evlenmeden önce .... :

tanzey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
11
0
merhaba arkadaşlar benim sorum, Evlenmeden önce eşlerinizle nekadar çıktınız? yada en uzun ilişkileriniz ne kadar sürdü?

M

masal

Ziyaretçi
ben hiç çıkmadan , kocamla evlendim.çıkmak falan nasıl olur anlamam.:sm_confused: en uzun ilişkimde 15 yıldır sürüyor işte.:çok üzgünüm:

cranky

Guru
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2006
738
5
38
ben 6 yıldır çıkıyorum.Ama planımızı anlatayım.sneye yaz nişan sonraki yaz ise düğün olacak inşallah.

hayaller gerçek olsa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2006
76
0
48
:içelim: Biz 5 sene arkadaşlık yaptık bu zaman içinde sadece 3 kere çıktık 1sene nişanlı durduktan sonra 13 senedir hala evliyiz. :çok üzgünüm:

NURCAN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2006
7
0
42
Evlenmeden Önce Hiç Kimseyle Çikmadim Görücü Usuluyle Evlendim Ama Şimdi Aklim Olsa Evlenmezdim........
Beyzacik........... Sende Çok Hizli Yaşamişsin Canim Ya...

pxixrxixl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2006
144
1
44
yaklaşık dört sene çıktık ama çok az görüşebildik benim okulum nedeniyle sonra 4 ay kadar aynı evli paylaştık ( iyikide paylaşmışız) sonrada evlendik 1,5 yıl oldu:))

S

SENACE

Ziyaretçi
5 AY KONUŞTUK SONRA O ASKERE GİTTİ
13. AYDA SÖZLENDİK
3 SENE SONUNDA DA GEÇEN YAZ EVLENDİK
16 AYDIR EVLİYİZ
YANİ 5 YIL 4 AYDIR HAYATIMDA CANIM EŞİM

ALLAH BİZİ ve DİĞERLERİNİ İNŞALLAH HİÇ AYIRMAZ.

BEN EŞİMİ ÇOOOOOK SEVİYORUM.

sedi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2006
5
2
Bence bu çok da kritize edilemiyecek bir konu arkadaşım.Her ilişkinin bir kendine göre bir süreci vardır. Bazen diğer ilişkilerin aşamadığı süreç çok kısa sürelerde de gerçekleşebilir. O nedenle doğrusunu, yanlışını ya da olması gerekeni belirlemek çok zor. O nedenle kişinin kendi kriterlerine göre bir tanıma evresi belirleyip ına göre hareket etmek en uygunu. Tabii aile ve toplumsal baskılardan ne kadar bağımsız kalabiliyorsak...Şansın bol olsun...

sevdacicegi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2006
47
0
38
biz de 4 ayın sonunda sözlendik 8 ayda nişanlandık ve 2007 yaza düğünümüz var hayırlısıylaaa ben deeeeeee aşkitomu çokkk ama çokkk seviyorummm:1yes2:

humane

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2006
310
0
40
biz 1 yılın sonunda nişanlandık 6 ay sonrada evlendik ...2 yıla yaklastı evliligimiz

canavar

Yılmak yok. Yola devam...
Pro Üye
12 Temmuz 2006
2.780
180
8 ay çıktık 2 ay nişanlı kaldık 4 senedirde evliyiz iki çocuğumuz var .
Sonuncusuda bendendi

ezine

Nirvana
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2006
2.246
37
slm bende 3 buçuk yıl çıktıktan sonra 5 aydır evliyim iykide evlenmişim 4 aylıkta hamileyimmm

E

EU2

Ziyaretçi
Benim sahsi fikrim en azindan 1,5 yil birlikte (nisanli) olmak evlenmeden.
1 yil bile az yani.. minimum 1,5 yil..

misty

Guru
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2006
1.544
28
52
eşimle nişanlanınca çıkmaya başladık 2 yıl sürdü. 14 yıllık evliyiz.erkekleri evlenmeden tanıyamazsınki

X