Esnek Diyet Arkadaşlığı

sabah bir haşlanmış yumurta 10 gibi ara öğün meyve veya kuruyemiş saat 12:30 kadar duble 2 fincan türk kahvesi 1 parça bitter çikolata
öğlen sütlü müsli yedim
öğlen sonra Ara öğün meyve veya kuruyemiş duble 2 fincan türk kahvesi 1 parça bitter çikolata
akşam yemeği yemeden 1 su bardağı kiraz sapı çayı veya kayısı çayı içiyorum soğuk (çayı sabahtan yaptım akşama kadar soğudu)
akşam protein ağırlıklı yemek yedim porsiyonumu küçülttüm
saat yediye kadar yemek işini bitirdim
karnım acıkırsa sadece yoğurt yedim veya kahve içtim
birde akşama kadar tarçın karanfil maydonuz nane yarım çay bardağı kadar limonsuyuna su doldurdum akşamdan dolaba koydum ve öğlene kadar bitirdim
MAŞALLAH CANIM darısı başımıza inşşş tebriklerrrr :halay: :halay: :halay:

Canlar esnek çalışma bitene kadar ara vericem
bildirimlerde gelmiyor bende vaktinde yazamıyorum
ama isimler aynen kalacak yeniden başladığımızda bildirim yollayacam

yeniden başlayanlarla devam ederiz birlikte inş
:KK50::KK50::KK50:

Olsun bende yerimde sayıyom hatta alıyom esnek çalışma niterse tam gaz başlıcam evden olmuyo o zaman sizede bildirim yollucam yine yeni yeniden başlarız inş

Merhaba kızlar, ben de çok boşladım burayı. Ama haberlerim güzel.
Anladım ki bu iş esnek olarak olmuyor, kendimi bir türlü disipline edemiyorum. Ben de 18 ocakta diyetisyene başladım. 61,2 olarak başladım, ve bugün 57,2 kiloyum. Yani 3 haftada 4 kilo verdim! Çok mutluyum gerçekten. Ama tek bir kaçamak bile yapmadım inanın ki. Bol bol salata, protein, sebze ile veriyorum. Hedefim önce 55, sonra 52.

Anladım ki bu iş böyle irade göstermedikçe olmuyormuş. Darısı hepinizin başına inşallah!

Merhaba kızlar, ben de çok boşladım burayı. Ama haberlerim güzel.
Anladım ki bu iş esnek olarak olmuyor, kendimi bir türlü disipline edemiyorum. Ben de 18 ocakta diyetisyene başladım. 61,2 olarak başladım, ve bugün 57,2 kiloyum. Yani 3 haftada 4 kilo verdim! Çok mutluyum gerçekten. Ama tek bir kaçamak bile yapmadım inanın ki. Bol bol salata, protein, sebze ile veriyorum. Hedefim önce 55, sonra 52.

Anladım ki bu iş böyle irade göstermedikçe olmuyormuş. Darısı hepinizin başına inşallah!
Ah canımm ne güzel haberlerle dönmüşsün hakikaten öyle katılıyorum esnek çalışma bitince bende işe tam başlayınca burayıda tam ve sıkı başlatıcam inş o zaman bizde senin gibi sıkı verebiliriz bir günlük örnek bir menü paylaşırmısın?

Ah canımm ne güzel haberlerle dönmüşsün hakikaten öyle katılıyorum esnek çalışma bitince bende işe tam başlayınca burayıda tam ve sıkı başlatıcam inş o zaman bizde senin gibi sıkı verebiliriz bir günlük örnek bir menü paylaşırmısın?
Tabii ki..

Aslında her hafta değiştiriyor menüyü. Evden çalıştığım haftalarda daha sıkı yapabilirim diyorsam mesela, o zaman 2 ana öğün 2 ara veriyor. Aralıklı oruç gibi İlk öğünüm11'de, 2. öğünüm akşam 7de oluyor. Ofise gittiğim günler 3 ana öğün istiyorum çünkü enerjiye ihtiyacım oluyor.
Örnek olarak bir günlük menüm şöyle:

Sabah aç karna: 1 bardak limonlu sirkeli su ( mide rahatsızlığı olanlar sade su içmeli)
veya 2 kaşık yulaf+ 1 bardak süt+1 meyve+2 cevizli yulaf kasesi
Kahvaltı: 1 dilim ekmek, 1 parça peynir, 5 zeytin, 1 yumurta, bol yeşillik
Öğlen: ton balıklı, ızgara köfte ,et veya tavuklu salata
ara: Sütlü kahve + 1 meyve
çok acıkırsam 2. ara: 2 galeta + 1 parça peynir
Akşam : 8 yemek kaşığı sebze yemeği + 3 kaşık yoğurt + 1 dilm ekmek
ya da 6 kaşık baklagil yemeği + yoğurt

Öğlen ve akşam öğünleri yer değiştirebilir. Öğleden sonraki meyve sabah -öğlen arası yenebilir.

