Evli arkadaşlarım yardımcı olun :(

Sizin sağlığınızı canınızı riske atma pahasına imza attınız diye bir erkekle sex yapmak evli kalmak zorunda değilsiniz.
Sanırım yaşadıklarınızı önemsiz gören çevreniz sebebiyle siz de şoktasınız yoksa muayene olmaya gitmeyen adam o an bitmiştir kadının gözünde..

Siz kendinize geldiğinizde canınız sağlığınız varlığınız maddi manevi her konuda sizi bu kadad değersiz gören bir adamla geçirdiğiniz aylara üzüleceksiniz

Kendinizi çaresiz hissetmeyin bu kadar, ev kurulmuş imza atılmış vs .. diye...
Eşya nedir ev nedir düzen nedir koca nedir hepsinin canı cehenneme hiçbiri sizden mühim değil insanlar defalarca yuva kuruyor ,devasız bi hastalığa kapılmadan ayrılın iş bulursunuz aileniz de desteklemezse
Size saygı duyan vicdan karakter sahibi kadına değer veren bir adamı hakediyosunuz
Yorumunuz için teşekkürler. Ben erkek gibi büyüdüğüm için inanın kadınlığımı ikinci plana attım. Ve pek bir aile yaşantım olmadığı için evliliğimde hep çaba gösteren ben olup evliliği toplamak istedim. Fakat yazılanlar çok doğru. Kimse kendini yıpratmak için evlenmez. Umarım herşeyin hayırlısı olur

kesinlikle boşanmalık bir konu. adam resmen cani. uçkuru uğruna sizin canınızı tehlikeye atıyor. kardeşim staj yaparken bu hastalıkla gelen kadınların son evrelerine bakamıyordum abla diyor. hani bir kısmı tedaviye de cevap vermeyeceği için doktorlar olan yaşamını hastanede perişan etme git istediğin gibi yaşa diyorlarmış. şu genç yaşında böyle bir hataya düşme.

Korunmakta istemiyır :KK43:
Korunmak istemiyorsan ben de seninle sevişmek istemiyorum de . Kaldı ki bir kere hastalık bulaşmış ve bilir kişi ihtimaller arasında aldatilmayi da siralamis. Hangi cesaretle yatağına giriyorsun ? Çok mu aşıksın? Boşanmayı bile düşünmediğin bu adam , telefon saklıyor ,içerik bilgisine ulasma diye telefon kiriyor ,harcamaların extrelerini göstermiyor ve kavga ediyor .. yine büyük konusucam : Yatağına çağırdığı an telefonu kucağına atar , tüm yaşattıklarının sebebi olan kişiyi çağırmasını söyler ,boşanma dilekçesini de tükürür suratına fırlatırım. ..dahasını da yaparim da seni kiskirtmayayim şimdi ......

Eşin iyi niyetli olsa gider tedavi olur, tedavi olacağına kavga çıkarıyor, bence bunu bişeyleri ört bast etmek için yapıyor, yaşadıkların çok zor hamile halinle
demekki bu erkeklerden bi de bu tip raporları istemek lazım evlenirken
para konusuda ya kadın ya kumar, içki ve uyuşturucudan bahsetmediğine göre, onca para nereye gider
bu kadar kapalı, hiç bişeyin açıklamasını yapmaz hesabını vermez bi adama güvenmemen çok normal
sanırım onlarca yılını heba etmeden ayrılman en iyisi olur

Evlenmeden once aile hekimligine gidip kan testi yapiliyor ben 6 yillik evliyim oyle yaptik esimde hepatit cikti ben kagit imzaladim hepatit oldugunu biliyorum evlenmeyi kabul ediyorum diye...

Öncelikle sitenize yeni üyeyim. Herkese merhaba :) Umarım doğru yere konuyu açıyorumdur. Ben 8 aylık evliyim. Eşime güven sıkıntım başladı. Nedeni ise evliliğimden 1 ay sonra eşimden bana cinsel yolla hastalık bulaştı ve bu yüzden ameliyat olmak zorunda kaldım. Doktor eşin ya düzenli taşıyıcı ya da birinden sana bulaştırdı. O yüzden eşinide görmem ve tedavi olması gerek dedi. Bunu eşime söylediğimde ben tedavi olmam dedi bağırdı çağırdı gitmedi muayene olmaya. İster istemez şüphelendim. Arkasından uzun bi süre telefon gizlemeye başladı. Elime şans eseri tam telefonunu aldığımda fırlatıp kırdı telefonunu. Aileme diyincede beni kıskanmasını sevdiğini söyledi. maddi konuda sıkıntımız yoktu evlenene kadar. Oysa şimdi arabasını falan satıp sürekli borcum var diyor. Düğünümüzü evimizi masrafsız ailelerimiz karşıladı. Ne borcun var bende destek çıkayım dediğimde, seni ilgilendirmez sen eve getirdiklerime bak eksik birşey olmadığı sürece bana para hesabı soramazsın diyor. Ben herşeyi evde dört dörtlük yapan biriyim. Bi masrafımda yok ona. Ama habire para gidiyor evden ve borcum var diyor. Extresine bakmak istediğimde köpürüyor. Bu sebeplede birlikteliğimiz ayda 1 hatta 2 ayda 1 e düştü. Sizce hata bende mi? Ailemle konuştuğumda aslında bi sebep yok ama olaylar mide bulandırıcı diyor. Ne yapmalıyım bana yardımcı olun? Pek öyle dert dinleyecek çevremde yok. Burdan fikir almak istedim. Ne yapmalıyım :KK43: uzun oldu affedin ilk sorum
Ustelik yeni evlisin nikahtan once test zorunlu mutlaka yapilmistir o zaman cikmadiysa bisey aldatmis demekki

