Evliliğim beni boğuyor :( Artık gücüm kalmadı....

Bazen diyorum zorla mı yaptırcam. Zaten geçmişte hep mutsuz şeyler yaşadım evliliğimde mutsuz gidiyor kime ne yaptım da bu hayatı hak ettim acaba

Bugün bu soruyu bende sordum kendime ama cevap yok. . .
Pek bir şey bekleme canim bebegin olunca zaten eşin aklına gelen en son şey olacak

Bence israrci ol.zorla bir insana birsey yaptirilmaz belki ama senin esine bir sekilde ogretmek lazim sanirim.bence yine buyuk tepkiler goster sessiz kalma,belki degistirir kendini.bahsettigin cinsel sorun icin de israrci ol.tedavi gorsun bu haksizligi yapmasin sana.sen sessiz kaldikca o da farkinda degil bence

Eşinle çok farklısınız evlilikten beklentileriniz farklı.Adam ot gibi yaşıyor.Hadi kendi birşeyler yapmıyor size engel olmamalı.Ne olursa olsun direnin konuşun size esir muamelesi yapamaz.Hiçbir şey için kılını kıpırdatmıyor. Olmadı ayrılın.

Yapacağın ilk şey televizyonu babanın evine gönder onlarda sesini çıkarmasın bizde diye eve gelince tv nerde derse bu evde seni benden uzak tutan herşeyi bir bir yok edeceğin başka türlü dikkatini çekemiyorum de. Ne zaman evlilik sorumluluklarını alır benimle ilgilenirsen o Zaman kavuşursun televizyona de. Baktın hala olmuyor boşa gitsin çekilir mi ya böyle Ada'm hadsize bak. Herkes kendine gelecek arkadaşım yok öyle evlendim götü yayayım demek

Postu benimmi diye süphe ettim bende 22 olacagim eşim 28 bende hergün evdeyim ve 2 yasinda oglum var ben uyurken uyanip kapiyi acmasin diye kilitler gider eşim bende ellemem bile düşnün kendi kilidi açar akşam o dereceyiz oglumla evde balkonda oyunlar kurar oynariz geneldr esimle biseyler yapmayi bekleriz bunu evliligimizin 3ncu senesinde anladim erkeklere sensiz hicbiseyim hissini verince kaybetme korkusu dahi olmuyor umrsanmiyoruz bi zaman sonra bende işimi birakip cocugumla ilgilenmeyi tercih ettim ama hic boyle hayal etmemistim . Şimdi pişmanım ve bende seninle ayni durumdayım o sakin cok sakin biri espri saka denen birsey yok ortak bir zevkimiz yok eglencemiz yok . Kendimi zamanla ezik gormeyr başldim bi ara depresyon başlangıcı yaşadım dışarı çıkttıgımda yürüyemedim insanlarla konuşamadım bi cümle kuramadım okadar soyutlamışım kendimi ama şunuda farkettimki eşimben dışındaki herkesle gayet mutlu sohbeti var muhabbeti güzel ama biz çok yakın yerlerde çok uzak iki kalbiz .. bende bıraktım onunla ilgili hisleri bir kenarı oglumla zaman gecirmek eglenmek bana iyi geldi şimdi 2 ev arkadaşıyız hepsi bu . Umarım halledebilirsiniz arkadaşim

Merak ettim bakimlimisin disarida giyimin nasildir ?Esin utaniyor mu acaba arkadas cevresinin gormesin den bu aklima geldi yanlis anlama sakin .Bir de surda hatalisin bosanalim diyip durma bosanilscak bir durum yok sorun var evet ozaman al karsina tatli dille konus sıkıldigini zamani birlikte gecirmek istedigini soyle .
Tam aksine ben aşırı bakımlı biriyim eşim kendini saldı iyice göbek yaptı. Dişlerini fırçalamaz. Ama ben pazara giderken bile saçıma fon çeker makyaj yaparım zaten bu yüzden hiç anlasamyoruz makyaj hiç sevmezmis doğal olacakmism. Neden doğal değilsin yok bebeğe zarar verecekmis makyaj bu tarz şeyler söylüyor sürekli. Yani eşim çok düz bi insan. Evlenmeden önce birsey demezdi karşımda eriyip biterdi sadece. Şimdi çekinmiyor içinde ki şeyleri söylüyor çok süslü kızları sevmezmis evli barkli kadın gibi ol diyor. Onun kafasında ki kadın bakımsız olmalı. Yani sunu söyleyeyim eşim cidden bi odun inanin buna bakımsız kız lazımmis çünkü hiç sorun etmeyecek. Epilasyon yapmasan bile etmeyecek ama benim ona yavaş yavaş bitse de kendime saygım var o yüzden her türlü kişisel bakımıma özen göstermeye çalışırım

