Tüp Bebek Merkezleri Eurofertil Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Yaptıran Var mı?

Mrb hanımlar bende konyaliyim pkoluyum 8aydir tedavi görüyorum bir negatif aşılamam var.....merak ettigim bisey var burda herkes dilek incesuya mi gidiyor sonucu negatif olan var mi:26::26::26::26:

Bnm dr ikinci asilamadan sonra tup dioda

merhaba ben ali sami beye gittim.
ve sonucum negatif.
daha doğrusu tedavim iptal oldu.
benim yumurtalıklarım çok güzel cevap veriyordu ilaçlara.
sanırım bana verilen doz ve uygulanan uzun protokol uygun gelmedi.
tekrar deneyelim kısa protokol yapalım dedi doktor. bense çok yıprandım.
onca yumurtadan hiç biri kaliteli çıkmadı.

hoşgeldin canım benim doktorum dilek hanım ama bu merkezde doktorunun kim olduğu önemli değil çünkü her hasta her doktorun hastası gibi çok sıcak ve güleryüzlüler onlar böyle olunca sen daha da rahat oluyorsun sanırım opu ve transfere de hepsi giriyor (ben ikisinde de anestezi almıştım hatırlamıyorum) ama emin ol doğru bir yer gönül rahatlığıyla tavsiye ederim pişman olmayacaksın

geçmiş olsun inşallah en kısa sürede meleğine kavuşursun yeniden tedaviye başlayacakmısın

geçmiş olsun inşallah en kısa sürede meleğine kavuşursun yeniden tedaviye başlayacakmısın
sağolasın Allah razı olsun.
şimdilik tedavi düşünmüyorum ama sonra ne olur hiç bilmiyorum.
:26::26::26: üzüldüm canım rabbim en kısa zamanda göndersin meleğini....şimdi ne asmadasın hangi dr gidiyorsun

şimdi dinleniyorum canım. ama başka bi doktor fazla dozun ve uzun protokolün fazla yumurta elde etmek için yapıldığını söyledi.
oysaki ben doktoruma hep söyledim fazla tepki veriyorum diye.

demek ki nasip değilmiş.
ama gerçekten bu doz ayarlama konusunda çok çok iyi bi doktor arıyorum inşallah bulurum.

arkadaşlar bu konunun çogunu okudum bende eyrofertilde yaptırmayı düşünüyorum sadece kafama takılan şu murat beyle konustum telefonda fiyatın 3500 tl ve ilaçların 1000 tl oldugunu söledi ssk hic karsılamıyormu bilgisi olan varmı konyada ben ilk ali acara gittim amaa yoğun oldugu icin pek içime sinmedi

vay bee...
biz insanlara ne kadar çok güveniyoruz böyle.kendi adıma söylüyorum.
senin kendinle alakası yok arkadaşım da yazdıklarını görünce merkezle ilgili yeni bi şoku daha yaşadım.
daha da oraya gitmem sanırım.
tedavim iptal olabilir gayet normaldir ama yalanı görünce dayanamıyorum.

arkadaşlar, ben geçen yıl eurofertilde ilk tüp bebek denememi yaptırdım. hiç tutmadı. ara verdik. bu ay dondurulmuşla ikinci denememi yapacağım. istanbuldaki eurofertilde başarılı olanlar var mı dondurulmuşlarla? bu da olmazsa başka bir merkez araştıracağım.biz de görünürde hiç bir sorun yok, sebepsiz interfilite dendi, tedavilik durumunuz yok dendi ama yine de olmuyor

arkadasım ben bugün gittim yarın tedaviye baslıyacam ne gibi bir sıkıntısını gördün sölermisin
ben cok memnun kaldım ilgiye alakaya falan ama

canım benim Mehmedimize kardeşmi gelecek Allah izin verirse... Tedaviye karar verip başladın demekki inş. istediğin gibi bebeğine kavuşursun Mehmetde kardeşsiz kalmaz...
çok öpüyorum seni...

Konya nova fertl de Fuat Ali beyi asla tavsiye etmem. Adam daha neyin ne olduğunun farkında değil, sürekli unutkan bana amelyat yapıldı, histereskopi yapıldı hepsi dosyamda mevcut ama adam her seferinde sana sana şunu yapmışmıydık bunu yapmışmıydık diye soruyo. birde sürekli geziler gezmeler nezaman gitseniz yerinde bulamıyosunuz. Bence fuat ali tam bir hayal kırıklığı dağın fare doğurması gibi bişey ama yinede karar sizin...

Konya nova fertl doktorlarına yüz üzerinden not verecek olursak bu merkezdre ikikez başarısız deneme yaptırmış biri olarakbenim notlarım;

Dilek hanım : 87
Ali Sami : 81
Fuat Ali : 19 varın siz karar verin...

Öncelikle herkese merhaba bende 2aşılama yı başka yerde yerde yaptırdım ve sonra tüp bebek için araştırmaya başladım hepinizinde yaşadığı gibi her kafadan bir ses,her kişiden farklı Dr önerisi alıyordum ve sıkılmıştım daha sonra eurofertile karar verdim hem evime yakın hemde sadece tüp bebek merkezi olması beni kendine çekti.. Dr um Dilek hanım dı 2kez tüp bebek maceram oldu yumurtaların kalitesi ve sayıları da gayet iyiydi ama ne yazik ki olmadı,tutmadı.... Buraya yazan arkadaşların çoğu gibi bende yıkıldım ve toparlanmam zaman aldı ...sonra tekrar Dr arayışı etrafımdwaki herkes neden Ankara ,neden istanbula gitmiyorsun diye sürekli konuştular ne kadar sıkılsamda dinlemedim bu defa da Mehmet Çolakoğlu na gittik ...tekrar birsürü tahlil falan derken şimdi sonuç bekleme aşamasındayım aslında bugün tahlil verdim değerim 43.56 çıktı forumdan okuduğuma göre genelde çok daha yüksek oluyor benimki düşük ama Dr um iyi fena değil Cumartesi tekrar tahlil yapalım dedi bakalım sonuç ne olacak şu anda biraz umutsuzum açıkçası ....evet Dr önemli ama ben Rabbim verecekse eğer hangi Dr olursa olsun buna vesile olacak diye düşünüyorum ... Bu yazdıklarımı okuyan ,ben ve benim gibi bebek sahibi olmak için uğraşan herkesin inşallah emekleri boşa gitmez şu mübarek günlerde Rabbim hepimizi güldürsün kucaklarımız doldursun inşallah ....

sonuç ne oldu acaba

Allah'ım inşallah bebeğinizi tez zamanda sağlıklı şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inşallah siz herhalde fuat beyin hastasısınız gaziantep te mi yaptırdınız bizde düşünüyoruz görüşme yaptık doktor bey çok iyi davrandı siz menun kaldınızmı???

cevap verdiğin için teşekkür ederim ruşen atmaca yı çok duydum biz tesadüf fuat beye gittik oda ilgilendi ama önce rahim filmi çekilmeli dedi şimdi inşallah adet olur olmaz çektirmek istiyorum sizde çektirdiniz mi???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…