Eşin iyi niyetli olsa gider tedavi olur, tedavi olacağına kavga çıkarıyor, bence bunu bişeyleri ört bast etmek için yapıyor, yaşadıkların çok zor hamile halinle
demekki bu erkeklerden bi de bu tip raporları istemek lazım evlenirken
para konusuda ya kadın ya kumar, içki ve uyuşturucudan bahsetmediğine göre, onca para nereye gider
bu kadar kapalı, hiç bişeyin açıklamasını yapmaz hesabını vermez bi adama güvenmemen çok normal
sanırım onlarca yılını heba etmeden ayrılman en iyisi olur
Hamile değilim aman diyim :) teşekkürler yorumlarınız için

Ben ailemde dahil kendimi ezdirmemek için uğraşan biriyim ama bir evliliği bitirmek erkek için kolay ama bayan için zordur. Acaba benim mi hatam var diye birde buradan fikir alayım dedim. Yoksa şimdiye kadar çoktan bitirmiştim. Birazda ailem bekle bakalım ne borcu var öğrenelim diye diye beklettiler beni

canım benim
1. adama sen hastalık bulaştırmadın = o sana bulaştırdı
2.tedaviyi sen red etmedin = o red etti (madem bir sıkıntı yok neden red etti)
3.onun telefonu sen kırmadın = o kırdı (madem o telefonda bir şey yoktu neden kırdı)
4.borçsuz evlenip arabıyı sen satmadın = borc için diyor (farkındamısın bütün olumsuz cümle eşinde)

hiç birşey anlatmıyorda sen öyle bakımsız bayanda değilsin pardon ama sen neyi oluyorsun bu adamın eşi mi? çalışanı mı?

canım benim
1. adama sen hastalık bulaştırmadın = o sana bulaştırdı
2.tedaviyi sen red etmedin = o red etti (madem bir sıkıntı yok neden red etti)
3.onun telefonu sen kırmadın = o kırdı (madem o telefonda bir şey yoktu neden kırdı)
4.borçsuz evlenip arabıyı sen satmadın = borc için diyor (farkındamısın bütün olumsuz cümle eşinde)

hiç birşey anlatmıyorda sen öyle bakımsız bayanda değilsin pardon ama sen neyi oluyorsun bu adamın eşi mi? çalışanı mı?
Doğru diyorsunuz :KK43:

Öncelikle sitenize yeni üyeyim. Herkese merhaba :) Umarım doğru yere konuyu açıyorumdur. Ben 8 aylık evliyim. Eşime güven sıkıntım başladı. Nedeni ise evliliğimden 1 ay sonra eşimden bana cinsel yolla hastalık bulaştı ve bu yüzden ameliyat olmak zorunda kaldım. Doktor eşin ya düzenli taşıyıcı ya da birinden sana bulaştırdı. O yüzden eşinide görmem ve tedavi olması gerek dedi. Bunu eşime söylediğimde ben tedavi olmam dedi bağırdı çağırdı gitmedi muayene olmaya. İster istemez şüphelendim. Arkasından uzun bi süre telefon gizlemeye başladı. Elime şans eseri tam telefonunu aldığımda fırlatıp kırdı telefonunu. Aileme diyincede beni kıskanmasını sevdiğini söyledi. maddi konuda sıkıntımız yoktu evlenene kadar. Oysa şimdi arabasını falan satıp sürekli borcum var diyor. Düğünümüzü evimizi masrafsız ailelerimiz karşıladı. Ne borcun var bende destek çıkayım dediğimde, seni ilgilendirmez sen eve getirdiklerime bak eksik birşey olmadığı sürece bana para hesabı soramazsın diyor. Ben herşeyi evde dört dörtlük yapan biriyim. Bi masrafımda yok ona. Ama habire para gidiyor evden ve borcum var diyor. Extresine bakmak istediğimde köpürüyor. Bu sebeplede birlikteliğimiz ayda 1 hatta 2 ayda 1 e düştü. Sizce hata bende mi? Ailemle konuştuğumda aslında bi sebep yok ama olaylar mide bulandırıcı diyor. Ne yapmalıyım bana yardımcı olun? Pek öyle dert dinleyecek çevremde yok. Burdan fikir almak istedim. Ne yapmalıyım :KK43: uzun oldu affedin ilk sorum

KONUNUZU okurken içim şişti
Bilemiyorum ama genede günah almayım takip etmeniz lazım çaktırmadan
Çok sağlıklı cevaplar gelmedi bana
çekingesi olmayan insan aslı astarı ile ortaya koyar herşeyini
Köpürmesi bile ele veiyor bence ..
Kolaylıklar dilerim...

Telefonunu kaciriyorsa sizden eger bilin ki bi haltlar karistiriyordur kesin. Bosan bu adamdan bir an once ve asla cocuk yapma.

X