Keşke kendine çeşitli mesgaleler bulsan..kitap okurmusunuz ,müzik dinlemeyi severmisiniz ,apartmanda koMSÜ yokmu ,bunun dışında boşanma konusunda ciddi değilsen bukadar dillendirmemelisin...esin tv yi kapatıp seninle ilgilenmeye kalktığında ,karşına al alamadan normalde normalde konuş neleri istediğini memnun olmadığın seyleri sulamadan hissettikleri anlat ..bosamak problemini de bu şekilde başka bir musait zamanda konuş ..hiç zev almadığını cinsel ligin seninde hakkın olduğunu suclamadan empati kurmasını sağlayarak anlat
Internetten bi sürü kitap aldım onları okuyorum özellikle bu aralar hamilelik ve çocuk Gelişimi ile ilgili kitaplar okuyorum. Zaten sürekli müzik dinliyorum müziksiz is yapmam diyebilirm. Ama bunlar da bi yere kadar insan nefes almak istiyor. Evimin doğru düzgün balkonu bile yok zaten 75 m2 zemin Kat bi evde oturuyorum ruhum Daraliyor tüm gün evde olunca. Evde yalnız değilim eşim çoğunlukla evde ama dedigim gibi evde olmasa daha iyi olurdu çünkü sorduğum sorulara bile cevap alamıyorm öyle dalgın ki. Kursa kayıt olacaktim geçen yıl kpss çalış boşver dedi gitmedm. Bu yıl şimdi kurs kayıtları başlamış kaydolmak istedim kursu yarıda bırakmak zorunda kalacagm hamilelik yüzünden diye olumsuz oldu. Ya ise gireceğim ya da yeniden ikinci üniversite okuyacağım örgün den yoksa bu adama sarmaktan kafayı yiyeceğim. Ayrıca eşimle sürekli konuşuyorum beni anlamıyor diyorum ya aramızda iletişim problemi var. Bana mir mır diyor. Eski kadınlar tarla da çalışırmis rahatın yerinde diyor bana evde olmak onun için eski kadınların hayatına göre güzel bi hayat. Sürekli eski kadınlar ile beni kıyasliyor yani böyle bi adama ne anlatabilirsin ki. Cinsellik konusunda da kaç kez söylüyorum olmadı tedavi ol diyorum. Bana yazıklar olsun sana diyo kalbimi kırıyorsun diyo. Yani ben bu adama ne anlatabilirm ki

Planlayici sen ol.onu bekleme ayni tipin biraz degisik versiyonu bendede var.:) Uyuz uyuz tv seyreder.disari çıkmak istemez.yazin sicak kisin soguk.sebebe bak:) ben planlarim yer ayirtirim.hazirlanir seslenirim 5dk tisort ve kotunu giyer gelir.gelmezse ksl evde bayyyyy diyorum kosuyor yetismek icin.bu hale gelinceye kadar gunlerce aglayip küsüp cildirdigim neler oldu neler.baktim bundan anliyo.tabi surat asik oluyo.az gül diyorum zorla gülümsüyor.onlarin keyfini beklersek ohoooooooo
Cnm senin esin yine uyumlu biri tek sıkıntısı üsengec. Benim eşim hem üsengec hem de cimri. Çok şükür maddi durumumuz iyi yani normal ama bi yerde bi çay içeceğiz para gidecek diye ödü kopuyor. Alt tarafı bi çay kahve ya.. neymiş evde içelim me gerek var. Ya çay kahve bahane ya amaç nefes almak. Geçenlerde hastane çıkışı bi pastaneye götürdüm bunu ben bak burada çok güzel bi yer var dedim gittik. Oturduk menu istedik. Küçük hamur kaplama adet pastalar vardi 10 tl idi. Ben dedim ki bu pasta çok şeker bunu alalım evlilik yıl dönümüz adına dedim. Sonra Hayır çok pahalı dedi hemen. Ya nesi pahali pasta çok güzel yani 10 tl normal diyorum bana diyo çay sabah 1 buçuk ogleden sonra 3 tl mis hiç sevmem böyle şeyleri deyip kalktı ve beni de kaldırdı yani rezil oldum insanlara. Eskiden evlenmeden önce çok pahalı yerlerde yemek yerdik ben böyle biri olduğunu bilsem asla evlenmezdim böyle huylarini evlendikten sonra gösterdi. Eskiden böyle değildin hafta da 2 kez sinemaya giderdik hep dışarda yerdik diyorum o zaman ev geçindirme derdim yoktu diyor sanki 9 boğaz besliyor. Inan bunlar bahane huyu böyleymis ailesine çekmiş babasıda aşırı cimri bi adam. 10 tl sigara ya verir ama bana bi küçük pastayı çok gördü. Sonra bunu babama anlattım çok kızdı. Ve eşimi utandirmak için geçenlerde mahalle Pastanesi var bizim gelin oturalm dedi. Pasta söyledi ne isterseniz alın dedi. Pasta aldık yedik benim gözlerime bakıyor pasta ya kavuştun der gibi ama alttan alttan mahçup. Kısacası eşim değişecek tür den değil bence. Ben rezervasyon yapmış olsam hemen iptal eder para gidecek diye korkuyor onun tek derdi para gitmesin

