(¯`¸·´¯)Evde Kedi Var-Yardım(¯`·¸´¯)

valla bende catliyom burda.. 2saatim kaldi
Cok bilgilendirdiniz beni øptum nanaklarinizdan ikinizinde=)

dita harikasın.yıllardır kedileri sokaktan kurtarıp annelik yapmış biri olarak harika bilgiler verdiğini söylemek istedim.

arkadaşım yardımcı olabilir miyim diye baktım ama dita burdayken bana söyleyecek bir söz kalmadı.umarım herşey yolunda gider.

hersey yolunda tesekkurler.. Evet dita cok yardimci oldu, nevbaharda øyle.
Øyle iyiki kadife ile aramiz, cok seviyorum onu, 4gunde insan alisirmi bi kediye, fena alistim.

Øyle iyiki kadife ile aramiz, cok seviyorum onu, 4gunde insan alisirmi bi kediye, fena alistim.

hemde nasıl. alışır ve ayrılmak zorunda kalırsan çok üzülürsün.tüm sevgini ver benim yerime de öp olur mu:)

Insallah ayrilmak zorunda kalmam, bak yazarken bile icim bi tuhaf oluyo ya =( Øpecem yerine canim=)

hemde nasıl. alışır ve ayrılmak zorunda kalırsan çok üzülürsün.tüm sevgini ver benim yerime de öp olur mu:)

Ne zamandır yoktunuz baya merak etmiştim sizia.s.Zaten bu bölüme gelen hayvan dostlarımız çok az sizi gördüğüme çok sevindim:1hug:

Insallah ayrilmak zorunda kalmam, bak yazarken bile icim bi tuhaf oluyo ya =( Øpecem yerine canim=)

Canım çok sevindim aranızın iyi olmasına Allah sağlık uzun ömürler versin kadifeye benim içinde öp okşa onu canıma.s.:nazar:

İmzandaki kadife mi yarabbim o ne tatlılık o ne şirin bişi öyle ya:asigim:

evet kadifem=) Hep bøyle ipleri kendine dolar dolar yuvarlanir iste askim o benim askiiim, ya birde cicegime atliyo, agica benzer bi cicegim var evde, tirmaniyo ona,kumunda durmayi seviyo, izin vermelimiyim buna?

evet kadifem=) Hep bøyle ipleri kendine dolar dolar yuvarlanir iste askim o benim askiiim, ya birde cicegime atliyo, agica benzer bi cicegim var evde, tirmaniyo ona,kumunda durmayi seviyo, izin vermelimiyim buna?

canım kediler oyuncu hayvanlardır ve çiçeklerle oynamayı çok seviyorlar:)hatta benim perdelerime tırmanıyorlardı biliyorsun doğal ortamlarında ağaçlara tırmanırlar .hareket eden titreşen ,sallanan ,asılı duran şeylerle oynarlar.ama istemiyorsan ilgisini başka şeylere yönlendirebilirsin.sabırla eğitebilirsin.benim kedilerim şiiiişşşt dediğimde yanlış bir şey yaptıklarıını anlıyorlar.:)

Bizimkide dolabımı keşfetti 5 gün önce içine girmeye bayılıyor:asigim:Yün topu yaptım ama onunlada baya oynar benimle saklambaç oynar birde çok seviyor yakalayıp kaçıyor kendi saklanıyor:asigim:Birde küçük plastik top veriyoruz Allah'ım bıkmadan 2 saat bile oynadığı oluyor tabi bir de ellerimzle oynaması var baya çizik içinde ellerimiz ama değiyor:asigim:

kedıleri seviyorum ama evde bakmayı sevmıyorumarkadaslar. cunku tuylerı çok dökülüyor.benıim alerjim var tuylere karsı bahçemiz olsaydı bakardım gel pisi pisi derdım.

