Evinizde yatak odanza herkes girebilir mi?

herkes girebilir hiç problem değil zaten kim gelirse gelsin yatak odamın kapısı açıktır. Her zaman derli topludur ama çekmecelerim karıştırılsın istemem bu diğer odalarım içinde geçerlidir ....

Benimde odamın kapısı hep açıktır........................
ısteyen girebilir.........................

Kayınvalidemin girmesinden nefret ediyorum çünkü mesela gece yada sabah kapıyı açıp içeri girebiliyooo... Ben onun kızı değilim yada eşim benim kardeşim değil... Ortada belki bişey var yani ne saçma ya :kızgın:
Onun haricinde misafir olduğunda zaten düzgün ve toplu olur ama yinede evsahibinin isteği olmadan normal oda gibi yatak odasına girilmesinden yana değilim. :1no2:

yatak odamda diğer odalarımdan farkı olmaz diye dusunuyorum sadece kucuk yaramaz çocukların gırmesını istemem oda makyaj yapmaya kalkarlar etrafı batırırlar veya parfumlerım acısından diye dusunuyorum (3ay sonra bu fıkrım değişecekmı acaba kaydirigubbakcemile3 )
haa birde boyle etrafı inceleyen gozuyle kasıyla sankı bi teftiş edasında olanların gırmesını istemem acıkcası ,oyleleri evimide gezmesin otursun oturdugu yerdee :1closedeyes: :kızgın:

karıştırmıcak olsalar sorun olmaz ama kayınvalidem kayınpederimin girmesinden hiç hoşlanmam çünkü dolapları düzenler kapı çalma adetleri yoktur o yüzden hiç hoşlanmam

kimsenin girmesini istemem bize özel bi yer sonuçta...sadece annem ve ablam girebilir oda giyinmek için falan yani ...zaten çok uzağız keşke yanımda olsalarda girseler diyesim geldi bak şimdi offfffffffff

gelsinler girsinler no problem..
çok bilmişlik yapmasınlar, bide yatağımda yatmasınlar yeter...

benim evim çok küçük bu yüzdende yatak odam evin diğer odaları gibi işi olan herkes girebilir kapısı herzaman açıktır.

Ailemizde başkasının odasına girmek pek hoş karşılanmaz.Annem bile girecekse izin ister.Katı kurallı değilim odamızın kapısı herzaman açıktır.Ama
İnsanın özel alanına saygılı olunmalı pat diye izinsiz girilmemeli.a.s

yol geçen hanı değildir tabii ki :1closedeyes:

izin alındığı ve samimi olduğum kişilerse sorun olmaz buyrunnnnnnnnn

ama izinsiz pat diye dalınsa bozulurum başka zamanlarda sorun yokk :nazar:

benım için yatak odası cok önemli kimsenın gırmesını ıstemem aslında ama samımı olduğum arkadaşım yada annem gırebılır.cok kalabalık olursa annemlerın yatmasına izin verırım.böyle düşünüyorum ben

annem harici kimseyi sokmam oda mecburiyetten girer:dilcikar: evin diğer odasıyla bir olmaza.s orası bizim mahremimiz ne işleri olabilir odamda yastık battaniye ne lazımsa isterler getiririm:1closedeyes: başka kimsenin işi olmamalı dimi ama ben kayınvalidemle birlikte oturmama rağmen sokmam onu zaten bide karıştırma huyu varÇok üzgünüm çoook

eğer müsaitse çocuk yatırmaya namaz kılmaya yada bebek emzirmeye girer arkadaşlar ama genelde ne kendim girerim müsade olmadan nede girdiririm..

Normalde pek hoslanmam yatak odama girilmesinden ama ev kalabaliksa ve
bayan arkadaslarim namaz kilacaksa yatak odasinda kildiriyorum.
Ama ailemden herkes girebilir.

yol geçen hanı mübarek bebeğinde beşiği orda ya dışardan gelen bile çocuk ıhh dese dalar içer

kızlar nıanlıyım ev serdık dugunden once kayınvalıdem geldı ılk defa yatagımızda yattı bırakın odamıza gırmeyı
dugunume 5 gun var ve cok kotu tartıstık...

kızlar nıanlıyım ev serdık dugunden once kayınvalıdem geldı ılk defa yatagımızda yattı bırakın odamıza gırmeyı
dugunume 5 gun var ve cok kotu tartıstık...

:1shok:çok tuhaf ne işi var yatcak yermi bulamamış gitsin yatağında yatsın ya :mymeka:

X