Evliliğimde ki aylardir suren problemler

Durumunuz hic iyi degil uzulmenizi istemem ama adam videoyu izleyip icki iciyor efkarli sarki dinliyor diyosun. Dugune goturmek istemedi diyosun esin bilmiyomuydu o kizin gelicegini o yuzden seni goturmek istememistir. Ayrica cinsellik yok adam sana bosanalim diyor. Bence gozlerini ac kendini kandirmayi birak. Bariz bir sekilde aklinda o kiz var esinin.

Konunun fake olmasını diliyorum..

Eski sevgilisinin videosunu açıp açıp efkarlancak içecek bi eşe sahip olup hala kayınvalideye mi söylesem terapiste mi gitsek diyecek kadar zayıf, eşim beni seviyor diyecek kadar kör bir hemcinsim olmamasını temenni ediyorum..

Evet biz tanistiğimizda sevgililerdi fakat esim ayrilicakti ,zaman ver diyordu ve ayrilinca biz birbirimizi sevdik evlendik.Evet biraz hizli sevgili olduk ,esimin beni halen sevdiğini dusunuyorum beni sevmeseydi evlenmezdi bence onu sevse onunla evlenirdi dimi ? Duz mantik

Imza attiniz ama sex yok. Sevkat yok. Akli halen diger kizda.

Demek neymis öyle imza atarak "artik benim ooo" diyerek o kisi gerçekten senin olmuyor.

Eminim o zaman egon tavan yapmistir esin seni seçtiginde fakat püf nokta seçilmek degildir canim, seçmektir.

Ve bu adam daima baska kadinlari seçer. Güven yok. 3.5 yillik ilisisini pat diye birakan, ve hemen baska bir iliskiye baslayan adama güvenilmez. O 3,5 yillik sevgililik hiçmi birsey ifade etmedi ona? Demek zamaninda etmemis. Simdi senin ile evliligide hiçbirsey ifade etmiyor. Zaten bastan bare etmiyordu, o kizi birakip eseklik yaptigi için "zaten eseklik yaptim, bare devam edim" diyerek evlendi.

Geç karşısına
Onu unutamadın mı de
Unutamadıysan ben bu şekilde bu evliliğe devam edemem,bu şüpheyle evlilik olmaz de
Cevabı bence hayatına yon verir
Terapistlik ve kvlik durum yok
Sizi sevmeyen başka birini seven adamı kimse zorla Sevgi asılayamaz
Gerçekle yüzleş

Esim benimle tanistiği zaman 3.5 yillik sevgilisi vardi ayrilicaklarini soyledi ve ayrildilar biz sevgili olduk .
Hanımefendi kusura bakmayın ama ortada o kızın ahı var bilmem farkında mısınız???Sizinle olmak için onu bırakmak ne demek???Yarın bir gün başkası için de beni bırakır diye hiç mi düşünmediniz??

Aileleri karıştırmayın. Çalışıyor musunuz. 2 gun evden ayrilsaniz? Üzgünüm ama eşinize rest çekmekten başka çareniz yok. 2 gün yokum iyi düşün ve kararını ver lütfen. Evliliğini bitirmek istiyorsan da açık ol deyin yalnız bırakın. Tavırları değişmezse sizi gözden çıkarmışsa o zaman aileleri devreye sokup eski sevgilisini unutamadığını ev arkadaşı gibi davrandığını ayrılmak istediğini söylersiniz. Ha evden de kovun

Aldatma diye birsey yok biz konustuğumuz zaman sevgililerdi ama iliskileri kotuydu esim ayrilmak istediğini soyledi ayrildilar sonra biz sevgili olduk yani bayanla sevgiliyken esimle sevgili olmadim ki ? Bunun neresinde aldatma
Kendinizle çelişiyorsunuz hanımefendi!Biz konuştuğumuz zaman sevgililerdi ne demek ?Bu aldatma değil mi?