Ses cikarmayanlar sessizlige mahkummu oluyo nedir..

Boşan diyemem kolay olmadığını biliyorum bebegin kaç aylik tek cikmana izin veriyomu yoksa o konudada mi kisitliyo ? Gonlune kusmeyip senmi desen suraya gitsek , hadi sana kahve ismarlayim veya alisverise çıkınca hadi surdan bi dondurma yemeye gidelim vs boyle küçük seylerle bile mutlu olacagini dusunuyorum ben senin

Esin daha öncedemi gezmezdi aceba belkide ole gormedi para harcamayimi gereksiz bulut o bilemiyorum ama yavaş yavaş alistirmayi denesen

Bende 3 senelik evliyim ve ilk zamanlarım o kadar zor gectiki hala içimden çıkmaz cicim ayları diye biseyimiz yoktu markete dahi gitmem yasaklandi 6 7 ay babamin evine kendi götürüp getirdi bırak tek gitmeyi kaynanamla bir oturuyoruz onlada gondermiyodu ve karşı binam pencerenin önüne oturup yada balkona cikip bakar bakar aglardim saatlerce ve şuan aklima dustugu için yine agliyorum köle gibiydim resmen ya cezalandirmisti deki nasıl katlandin kolay olmadi benden çok şey aldı götürdü ama degistiemeyi basardim zor oldu ama ipleri yavaş yavaş elime almaya basladim erkekler ole bi sefer soylemeyle anlamiyo beynine sokana kadar konusacaksin soyleyeceksin sende başarabilirsin
Evet yalnız çıkmama izin vermiyor anahtar saklıyor. Yedek anahtar ile çıkıyorum peşmden gelip kolumu asılıyor zorla eve geri götürüyor bi de deli misin sen kafadan misin böyle yapıyorsun diyor anlamıyor beni. Ama ben biliyorum eşim para harcamayi sevmiyor böyle gezme keyfi şeyler için. Cimri kisacasi. Bi yerde çay içeceğiz diye ödü kopan biri böyle cimri ama benim bi işe girip çalışmama da izin vermiyor. Bana dediğin gibi küçük şeyler yapsa da mutlu olurum ama o öyle biri değil sıkıldım artık ugrasmak istemiyorum hiç bu adam ile ben sen iyi basarmissin. Evlenmeden önce böyle biri değildi. Sinemaya giderdik her yere giderdik

Canim ayni sorun benim esimdede var ama benim cocugum yok. Ise girmeme karsi, disari cikmami istemiyor. Haftada 1 o da benim itelememle disari cikiyoruz ben giyiniyorum, susleniyorum hadi ben boguldum diyip zorla soylene soylene cikariyorum napiyim.
Hic arkadasim yok burda, ailemde uzakta, esimde isten cok erken cikmiyor zaten ama bana gelmis' yat uyu dinlen oh ne guzel mis gibi evindesin rahatsin' diyor. Bu kadar düz bir adam benimkide en guzel yontemim bin tane laf soyle, giyi hazirlan zorla cikart. Yoksa guzellikten anlamiyorlar :kızgın:

Ahhhh keşk huylu huyundan değişse...
Ben sizin yerinizde olsam arkadaşlarıma;komşularıma yönelirim.Madem bu boyle biri..siz hiç minnet etmeyin.psikolojınız için sık sık komşularla arkadaşlarla aktive buluşmalar yapın.o evde tek kalsın.Mutlaka sizin iyice uzaklaştıgınızı anlayınca ;dank edebilir.