Esim plastik top almis kadifeye, ama kadifeden buyuk masallah=) arkadasimin køpegi var ona verdik artik.. daha ufagini alcam, birde ipe kagit bagliyorum salliyorum kadifenin ønunde kaciyorum elimde iple, øyle bi kosusturuyoki yakalayabilmek icin=)
Alerjin olmasina uzuldum suzanna200 gercekten mukemmel bisey evde kedi olmasi

dita harikasın.yıllardır kedileri sokaktan kurtarıp annelik yapmış biri olarak harika bilgiler verdiğini söylemek istedim.

arkadaşım yardımcı olabilir miyim diye baktım ama dita burdayken bana söyleyecek bir söz kalmadı.umarım herşey yolunda gider.

Teşekkürler Özgürce...kedi delisiyimdir...sokaklardan toplarım kedileri bakarım tedavi ettiririm yuvalandırırm.....:1hug::1hug:

rica ederim canım benim...aranızın iyi olmasına çok sevindim umarım mutlulugunuz daim olur kadfeyle...

alışır tabi 4 günde...belki duymuşunuzdur evimde cumartesi sabaha karşı yangın çıktı...kıl payı büyük bi tesadüf eseri kurtulduk...ben itfaiye evimi söndürmeye çalışlırken herşeyi unuttum kedilerim içerde kurtarın onları diye paraladım resmen kendimi...
neyseki benden yaklaşık 5 dakika sonra kedişlerimi çıkardılar sagsaglim...
evim harabeye döndüügü ev denecek hali kalmadıgı için kardeşimde kalıyoruz 5 gündür..kardeşimde aksi gibi kedileri hiç sevmez ve bana hep kızar...
şimdi abla evin tamiratı bitince kediler gidecek biz napacaz çok alıştık diyor....

:1hug::1hug:

Hatta başımıza gelen felaketten sonra kayınvalidem aradı bana dediki verilmiş sadakan varmış belkide sokktan kedileri toplayıp bakıyosun besliyosun belki onların yüzü suyu hürmetine canınızı kurtardınız....:1hug:

kedıleri seviyorum ama evde bakmayı sevmıyorumarkadaslar. cunku tuylerı çok dökülüyor.benıim alerjim var tuylere karsı bahçemiz olsaydı bakardım gel pisi pisi derdım.

Canım bewnim geçmiş olsun benimde alerjim var kedilere ama hayatımın hiç bi döneminde kedisiz yaşamadım...ilk teşhis edildiginde doktorum kediler evden gidecek dedi...bu alerji beni öldürür ama kediler bi yere gitmez varsa bi tedavisi uygulayın yoksa başımın çaresine bakayım dedim...
şimdi sürekli ilaç kullanıyorum 2 gün iyi isem 3. gün mutlaka alerjim ortaya çıkıyor...
ama ben kedilerimden vazgeçemem...
:kahve:

Benimkilerde kardeşimin evde çiçeklerini harap ettiler...ne kadar engellemeye çalışsak onlar bunu oyun sanıyor...saklanarak çiçeklerin yapraklarına atlıyor...en sonunda çiçekleri ortadan kaldırdık....:1hug:

alışır tabi 4 günde...belki duymuşunuzdur evimde cumartesi sabaha karşı yangın çıktı...kıl payı büyük bi tesadüf eseri kurtulduk...ben itfaiye evimi söndürmeye çalışlırken herşeyi unuttum kedilerim içerde kurtarın onları diye paraladım resmen kendimi...
neyseki benden yaklaşık 5 dakika sonra kedişlerimi çıkardılar sagsaglim...
evim harabeye döndüügü ev denecek hali kalmadıgı için kardeşimde kalıyoruz 5 gündür..kardeşimde aksi gibi kedileri hiç sevmez ve bana hep kızar...
şimdi abla evin tamiratı bitince kediler gidecek biz napacaz çok alıştık diyor

:1hug::1hug:

Merhaba bu haberi birkaç gün önce duydum çok üzüldüm sizin adınıza:çok üzgünüm:Zararın bu boyutta olduğunu bilmiyordum Allah yardımcınız olsun:çok üzgünüm:KK70:aha kötülerinden sakınsın sizi ve ailenizi inşallah:1hug:

X