evlenmeden önce .... :

3. ayımızda sözlendik.6.ayımızda nişanlandık.27 mayısta da inşallah evleniyoruz.

eşimle mart ta tanıştık. aralıkta nişanlandık. temmuzda da evlendik :)

Biz aşkımla
18.11.2002 de tanıştık
05.02.2003 te çıkmaya başladık
09.04.2004 te nişanlandık
31.05.2004 te askere gitti ki hayatımın en zor günleriydi :çok üzgünüm:
08.04.2006 da evlendik:içelim:

2 ay sonrada 1 yıl olacak inşallahhhh:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

Ben esimle cikmadim, cunku Turkiye'de degildi
Haziranda nisanlandik
Eylulde evlendik
14 cu yili devirdik evliligimizde Allah herkese mutluluk versin

Tanistim Iki. haftada sozlendim 3.hafta nisanlandim 3 gun sonra nikahlandim 8 ay sonra evlendim :Roflol: :Roflol:

(Yurt disindaydi esim nikah o yuzden hizli oldu )

ben eşimle 2 ay çıktım.3üncü ay nişanlandım 6ıncı aydada evlendim
tavsiyem kızlar nişanlılık süresini uzatın bence

Ben esimle 17 yasinda tanistim.O benim hayatima giren ilkdi,ondan önce cocukluk aski olmustu ama plotonik,gelip gecici flört ettigim ilk erkek esimdi.19 yasinda evlendim.20 yasimda ilk Annelik duygusunu tattim 17 yillik evliyim ve cok mutluyum Allah"tan tek istedigim bu mutluluk ömür boyu sürsün...

ben 4,5 yıldır evliyim...1 sene çıktık.1,5 sene kadarda nişanlı kaldık...

tanıştık 3 ay sonra nişanlandık nişandan 1 ay sonra nikahlandık ama düğün olmadı 1 yıl sonra düğünlendik..

Ben eşimle telefonda tanıştım birbirimizi görmeden 1 ay konuştuk ve aşık olduk. Sonra birbirimizi gördük daha çok bağlandık 2. ayın sonunda beni dışarıya çıkaramadığı için nişanlandık 1.5 sene nişanlı kaldıktan sonra da evlendik şu an 16 yıllık evliyiz 14 yaşında bir kızımız,9 yaşında bir oğlumuz var ve çok mutluyuz.
Allah herkese nasip etsin

eşimle 8 yıl çıktık daha 19 yaşındaydım 7 ay nişanlı kaldık ve evlendik 1,5 senelik evliyiz ve de çok mutluyuz.

2.5 ay çıktık eşimle, sonra sözlendik,6 ay sonrada evlendik 8 aydırda evliyiz ...

8 ay çıktık sonra o 2 yıl başka şehirde kaldı ama ayrılmadık toplam 3 yıl arkadaşlığımız oldu ve şimdi iki haftalık nişanlıyım düğün için o yazın diyo annem 1,5 sene bekle diyo napıcam bende bilmiyorum zamana bıraktım.

Biz üniversitede tanıştık. 4.yılın sonunda direkt evlendik.Nişan söz olmadan :)

Biz 3 ay çıktık.Sonra sözlendik.1 hafta sonra nişanlandık.Nişandan 3 ay sonra evlendik.Yani evlendiğimizde daha 8 aydır tanışıyorduk.

X