Ben boşan! yada boşanma diyemem o senin bileceğin bir iş ama imkanın varsa bir zaman tek başına takılmayı dene diyeceğim ama eşin ona da karşıymış galiba..Ben senin yerinde olsaydım eğer ; adam akıllı karşıma alıp konuşurdum anlasın ya da anlamasın ; ona içinde olduğum durumun beni ne kadar yıprattığını , hayattan hiç zevk almadığımı ve yeni ortamlara girmek istediğimi söylerdim , mesela bu bi müzik aleti kursu olabilir , bi spor salonu olabilir sonuçta bir eğitimci bu adam o kadar da kapalı değildir herhalde. Eğer hala kendi bildiğini okuyorsa da sende bir süre tavır alıp sessiz kal ona karşı bence.

Ahhhh keşk huylu huyundan değişse...
Ben sizin yerinizde olsam arkadaşlarıma;komşularıma yönelirim.Madem bu boyle biri..siz hiç minnet etmeyin.psikolojınız için sık sık komşularla arkadaşlarla aktive buluşmalar yapın.o evde tek kalsın.Mutlaka sizin iyice uzaklaştıgınızı anlayınca ;dank edebilir.
zaten sorunda burda.... Hiçbir komşum yok. Buraya 1 yıl oldu geleli ve komşularım hep yaşlı kişiler yaşıtım hiç yok. Arkadaş desen burda hiç arkadaşım yok. Bi dayımın kızı var bana dolmuş ile 40 dakka mesafede o da evlendim daha evime bile gelmedi. Bi kere eşim ile onların evlerinin yakınındaydık size geleceğiz müsait misiniz abla dedim enişten gece vardiyasından çıktı uyuyor kusura bakmazsın demi dedi.... onun eşi aşırı derecede kısıtlayıcı biri sanırım onunda eşi ile problemleri var eskiden kuzenim ile çok samimiydik telefonda vs şimdi aynı şehirdeyiz ve hiç evime bile gelmedi.... Kursa yazılmak istedim belediyenin ücretsiz kursları var geçen yıl işte kaydolayım dedim arkadaş edinirim dedim bebek yokken kpss çalış bırak kursu falan dersine çalış dedi bende ders çalışıyorum diye gitmedim. Bu yıl da gittim kaydolmaya ama nasip olursa kasım ayının ilk haftası doğumum olacak kursu yarıda bırakmak zorunda kalcam diye gitmekten mecbur vazgeçtim. hamilelik olmasa işe girerdim kursa giderdim bi şekilde çevrem olurdu. İnanın ben böyle yalnızlığa alışık değilim memlekette çok arkadaşım vardı benim... Burada kimsem yok

Ben boşan! yada boşanma diyemem o senin bileceğin bir iş ama imkanın varsa bir zaman tek başına takılmayı dene diyeceğim ama eşin ona da karşıymış galiba..Ben senin yerinde olsaydım eğer ; adam akıllı karşıma alıp konuşurdum anlasın ya da anlamasın ; ona içinde olduğum durumun beni ne kadar yıprattığını , hayattan hiç zevk almadığımı ve yeni ortamlara girmek istediğimi söylerdim , mesela bu bi müzik aleti kursu olabilir , bi spor salonu olabilir sonuçta bir eğitimci bu adam o kadar da kapalı değildir herhalde. Eğer hala kendi bildiğini okuyorsa da sende bir süre tavır alıp sessiz kal ona karşı bence.
Sürekli konuşuyorum hep gülüp geçiyor bi kaç kez alışveriş için avm ye gitik toplasan 4-5 kez ya da 5-6 kez yani bu 1 yıl içinde..... O da sırf alışveriş içindi yani hususi vakit geçirmek keyfiyen değildi. Bi de annemlerle bi kere istanbula bi kaç kere de izmite gittik onları söylüyor bana ama biz hiç yalnız bi yere gitmedik. Demek ki benle yalnız eğlenmiyor. Burada bi arkadaşın dediği gibi 60 yaşında emekli amcalar gibi. Yaşlı insanlar ile gezip muhabbet etmeyi daha çok seviyor sanırım. Benimle yalnız bir şey yapmayı hiç sevmiyor. İşte içimi acıtan şeylerden biride bu. Ben istiyorum ki bi gün sırf eğlenmek gezmek için gidelim bi yere ve yalnız gidelim. Kaç kez söyledim anlattım. Kaç kez gittik diyor gittik ama onlar gezmek mutlu olmak için değildi ki alışveriş içindi telaşlı acele gidip geldik hep dolu dolu vakit geçirmedik. Ya da bizimkiler ile gittik hiç başbaşa takılmadık..... Kurs konusuna gelince geçen yıl kpss çalıştım o yüzden gitme ders çalış vakit kaybettirir sana kurslar dedi. Bu yılda bebek gelecek nasip olursa kasım ayıının başı gibi o yzüden kursu yarıda bırakmak zorunda kalcam diye kaydolamadım :KK43:

