Evliliğim beni boğuyor :( Artık gücüm kalmadı....

Okurken dahi hissettim içinde bulunduğun buhranı, daraldım, ömür geçmez böyle, çocuk olunca hepten saçma sapanlaşacak

Nasıl ya kac yaşına gelmiş insanın dışarı çıkması nasıl yasaklanır.
O sizin eşiniz sahibiniz değil
Ne bu böyle arada bir evcil hayvan besler gibi disarda gezdirip getirmeler oda zorla.
Madem öğlene kadar uyuyo ben olsam o uyurken evden cikardim uyanıp aradiginda da sen gelmedin beni anlamadın bende tek başıma geziyorum tozuyorum derdim.
Arasın dursun evde de kudursun.
Gelince kavga edersiniz muhtemelen ama neden haklı olduğun bi konu da susasin o bir söylerse sen beş söyle.
Böyle insanlar laftan anlamaz böyle insanlar kısasa kisas yapmaktan anlar.
Sık sık tek başına kaç ama once yedek anahtarı sakla tabi.
Bir olsun beş olsun bak nasıl tıpış tıpış geliyo

eniştem de aynen böyle biri.ama hiç değilse teyzemin kendi başına sosyalleşmesine ses çıkarmıyor.kadının bağımsız nefes alabileceği bir hayatı var.eniştemi de olduğu gibi kabullendi.

Eşinizin 'Ne gerek var boyle şeylere' lafına uyuz oldum. Kendi renksiz bir insan, sizin de hevesinizi keyfinizi kaçırıyor.

kıyamam yaa cok uzuldum okurken. ne tavsiye verilir ne denir ki böyle bir durumda? inan icim parcalandı. evlenince es degil de kafeste kus olmussunuz resmen..

benım bu hayat gibi yedi yılım gecti,yaktım yıllarımı..annen babanda var sen yakma sonra dısarı cıktıgında etrafına bakındıgında uykudan uyanmıssın bırden yıllar gecmıs gibi geliyor..napmıssım ben bunca yıl koca bir hiç gibi..anlatılamaz tarıfı cok zor

Canım benim Kk'nın seninle aynı şehirde yasayan arkadaslarla olan buluşmalara katıl.topik aç bulundugun sehırdeki arkadaşlarla tanış.ama tanıyana kadar dışarıda gorüş.bebek olunca;yalnız kalırsan çok zorlanır Allah korusun doğum depresyonuna girersin.Kiii ben. Maalesef girmiştim.eger öyle hissettiğn an mutlaka psikologa git.lohusalık boyunca çok destege ihtiyacın olacak.İnsan hayatta daima tekdir unutma!!!sen bebegin için;hep güçlü karekter ol.
BEnimle aynı şehirde yaşayan arakdaşlara buradan nasıl ulaşabilirim peki??

X