kendimden hiç bahsetmedim
Küçük bir yerde yaşıyoruz ilçedeyiz eşimin köyünede yakınız kapanmada olsa köye gidebiliyorum bayra mı orda geçireceğiz ben genelde bütün duygu değişimlerin de yediğim için 🤭 keşke evde olsaydım duygularım sabit kalırdı😉

Aslında kendimden hiç bahsetmedim
Küçük bir yerde yaşıyoruz ilçedeyiz eşimin köyünede yakınız kapanmada olsa köye gidebiliyorum bayra mı orda geçireceğiz ben genelde bütün duygu değişimlerin de yediğim için 🤭 keşke evde olsaydım duygularım sabit kalırdı😉
Aslında daha fenaa☺ kimse gelmeyince biz yicez evdeki tüm cısları😀

Merhaba
3 gündür hastayım test yapmadım çok ağır değilim ama belirtiler covit i gösteriyor. Ayrıca 9 aylık bebeğim var emziriyorum bu nedenle bağışıklığım direncin yüksek olmalı eşim ve çocuklarda şimdilik bir belirti yok ama ortanca kızım ter içinde uyandı ama Bi ağrısı yok bebeğide biraz huysuz şimdilik izole Bi şekilde atlamayı umuyoruz

Teşekkür ederim canım. Nasıl oldu bilemiyorum markete gidiyoruz bazende çocuklar hava almak için cıkıyorlar
Bizde ara ara markete gidiyoz çocuklarda hergün olmasada sitenin bahçesine inip arkadaşlarıyla oynuyorlar inş bizde kapmayız korkuyorum ama elimizden başkada biley gelmiyor acil şifalar diliyorum

X