Canim ayni sorun benim esimdede var ama benim cocugum yok. Ise girmeme karsi, disari cikmami istemiyor. Haftada 1 o da benim itelememle disari cikiyoruz ben giyiniyorum, susleniyorum hadi ben boguldum diyip zorla soylene soylene cikariyorum napiyim.
Hic arkadasim yok burda, ailemde uzakta, esimde isten cok erken cikmiyor zaten ama bana gelmis' yat uyu dinlen oh ne guzel mis gibi evindesin rahatsin' diyor. Bu kadar düz bir adam benimkide en guzel yontemim bin tane laf soyle, giyi hazirlan zorla cikart. Yoksa guzellikten anlamiyorlar :kızgın:
senin eşin işten geç gelip yorgun oluyormuş belki benim ki gibi sürekli evde olan biri olsa gezme konusunda bu kadar katı olmazdı belki benim zoruma giden akşama kadar zaten evde duruyor sürekli tv ye bakmaktan sıkılmıyor mu bu adam neden bi yerlere gitmek istemiyor. Bi de eşim geceleri 3 ten önce yatmıyor öğlen uyanıyor ve bi yere bu satten sonra gidilmez diyor inan hep bahaneler. zorlayınca kavga ediyoruz... Zaten normalde zorla bir şey yaptırmayı hiç sevmem zorla olunca ben mutlu olamıyorum ama zorlayınca da olmuyor ki

Canım kabuğun sıyrıl çık artık yaa !
Sen onamı bağlısın?
Çık gez dolas alışveriş yap...
Ayrıca eşine durumunu sık sık bildir alıştır ona..
İçine atma
Eşim onsuz bi yere gitmeme aşırı tepki veriyor izin vermiyor o yokken kaçıp gideceğim ya da... yani bu şekilde zevk vermiyor ayrıca ailemmde baskıcı biraz. Benim böyle tek gittiğime onlarda laf söylüyor babam sinirleniyor evlisin ne işin var tek falan aşırı sinir oluyor. inannın ben ne ailemle ne eşimle anlaşamıyorum benim kafa yapıma ters insanlar bu çevreden uzaklaşmayı çok isityorum

Kocanız bildiğiniz öküz yaşayamadığınız cinsellik bile başlı başına boşanma sebebi size tavsiyem şudur ;
Kocanızın gözünü korkutma amaçlı baba evine geçin ya bu sorunları düzelt yada açıyorum de boşanma davasını .
Ailem arkamda durmuyor ki onlara göre karnın tok mu tamam neyi dert ediyorsun evine git diyorlar. ayrılcam diye ödleri kopuyor ama ben ne yatakta ne normalde mutlu değilim hiç

Çok can sıkıcı gerçekten, ilgisizlik ve yetersizlik üzerine bir de plansız hamilelik. Yalnız benim anlamadığım boşanmaktan bahsediyordunuz ve Ada'm gezmeye gideriz mi dedi? Ve siz de gezmeye gitme sözü üzerine boşanmaktan vaz mı geçtiniz? Boşanma konusu bu kadar basite indirgenmemeli diye düşünüyorum. Bebekten sonraki hayat için ailenizi de dahil ettiğiniz bir planlama yapın bence, bu ruh hali bebeğe de yansıyacak bir depresyona dönüşmesin. Bir de eşiniz mutlaka tedavi olmalı, yaşadığınız sorun evlilik için ciddi bir sıkıntı.
Hayır ben vazgeçmedim tabiki de. Bayram sonrası düşünüyorum bazı şeyleri plan yapıyorum kafamda bundan sonra ki hayatımla ilgili..... Çünkü bu adam değişmeyecek görgüsüz bi ayı...

