Evlendim Göbeği

Buradaki bir bayana eşi seni arzulamıyorum dese kocası topa tutulurdu. Çok çok ağır bir laf. İnsanız hepimiz kilo alır veririz. Eğer gerçekten kilo aldı diye eşinizi arzulamıyorsanız,evliliğin anlamını idrak edememişsiniz.
Ben onu her haliyle seviyorum beğeniyorum. Ama her yolu denedim ikna olmadı ve yemeye devam etti. En son çare bunu söyledim ve kendine geldi. Gerçekten görünüşüyle motive olan biri. Birisi kilo aldın dese hemen o an boğazını tutuyor. Kimse bir şey demese yedikçe yer.

Sahilde kiralayan yerler var. Acaba onları mı kullansak..
Valla şiddetle tavsiye ediyorum.
Bugün 10 aylık oğlumu slinge koyup boynuma astim. Eşimde bende ve büyük oğlumda birer bisiklet. Müthiş eglendik. Üstelik açık hava sporu yapmış olduk bahaneyle.
Sırt çantanıza da suyunuz elmanız, cig kuruyemisiniz... Evde yapılan spor asla açık havayı tutmaz. O sahili sömürebildiginiz kadar somurun. Ben yürüyusten sikilangillerdenim.

Peki yemekte ne vardı sorması ayıp

Ramazan ramazan sordum daha iftara da var da

Yani ekmek yedirecek yemek mi vardı

Çoğu erkek sulu yemeği ekmek banarak yer ızgara vs olunca ekmek arası yapar

Ama daha az sulu etli yemekler ekmeksiz yenebilir

Sofrada bol salata olsun

Yani hepsinden birer çatal alsa bile midesi dolsun

Protein olsun et çabuk doyurur ve tok tutar

Siz zayıfmışsınız sizin yediğiniz yemek ona az gelip ekmeğe dayanıyor olabilir
Sacda tavuk vardı domatesli biberli. Suluydu evet. Ekmek bandı. Salata çok sever zaten salata hep var sofrada. Yemek az değildi. Benim de istahim açıktır çok yerim yemeği bol yaparım ama hiç ekmek yemedigimden kilo almıyorum sanırım. Bir de daha bebek yok. Ondan.

Eşini ip atlamaya ikna edebilirsen mükemmel bir vücuda sahip olur. Omuzlar genişler, kollar sıkılaşır. Karın yağları gider. Benim tavsiyem 2000 kez atlasın. Tabi bir seferde değil. 150 kez atlayıp yarım dk aşağı yukarı hızla yürüsün. Nabzının düşmemesi gerekiyor vakit geçirmeden bir 150 daha bu şekilde toplam atlayışı 2000 e tamamlasın. Hepsi 45 dk bir şey sürüyor. Süperman gibi olur. Ben geçen yıl 2000 kez atlıyabiliyordum. 51 yaşında. Tabi birden o safhaya gelemez. 20 şer den toplam 100 atlayışla başladım. 150 - 200 - 500 derken bir baktım 2000 e çıkmış.

Valla şiddetle tavsiye ediyorum.
Bugün 10 aylık oğlumu slinge koyup boynuma astim. Eşimde bende ve büyük oğlumda birer bisiklet. Müthiş eglendik. Üstelik açık hava sporu yapmış olduk bahaneyle.
Sırt çantanıza da suyunuz elmanız, cig kuruyemisiniz... Evde yapılan spor asla açık havayı tutmaz. O sahili sömürebildiginiz kadar somurun. Ben yürüyusten sikilangillerdenim.
En kısa zamanda deneyeceğim çok teşekkürler:)

Eşini ip atlamaya ikna edebilirsen mükemmel bir vücuda sahip olur. Omuzlar genişler, kollar sıkılaşır. Karın yağları gider. Benim tavsiyem 2000 kez atlasın. Tabi bir seferde değil. 150 kez atlayıp yarım dk aşağı yukarı hızla yürüsün. Nabzının düşmemesi gerekiyor vakit geçirmeden bir 150 daha bu şekilde toplam atlayışı 2000 e tamamlasın. Hepsi 45 dk bir şey sürüyor. Süperman gibi olur. Ben geçen yıl 2000 kez atlıyabiliyordum. 51 yaşında. Tabi birden o safhaya gelemez. 20 şer den toplam 100 atlayışla başladım. 150 - 200 - 500 derken bir baktım 2000 e çıkmış.
Mükemmel vücut değil de göbek, göğüs, yanlar gitse yeter. Saldı kendini iyice. Daha da kilo almasından korkuyorum.
Ip atlamak baya zor. Yapabilir mi bilmiyorum. Onu da deneyelim teşekkürler:)

Halamın eşi evliliğin ilk senesinde 30 kilo almıştı. Zaten tombişti. Şimdi 12 kiloluk mutfak tüpüne benziyor. Geçen yaz tezgahtarla kavga ediyordu. Sizde neden 4xl yok diye. Doktor uyku apnesi var uykuda ölürsün dedi . İki ay dayandı. Şimdi yine yemeye devam.