Bence konunuzu kapattırin. Madem unutamamis evlenmeseydi beyefendi konu sahibi silah mı dayamış. Surda kadın yardım istemiş yazılanlara göre empati sıfır.
Sizin eşinize ciddi bir rest çekmeniz lazım. Çalışıyorsunuz sanırım hafta sonu bir yerlere gidin onada ya kendine çeki düzen ver yada evi terket geldiğimde evde olma diyin. Giderse de kendisi bilir. Terbiyesiz çok vali barkli adam eski sevgilisine bakıp efkarlaniyor nedir ya. Düzelmezse herkese de yayın elinde telefon eski sevgilisine bakıp dalıp dalıp gidiyor kocalık bile yapmıyor madem unutamadı benimle niye evlendi diye.

Az önce uýe oldum arkadasimin tavsiyesi uzerine derdimi sizinle paylasacağim .Yazarken sinirli yazacağim icin imla ve noktalara cok takilmayin .Ben 33 esim 29 yasinda 1.5 yillik evliyiz severek evlendik .Esimle aylardir suren iletisimimizde kopukluk var cinsellik 2 aydir yok .Esimle kari koca gibi asla olamadik aylardir .Esim benimle tanistiği zaman 3.5 yillik sevgilisi vardi ayrilicaklarini soyledi ve ayrildilar biz sevgili olduk .Esimin lise ve uni yillarindan grup arkadaslari var o kizda o gruba dahil.O zaman facebooka foto atmistik ilk sevgili zamanlari.Gruptaki bazi arkadaslari esimle gorusmek istemedi .Esim herzaman yanimda destek oldu
6 ay once esim eski arkadasiyla baristi esim adina cok sevinmistim .Ama asla bana yakin olmadilar konusmaya arkadas olmaya calistiysamda nafile.Esim 1 yil once eski kiz arkadasini instagramda ismini arattiğini gordum evde buyuk kavga ettik,bağiris,cağiris derken 1 hafta konusmadik.O kizla o grup halen arkadaslar .Esimle gruptaki birinin duğunune gittik esim gelmemi istemedi ama gittim.. esim yillar sonra o kizi gordu .Bende ilk defa gercekte gordum dovmeli heryeri her dakika duğunde oynadi hic evlenmemis ,surekli,fazla simarik geldi .Biz erkenden ayrildik dugunden o gun oyle bitti .1 ay sonra esim gizli hesaptan o kizi stakladiğini gordum evde gene kavga annemin evine gittim bu sefer ne aradi ne sordu umursamadi bile .Aylardir boyle acikli sarkilar dinliyor ,evde benle asla konusmuyor .Surekli beni tersliyor ,sarilmak istediğimde itiyor ,opmek istediğimde geri cekiliyor,cinsel hayatimiz yok diyorum sen azgin misin diyor ,fazla yilisiyosun diyor .Konu acmaya konusmaya calisiyorum orali olmuyor ,normal bir gunumu anlatiyorum bana niye anlatiyosun diyor .Ne yapacağimi sasirdim .Arabada surekli huzunlu sarkilar dinliyor ,drama filmleri izliyor.Dun aksam esime grup arkadaslari video gondermis telefonundan sesler geliyordu bakmak istedim .Hayir bakma sen filmini izle dedim bakcam dedim inatlastik .o kiz kucağinda gruptaki adamin bebeğiyle dans ediyor .Esim sigara icmeye gitti hemen gel kacma konusucaz dedim ben ne yaptim videoyu izledim dedi .Ben ağlayarak sabahladim yanima bir kez bile olsun gelmedi .bu kizi unutamadi mi acaba geceden beri kac defa videoyu izleyip icki icti .Ses etsem edemiyorum cunku umursamiyor artik bosanalim diyor ciddi ciddi .O yuzden ses etmiyorum ama gururuma dokunuyor evli barkli artik .Acaba kv mi arasam ?durumu anlatsam esim git gite benden uzaklasiyor .O grup arkadaslarindan bir turlu kopartamadim onu .Surekli iğrenc insan olduğumuzu vicdan azabi duyduğunu soyluyormus arkadaslarina wp mesajlarini okudum .Dayanamiyorum artik eski sevgilisi bir turlu unutamiyor acaba terapiste mi gitsek ? Terapiste gidenler var mi icinizde ? Kv arasam durumu anlatsam esimin gozunu korkuturlar mi ? Esimi cok seviyorum oda beni seviyor biliyorum .Esim nasil eski haline dondurebilirim bana yakinlasmasini beni eskisi gibi saymasini sağlayabilirim ?