zaten sorunda burda.... Hiçbir komşum yok. Buraya 1 yıl oldu geleli ve komşularım hep yaşlı kişiler yaşıtım hiç yok. Arkadaş desen burda hiç arkadaşım yok. Bi dayımın kızı var bana dolmuş ile 40 dakka mesafede o da evlendim daha evime bile gelmedi. Bi kere eşim ile onların evlerinin yakınındaydık size geleceğiz müsait misiniz abla dedim enişten gece vardiyasından çıktı uyuyor kusura bakmazsın demi dedi.... onun eşi aşırı derecede kısıtlayıcı biri sanırım onunda eşi ile problemleri var eskiden kuzenim ile çok samimiydik telefonda vs şimdi aynı şehirdeyiz ve hiç evime bile gelmedi.... Kursa yazılmak istedim belediyenin ücretsiz kursları var geçen yıl işte kaydolayım dedim arkadaş edinirim dedim bebek yokken kpss çalış bırak kursu falan dersine çalış dedi bende ders çalışıyorum diye gitmedim. Bu yıl da gittim kaydolmaya ama nasip olursa kasım ayının ilk haftası doğumum olacak kursu yarıda bırakmak zorunda kalcam diye gitmekten mecbur vazgeçtim. hamilelik olmasa işe girerdim kursa giderdim bi şekilde çevrem olurdu. İnanın ben böyle yalnızlığa alışık değilim memlekette çok arkadaşım vardı benim... Burada kimsem yok

Canım benim Kk'nın seninle aynı şehirde yasayan arkadaslarla olan buluşmalara katıl.topik aç bulundugun sehırdeki arkadaşlarla tanış.ama tanıyana kadar dışarıda gorüş.bebek olunca;yalnız kalırsan çok zorlanır Allah korusun doğum depresyonuna girersin.Kiii ben. Maalesef girmiştim.eger öyle hissettiğn an mutlaka psikologa git.lohusalık boyunca çok destege ihtiyacın olacak.İnsan hayatta daima tekdir unutma!!!sen bebegin için;hep güçlü karekter ol.

Cnm senin esin yine uyumlu biri tek sıkıntısı üsengec. Benim eşim hem üsengec hem de cimri. Çok şükür maddi durumumuz iyi yani normal ama bi yerde bi çay içeceğiz para gidecek diye ödü kopuyor. Alt tarafı bi çay kahve ya.. neymiş evde içelim me gerek var. Ya çay kahve bahane ya amaç nefes almak. Geçenlerde hastane çıkışı bi pastaneye götürdüm bunu ben bak burada çok güzel bi yer var dedim gittik. Oturduk menu istedik. Küçük hamur kaplama adet pastalar vardi 10 tl idi. Ben dedim ki bu pasta çok şeker bunu alalım evlilik yıl dönümüz adına dedim. Sonra Hayır çok pahalı dedi hemen. Ya nesi pahali pasta çok güzel yani 10 tl normal diyorum bana diyo çay sabah 1 buçuk ogleden sonra 3 tl mis hiç sevmem böyle şeyleri deyip kalktı ve beni de kaldırdı yani rezil oldum insanlara. Eskiden evlenmeden önce çok pahalı yerlerde yemek yerdik ben böyle biri olduğunu bilsem asla evlenmezdim böyle huylarini evlendikten sonra gösterdi. Eskiden böyle değildin hafta da 2 kez sinemaya giderdik hep dışarda yerdik diyorum o zaman ev geçindirme derdim yoktu diyor sanki 9 boğaz besliyor. Inan bunlar bahane huyu böyleymis ailesine çekmiş babasıda aşırı cimri bi adam. 10 tl sigara ya verir ama bana bi küçük pastayı çok gördü. Sonra bunu babama anlattım çok kızdı. Ve eşimi utandirmak için geçenlerde mahalle Pastanesi var bizim gelin oturalm dedi. Pasta söyledi ne isterseniz alın dedi. Pasta aldık yedik benim gözlerime bakıyor pasta ya kavuştun der gibi ama alttan alttan mahçup. Kısacası eşim değişecek tür den değil bence. Ben rezervasyon yapmış olsam hemen iptal eder para gidecek diye korkuyor onun tek derdi para gitmesin
babanla kanussan esinin gözünü iyice korkutsa

X