Kışın koşmak yasakmı sizin memlekette ??
Ne güzel işte başlayın şimdi koşmaya hevesiniz varken kışında bünyeniz daha güçlenir. Bide rica ediyorum bi anasına laf dokundurmadan kendi derdinizi paylaşın, kadın ekmekli yağlı pişiriyormuş bekarlığında adam fit görünüyormuş, e sen şimdi farklı yemek yapıyomuşsun adamın memeleri bile büyümüş, sanırım sorun kayınvalidenin yemeklerinde değilmiş....!!!
Neyse , yediği kadar hareket etsin

Halamın eşi evliliğin ilk senesinde 30 kilo almıştı. Zaten tombişti. Şimdi 12 kiloluk mutfak tüpüne benziyor. Geçen yaz tezgahtarla kavga ediyordu. Sizde neden 4xl yok diye. Doktor uyku apnesi var uykuda ölürsün dedi . İki ay dayandı. Şimdi yine yemeye devam.
4xl mı? Çokmuş ya.
Erkeklerin çoğunluğu sağlığı pek umursamıyor işte. Sigara gibi. Zararlı ama zevk uğruna vazgecemiyorlar. Kadınlar görünüşlerine daha bir dikkat ediyor. Erkek kendini saldı mı öyle gidiyor. Az dur demek kadına kalıyor. Bıraksam xl giydiği günler de gelir biliyorum kocamı.

Kışın koşmak yasakmı sizin memlekette ??
Ne güzel işte başlayın şimdi koşmaya hevesiniz varken kışında bünyeniz daha güçlenir. Bide rica ediyorum bi anasına laf dokundurmadan kendi derdinizi paylaşın, kadın ekmekli yağlı pişiriyormuş bekarlığında adam fit görünüyormuş, e sen şimdi farklı yemek yapıyomuşsun adamın memeleri bile büyümüş, sanırım sorun kayınvalidenin yemeklerinde değilmiş....!!!
Neyse , yediği kadar hareket etsin
Kız ben laf sokmadım kimseye :) Kayınvalidemi çok severim. Yüzüne söylediğim seyleri yazdım buraya. Aramızda gülüşürüz hep bu konuya. Kendi de diyor bizim yemek kültürü farklı sen zevkine göre yap diye.
Eşim bekarken spor yapardı evlenince bıraktı. İşi de eski işine göre daha durgun hareketsiz bir iş. Kilo alması bu yüzden sanırım

Benim eşim de tam tersi yaa. Evlendiğimizden beri adam kilo verdi saçı dökülmeye başladı. Eminim ailesi bakamadığımı düşünüyordur :KK70:

Sevdiğiniz insanı alıştığınızın dışında görmek kötü olabilir ama kırıcı olmayın lütfen :) başka şekillerde de teşvik edebilirsiniz :KK8:

Benim eşim de tam tersi yaa. Evlendiğimizden beri adam kilo verdi saçı dökülmeye başladı. Eminim ailesi bakamadığımı düşünüyordur :KK70:

Sevdiğiniz insanı alıştığınızın dışında görmek kötü olabilir ama kırıcı olmayın lütfen :) başka şekillerde de teşvik edebilirsiniz :KK8:
Burada yazınca kırıcı gibi oldu ama o an söyleyiş tarzım farklıydı benim. Nasıl anlatayım, daha cilveli daha esprili bir konuşma esnasında sıkıştırdım laf arasına :) Az üzüldü evet ama bir şok etkisi yaratacak, bozulacak gibi bir konuşma değildi. Hak verdi ve hareketlerine yansıttı. 2 dk sonra haha hihi gırgır şamata yaptık öpüstük koklaştık yani :KK51:

Burada yazınca kırıcı gibi oldu ama o an söyleyiş tarzım farklıydı benim. Nasıl anlatayım, daha cilveli daha esprili bir konuşma esnasında sıkıştırdım laf arasına :) Az üzüldü evet ama bir şok etkisi yaratacak, bozulacak gibi bir konuşma değildi. Hak verdi ve hareketlerine yansıttı. 2 dk sonra haha hihi gırgır şamata yaptık öpüstük koklaştık yani :KK51:
Öyleyse sorun yok :) o da hiç mi aynaya bakmıyormuş bugüne kadar. Siz söyleyince üzülüyor. Farkında değildi demek ki. Yaz geldi yemesine az dikkat eder, spor yaparsa toparlanır kısa sürede :)

X