Mesela ilk hafta geceleri çok acıkırım dedim diye gündüz meyve yeme akşam 1 meyve + 1 bardak süt iç demişti . Bir süre bağırsaklarım diyete alışmadı, kahvaltıda yarım avokado ye dedi o dönem.

İşte böyle bir diyet. Aslında bildiğimiz şeyler ama diyetisyene gitmek, birine söz vermek insanı disipline sokuyor. 1 ay oldu, 4,5 kilo verdim. Ama tek kaçamağım var, o da 1 küçük kurabiye.

Tabii ki..

Aslında her hafta değiştiriyor menüyü. Evden çalıştığım haftalarda daha sıkı yapabilirim diyorsam mesela, o zaman 2 ana öğün 2 ara veriyor. Aralıklı oruç gibi İlk öğünüm11'de, 2. öğünüm akşam 7de oluyor. Ofise gittiğim günler 3 ana öğün istiyorum çünkü enerjiye ihtiyacım oluyor.
Örnek olarak bir günlük menüm şöyle:

Sabah aç karna: 1 bardak limonlu sirkeli su ( mide rahatsızlığı olanlar sade su içmeli)
veya 2 kaşık yulaf+ 1 bardak süt+1 meyve+2 cevizli yulaf kasesi
Kahvaltı: 1 dilim ekmek, 1 parça peynir, 5 zeytin, 1 yumurta, bol yeşillik
Öğlen: ton balıklı, ızgara köfte ,et veya tavuklu salata
ara: Sütlü kahve + 1 meyve
çok acıkırsam 2. ara: 2 galeta + 1 parça peynir
Akşam : 8 yemek kaşığı sebze yemeği + 3 kaşık yoğurt + 1 dilm ekmek
ya da 6 kaşık baklagil yemeği + yoğurt

Öğlen ve akşam öğünleri yer değiştirebilir. Öğleden sonraki meyve sabah -öğlen arası yenebilir.

Mesela ilk hafta geceleri çok acıkırım dedim diye gündüz meyve yeme akşam 1 meyve + 1 bardak süt iç demişti . Bir süre bağırsaklarım diyete alışmadı, kahvaltıda yarım avokado ye dedi o dönem.

İşte böyle bir diyet. Aslında bildiğimiz şeyler ama diyetisyene gitmek, birine söz vermek insanı disipline sokuyor. 1 ay oldu, 4,5 kilo verdim. Ama tek kaçamağım var, o da 1 küçük kurabiye.
Çok teşekkür ederim canımm aslında güzel yapılabilecek şeyler ok çok sağol deneyecem inş

Delirella Delirella
Blue0Pink Blue0Pink
sPatz sPatz
G guziss35
GuZeLHaTuN007 GuZeLHaTuN007
zeynepp444 zeynepp444
FitVenus FitVenus
sutlaacc sutlaacc
C cemus
R Rzgr_elf
@minnolocco
RedGirl RedGirl

canlar esnek çalışmalar bitti
15 mart pazartesi günü tam gaz başlıyoruz inş :halay: :halay: :halay:
bilginiz olsun devam etmek isteyenlerde
istemeyenlerde lütfen çok rica ediyorum
bildirsin canlar çünkü istemeyenleri silicem tablomuz kalabalık olmasın
çünkü bildirilmeyince motivemiz bozulmasınn
15 mart pazartesi bildirim yapmayanları da salı günü silicem inş
:spor::spor::spor::spor::spor:
Ben devam edecem ama bana bildirim gelmedigi için her bildirim günü sabahtan etiket yaparsanız daha etkin oluruz.
Şuan 62.60 kiloyum

Delirella Delirella
Blue0Pink Blue0Pink
sPatz sPatz
G guziss35
GuZeLHaTuN007 GuZeLHaTuN007
zeynepp444 zeynepp444
FitVenus FitVenus
sutlaacc sutlaacc
C cemus
R Rzgr_elf
@minnolocco