Evililik teklifi almadan evlilik

Süpriz olunca iyi oluyor bence, gerçekten karşı tarafı şaşırtınca ekşın oluyor❣️

Öbür türlüsü tiyatro sankim, anam ne zaman gelsin buzdolabı ne marka olsun sonra süprizmiş gibi teklif sonra instaya oraya buraya she said yes🙈🙈 Tanıdık bir eleman 6 yıllık sevgilisinin önünde diz çökerken foto koymuş gülmekten koptuk 6 yıl geçmiş bu işin sürprizi mi kalır hfsdddsdd

İsteme söz nişan öncesi tabiki sürpriz bir şekilde yapılması güzel olurdu, fakat bazıları istemeden nisandan sonra yapanlar var sonuçta istemeye gelmek yada yüzük takmak zaten evliliğe bir adım atılmış birde bunun teklifini sormak garip gelmiştir. Sonuç olarak bekarım eskiden olsa ay mutlaka olmalı derdim nişan attıktan sonra seçtiğin hayat arkadaşın yanında mı değer veriyomu mutlumusunuz buna önem vermenin gereğini anladım

Mumbar da çok kötüymüş yaf kebap falan olsa kurtarırdı bir nebze😶
Evet aslında görüntüsü ve yapılan yer berbat ama o batağa girince çıkılmıyor. Kebapta vardı ama benim adam mumbar yiyince bi aşka geldi… acaba imalı bir durum mu var ? İşgillendim şu an , dur ben bi ara konu açayım.

Birbirlerini aşırı seven iyi anlaşan çiftlerin birbirine evlilik teklifi etmesi çok hoş ve olabilir. Ama şimdi öyle olmuyor, aileler tanışıyor yüzükler takılıyor düğün günü vs konuşuluyor hanım kızımız falanca arkadaşından geri kalmasın diye erkek şahane bir evlilik teklifi ediyor sonra sosyal medyada elliotuzbinyetmiş tane yes she said yazıları eşliğinde hikayeler paylaşılıyor. Bana aşırı saçma geliyor ve her zaman gülüyorum. Ayrıca neden erkekten bekliyorsunuz ki! Seviyorsanız siz teklif edin, ne var ki, sensiz uyumak sensiz uyanmak istemiyorum, buna bi çözüm buldum, evlenip hayatlarımızı birleştirelim mi diyin olsun bitsin. Ama yok illa cafeler kapatılacak 30 TL lik malzemelere 1000 TL konsept adı altında para bayılınacak bla bla bla.. öf şiştim!

Ben evlilik teklifi olsa da olur olmasa da olur kafasındayım. Ama geçen sahilde gezerken bir tane yat geldi.. Güzel şekilde süslenmiş yemek masası mumlar falan.. Sonra genç çift binip gittiler..bi Hoşuma gitti yani..🙂

Evlilik sinyalleri veriyordu zaten eşim. ailesi ailemle felan tanisti oyle teklif beklemedim hic oda etmedi akil edemedi belkide bilemiyorum. Cokta lazim degil bana kalırsa. zaten kabul edecegimi bildigi sey icin ugrasmamasi hakli bi sebep .onemli olan guzel bir evlilik yurutecek kadar sevgi saygi olmasidir. Yoksa teklifin kralini alip mutsuz olan bir cok tanıdığım var.takilmaya gerek yok

Evlilik teklifi diye bahsettiginiz sey organizasyona yaptirilan gosteris icin yapilan uc bes dokuk seyse yok, yuzuk de yoktu... gayet beklemedigim bir zamanda hic hazirliksiz teklif etti, alyansimizi takti, o anin heyecani hala yuregimi oynatir, tadi damagimda o anin, sehirlerarasi otobusteydik yaw :)) .
Aileleri beraber tatil yaptirarak tanistirdik, tatilde elimize takvim aldik, bir gun sectik; seneye su gun dugun olacak kendinizi hazirlayin dedik ve bitti.. 5 yil sonra bir gun: " evlenirken alamadim karicim, tek tasini gule gule tak" diye hediye aldi..
Başka anılarınız varsa dinleyebiliriz sizinkiler çok romantikmis 😊aşka inancımız olur belki

X