Esiniz sizi sevmiyor. Ayrıca olgun bir adam da değil. Resmen hem sizin hem de o kızın ahinı almiş. Burda yüklenenler olmuş sevgiliyken gorüstugunuzle ilgili ama bunun vebali bir tek size ait değil. Eşinize yapilacak birsey yok maalesef. Sizin terapiste ihtiyaciniz olabilir. Bu süreci atlatmaniz için. Hayatinizi bu adam için heba etmeyin

Sizin en başında nasıl sevgili olduğunuz olayını geçtim, aslında her şey o kadar açık ki sadece verdiğiniz emeklerin boşa gitmediğini görmek için çabalıyosunuz. Kabul edemiyosunuz ki bu çok normal. Her şeyden önce bir kadın olarak sözlümün eski sevgilisini arattığını görsem anında bitiririm. Bu olayın hiçbir mantıklı açıklaması yoktur bence. Merak edilecek hiçbir şeyi olmaması lazım geçmiş bitmişse. Aratıp ne yaptığını merak ediyosa buyursun ömrünün sonuna kadar aratsın. Gururuma çok ters bu olay.
İkinci olarak geçmişte arkadaşlarına karşı sizin arkanızda duran adam ne oldu da şimdi aynı arkadaşlarına karşı sizi savunamıyor? Onların yanında sizi istemiyor? Hatta niye o arkadaşlarıyla barışıyor tercihini sizinle evlenerek yapmış zaten, tükürdüğünü yalıyor.
Bu arkadaşlar da çok mu iyi niyetli de eşinize eski sevgilinizin videosunu gönderiyor?
Eşiniz de sizi çok sevdiğinden mi videoya bakıp efkarlanıyor? Böyle bi manzara karşısında sokamadınız mı bi yerine o telefonu ne kadar rahatsınız.
Kusura bakmayın ama size yakışan şey bir kadın olarak eşinizin karşısına çıkıp açıkca tercih yapmasını istemek ki zaten boşanalım demekle tercihini de belli ediyor ya neyse. En azından belki ondan uzaklaşmak için onun ağzından duymanız daha sağlıklı olur.
Adam apaçık eski sevgilisini özlüyor, belki de pişman yaptıklarındam. Sizi seven insan böyle davranır mı hangi kadına yan gözle bakar. Hala sevdiğinden eminim diyerek kendinizi kandırmayı bırakın. Duygusal değil mantıklı düşünün. Sizin yerinizde olsam çoktan tekmeyi basmıştım adama.

Bence diretme sevgi güven dağıldıysa toplanmas imkansız

Sevgılısı olan adamla gorusmekle hata etmıssiniz, ayrılcam dıyıp ayrıldıgına göre siz gorusurken beraberdıler.

Kız ister dövme doldurur vucudunu ister g.tunu acıp gezer bu sizi ilgilendirmez ve bu o kızı kotu bırı yapmaz.

Evlenmeyerekte iyi yapmis evlenene kus kondurmuyolar Gordugunuz uzere. Evlenmemesinı bile kotu bıseymıs gibi yazmıssınız, kıza olan hıncınız bosuna.

