Evliliğim bitiyor.

Hanımefendi yanlış yönlendirmeyin lütfen.
Evi terk eden taraf kusurludur. Evi terk edip tazminat ödeyen kadınlar var.

Ailemde biri hukuk profesörü 3 tane hukukçu avukat var. Ben de boşandım. Evden asla çıkma dediler.

Evden darp raporu almadan çıkarsa kusurlu buluyor mahkeme.
İyi sjz dayak yeyip hakaret yeyip kalirsiniz evde saçma sapan konusmayim benim de kocam avukat abim avukat. Terk sebepsiz ise kusurdur. Ayrıca sebepsiz terkte bile karşı tarafın tazminat hakkının doğması için 4ay sonra "geri dön" şeklinde noter onayli yazılı bildirimde bulunması gerekir. Akabinde taraf geri dönmezse o zaman anca haklı olup tazminata hak kazanir. Ben sizin ailenizde kesinlikle hukukçu olduğunu düşünmüyorum en basit hukukçular bunu bilir sallamayın

Konuyu Tansu hesabi ile açıp claire hesabı ile cevap vermişsiniz. Claire hesabına bakınca orda çocuğunuz olmadığını bosandiginizi yazmışsınız ama burda daha bosanmadiginizi ve çocuğunuz olduğunu yazmışsınız 🤔 hatta bur cocugu istediğinizi ve bosanali 1.5 yıl olduğunu söylemişsiniz.

Valla ben de çözemedim bi karmaşa var ortada ama hayırlısı. ama Claire olayını iyi fark ettiniz :KK9:
Bakın eski konusunda ne buldum. Kac farklı hesap açmış. Mune Mune bir hesapta burda var

Eklentiler

• Screenshot_20240222_105943_Chrome.jpg
    Screenshot_20240222_105943_Chrome.jpg
    104,6 KB · Görüntüleme: 49
Buradaki bazı konulara o kadar şaşırıyorum ki, çok mu arıyorsunuz böyle erkekleri. 4 yıllık evlilikte ilk defa böyle davranmiyordur, baktın davranışları hoşuna gitmedi ayrıl gitsin olmayan evliligin neyini devam ettiriyorsun ki.
Bide işiniz var muhtaç değilsiniz kimseye.

Son düzenleme:
X