evden eve nakliyat onerisi

Carsi1903

Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2013
19
3
yakin bir zamanda anadolu yakasinda maltepeden pendige tasinacagiz,herhangi bir nakliyat firmasi ile olumsuz birsey yasayan ya da tam tersi memnun kalan varsa yardimlarinizi bekliyorum,umarim konuyu dogru yere acmisimdir

Son düzenleme:
ben .... diye bir siteden Taksim bölgesi için bir firma bulmuştum gayet sorunsuz taşıdlar evden eve nakliyat diye aratırsanız bir çok firma çıkıyor. yorumları okuyabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ankara Yazıcıoğlu Nakliyeyi asla önermem arkadaşlar! Yeni gelin eşyalarımı mahvettiler. Beyaz deri koltuklarım aşındı ve eskidi. :2: Gardrobumuzun stopperını kırdılar. Şikayetlerimizi dile getirince kabul etmediler. "Zaten öyleydi." diyip geçiştirdiler. Hatta kavga ettiler bizimle. Bana bile eşya taşıttılar. Perdeleri, avizeleri , davlumbazı biz söktük. Bir de çok kaba ve saygısızca davrandılar. Akşama kadar kavga gürültü eşyaları taşıdık. Sakın bu firmayı tercih etmeyin. Paramızla rezil olduk resmen. Hakkımı helal etmiyorum. :KK50:

Evden eve nakliyat işleriniz için Ankarayı bilmem ama kızlar ben İzmir de atasun evden eve nakliyat ile taşındım ve izlenimlerimi söyleyeyim Birkere çok dürüstler eve gelen eskpertizler herşeyi açıklayarak akılda soru işareti bırakmıyorlar, sigortamı taşıma günü ben istemeden verdiler, eşyalarım özenle sarıldı ve mutfak eşyalarını da onlara toplattım ben gazete kagıdına sarsalardı dahi ses etmeyecektim lakin onlar saman kagıdı gibi bir kagıtlar sardılar toplayıp kolilerin üzerine de hangisi ne hepsini yazdılar. Bir önceki ev taşımam da dolabımın kapıları çok kötü montelenmişti (firma adı vermeyeyim ama berbattılar) taşındıgım evde dolabımın montesine o kadar özen gösterdiler ki anlatamam parça lazım oldu (eski taşımamda kaybedilmiş ondan dolayı ayarsız montelenmiş kapaklar) parça ucuz birşeydi ve kendileri alıp getirdiler. Ucuz olması degil düşünüp fırsatçı olmamaları çok hoşuma gitmişti. Yani samimi ve kaliteli bir hizmet istiyorsanız tüm Türkiyeden İzmir'e ve İzmir de tüm ilçelere taşıma yapılıyor diye biliyorum. Bence 300 lira fazlasını verin ama kaliteli ve güvenilir bir yere taşıma işlerinizi yaptırın .ünkü zaten yeterince stresli bir iş üstüne gelen ekiple ugraşmak daha bir stresli oluyor üzülüyorsunuz falan.

Yahu bu nakliyatta biraz şans işi.Memur ailesiyiz daha bir nakliyatçıdan yüzdeyüz memnun kalan bir yakınımı duymadım.Batıda doğuya taşındık iki yıl önce eşyalarımın 3 kolisi farklı memleketlerden çıktı.Adamlar garanti verdi hamallarda olacaktı taşındığımız yerde.Eşyalar geldi hamal yok şoför ben duramam giderim alın eşyalarınızı diyor dağın başında kaldık mı eşimle öyle.Telefonlarımıza cevap veren yok.İki kişinin eşyası olacaktı tırda 4 kişinin eşyası çıktı.Ah ahhh varsa cidden uzak yola gidebilen, çok memnun kalan reklam amacı gitmeyen birileri ben de değerlendirebilirim.Buarada eklemem lazım yatak odası takımımı kırdılar.Tv ünitemin bir parçası siirte gitmiş bulduk.Ufak tefek kırılan döküleni saymıyorum bile.Kargo masrafları ve eşyaların peşine düşme işiyse tamamen bize ait oldu.Çok bedduamı aldılar ama kötüye bir şey olmuyor demek :)

İnternetde evden eve nakliyat şikayet yazsanız yüzlerce mağdur var memnun olan neredeyse yok, güzel yorumlarında çoğu firmaların kendileri fake yorumlar

X