Olan olmus sonucta o kızda sevgılısı sızle gorusuruken bu acıları cekti. sevgılısı sızın ıcın onu bırakırken. o kızda sabahlara kadar agladı ama sevgılısı yannda olmadı. Olanlar olmus soncta o kız tek basına mutlu belkıde sevgılısı vardır. Aynı grupta konusabıldıklerıne gore vs demekkı kız bısey hıssetmıyor. Kız esıne karsı hala duygu besleseydı esınle tek kelıme konusmaz asla baglantısıda olmazdı. Esının oldugu yetde duramazdı. Ama unutmuslar arkadasca devam etmısler gruplarıda oldugu gıbı devam edıyormus. Sızde artık evlenmıssınz. Esınız ıcın sızı sevdıgıjı dusunmuyorum hele sız bubkadr sorgulayıp gel kacma cevap ver gıbı domınant taklyorsamız adam artık kacıyordur. Hıc sordujz mu 2 aydır benmle cınsel hayatın yok cınsel ıhtıyacını nasıl karsılyorsun bır erkek olarak dıye sordunmu. Bılmıyorm ama ben olsam ayrılırdım kvyı kpyı arayıp oglunuz eskı sevgılısını unutamıyor onu gordugunden berı benımle ıletısımı gçkesıldı hergece o kızın gruptakı vıdeolarına baka baka efkarlanıyor onu ızlıyor aklı onda bu resmen ıhanettır. O yuzden oglunuzdan ayrılma kararı aldım dıye anasına babasına rezıl edıp oyle ayrılacaksın. Sızın ıcın bır kızın canını yakmıs. Sımdıde sızın canınızı yakıyor bıraz sızde ettıgın ızı bulmussunuz ama artıkk yuva yuvadır yanı madem kendı kararyla ayrılıp sızle evlendı. Ozaman yaptıklarını ceksın rezıl olsun etrafa

Birazcık gururlu olun lütfen. Adam istemiyor sizi artık lütfen anlayın. Hala o kızı seviyorduysa sizinle evlenmesi şerefsizlik ama siz de boşa kürek çekiyorsunuz, olan olmuş düzelmez.

Düğüne gelmememi istememesinin nedeni arkadaslari ben varken esimle konusmuyorlar .Esimde tatsizlik ciksin istemedi ben kendim isteyerek gittim esimin haberi olmadan ve kizin geleceğinide bilmiyordum ilk defa gormustum.Iliskilerini ben bozmadim ki zaten ayrilicaklarda evet hizli sevgili olduk o konuda cevreden tepki cektik ama ask boyle bisey insana yapmam denileni bile yaptiriyor.Evet efkarlandiğini bende farkettim ne yapacağimi bilmiyorum ona geri donsun istemiyorum
Ask böyle bir sey demıssınız ama, Inanın ask böyle bir sey degıl.

Yani o donemler kizin annesi meme kanserinden vefat etmis 1.yil once esimle 3.5 yillik sevgililik donemi olmus .esim o yuzden ayrilmak istemiyordu acima kismi bu anlamda yeni yeni toparladi olmaz felan diyordu hayir suan acimiyor
Acımıssınız acınacak hale dusmussunuz, ne uzucu.
Simdı acıdıgı ıcın ayrılamadıgı kız İcin efkarlı efkarlı sigara ıcıyor arabesk dinleyip
Etme bulma dunyası, ilahi adalet iyi ki var

Yani, bilemiyorum. Bile bile lades olmuş biraz sizinki. Yine de üzüldüm tabii, kolay değil hayat arkadaşının başkasına aşık olduğunu görmek. Empati kuruyorum, ben olsam sanırım alır karşıma konuşurdum. O kızı unutamadin mi derdim. Beni seviyor musun derdim. Cevaptan ziyade söylerkenki tavrına bakar ve ona göre kararımi verirdim. Boşanmak çok korkutucu geliyor eminim. Ama böyle devam ederse zaten aldatacak sizi.

X