Evliliğimde ki aylardir suren problemler

Gerçekten zor bir durum sizin açınızdan.. Eşinizle konuşmaya çalışın olgun bir şekilde böyle şey mi olur nasıl video yu izliyor siz saf msıınız acaba ki buna göz yumuyorsunuz üzerine gitmeyin sizden daha da soğur adam en iyisi ilgilenmeyin kendi haline bırakın şuan ve izleyin olanları olacakları şu durumda yapılcak hiç birşey yok kv karıştırmanı önermem arkadaşım

İnsan elde ettiğinin nankörü, edemediğinin delisi olurmuş

Adamı sevgilisinden ayırmışsınız şimdi kabahat arıyorsunuz. Unutamamış evet. Kendi yolunuzu çizin bu saatten sonra.

Yaşınız benden büyük ama kendiniz düşünceleriniz nedense çok küçük 🤷🏻‍♀️

Eşiniz sizi sevmiyor kızı seviyor muhtemelen çocukla videosunu gördüğünde efkarlanmasının sebebi onla evlenseydim ondan çocuğum olsaydı diye düşünüyor biraz acı konuşucam kusura bakmayın nolur ama gerçekten aldatılmamak adına bence de boşanın keşke baştan hiç bulaşmasaydınız şimdi onca çaba emek bir hayat paylaşmaya uğraşma elinizde patladı adınıza çok üzüldüm umarım kimsenin başına gelmez.

Ya kızı filan gec; seninle konusmayan, seni dislayan, sen yanindayken kendisiyle de konusmayan insanlarla kankaliga devam ediyor, onlar rahatsiz olmasin diye seni yaninda düğüne filan götürmek istemiyor, whatsapp filan derken surekli de gorusuyor.. Normal mi bu? Sen karısısın, onlar kim? Bu resmen seni ezmek ve ezdirmek.. Kışkırtmak istemiyorum ama siz zaten birbirinize "eş" olamamışsınız ki..

Ya kizi filan gectim, herkes söylenmesi gerekeni söylemiş zaten o konuda.. Seninle konuşmayan, seni dışlayan, sen yanindayken esinle de konuşmayan kisilerle kankaliga devam ediyor eşin, whatsapp filan derken surekli gorusuyor, sana ragmen yakinliga devam ediyor.. Seni ezmek ve ezdirmek degil mi bu? Kışkırtmak istemiyorum ama siz "eş" olamamışsınız ki birbirinize..
Kizin hic evlenmemis olmasi, dövmeleri, oynaması da seni hic ilgilendirmez ayrica..

Sizi sevmediğini ne yapsa anlarsınız mesela?
Yani sevmiyor bu çok belli
Sevmese evlenmezdi demişsiniz
Öyle bir şey yok
Diğer kıza nisbet bile yapmış olabilir
Ben olsam ayrılırdım gayet net söylüyorum bunu

Senin yapacağın şey belli uzk durup rahat bırakmak sen dillendirdikçe daha çok kıza düşüyor. Bir insanın seni sevmesini sağlayamazsınız. Olmazsa olmaz. Ben de eski eşimi staklarım meraktan. Bu hala onu sevdiğim anlamına gelmez. Ama erkkler içmeye efkarlanmaya yer arıyorlar. Ben olsam o kız yokmuş gibi davranıp hatta bana böyle muamele yapan kocaya da yokmuş gibi yapıp keyfime bakarım. Kaybetme korkunu hissettiği için seni de cepte gördüğü için şun da cepte olmayan eski sevgilisini hatırlıyor

adam sizi sevmiyor boşanalım demiş daha da zorlamayın . ileride ihanete uğramanız çok yüksek . kızın video suna bakıp efkarlanıyor da ne sevgisi yahu

Az önce uýe oldum arkadasimin tavsiyesi uzerine derdimi sizinle paylasacağim .Yazarken sinirli yazacağim icin imla ve noktalara cok takilmayin .Ben 33 esim 29 yasinda 1.5 yillik evliyiz severek evlendik .Esimle aylardir suren iletisimimizde kopukluk var cinsellik 2 aydir yok .Esimle kari koca gibi asla olamadik aylardir .Esim benimle tanistiği zaman 3.5 yillik sevgilisi vardi ayrilicaklarini soyledi ve ayrildilar biz sevgili olduk .Esimin lise ve uni yillarindan grup arkadaslari var o kizda o gruba dahil.O zaman facebooka foto atmistik ilk sevgili zamanlari.Gruptaki bazi arkadaslari esimle gorusmek istemedi .Esim herzaman yanimda destek oldu
6 ay once esim eski arkadasiyla baristi esim adina cok sevinmistim .Ama asla bana yakin olmadilar konusmaya arkadas olmaya calistiysamda nafile.Esim 1 yil once eski kiz arkadasini instagramda ismini arattiğini gordum evde buyuk kavga ettik,bağiris,cağiris derken 1 hafta konusmadik.O kizla o grup halen arkadaslar .Esimle gruptaki birinin duğunune gittik esim gelmemi istemedi ama gittim.. esim yillar sonra o kizi gordu .Bende ilk defa gercekte gordum dovmeli heryeri her dakika duğunde oynadi hic evlenmemis ,surekli,fazla simarik geldi .Biz erkenden ayrildik dugunden o gun oyle bitti .1 ay sonra esim gizli hesaptan o kizi stakladiğini gordum evde gene kavga annemin evine gittim bu sefer ne aradi ne sordu umursamadi bile .Aylardir boyle acikli sarkilar dinliyor ,evde benle asla konusmuyor .Surekli beni tersliyor ,sarilmak istediğimde itiyor ,opmek istediğimde geri cekiliyor,cinsel hayatimiz yok diyorum sen azgin misin diyor ,fazla yilisiyosun diyor .Konu acmaya konusmaya calisiyorum orali olmuyor ,normal bir gunumu anlatiyorum bana niye anlatiyosun diyor .Ne yapacağimi sasirdim .Arabada surekli huzunlu sarkilar dinliyor ,drama filmleri izliyor.Dun aksam esime grup arkadaslari video gondermis telefonundan sesler geliyordu bakmak istedim .Hayir bakma sen filmini izle dedim bakcam dedim inatlastik .o kiz kucağinda gruptaki adamin bebeğiyle dans ediyor .Esim sigara icmeye gitti hemen gel kacma konusucaz dedim ben ne yaptim videoyu izledim dedi .Ben ağlayarak sabahladim yanima bir kez bile olsun gelmedi .bu kizi unutamadi mi acaba geceden beri kac defa videoyu izleyip icki icti .Ses etsem edemiyorum cunku umursamiyor artik bosanalim diyor ciddi ciddi .O yuzden ses etmiyorum ama gururuma dokunuyor evli barkli artik .Acaba kv mi arasam ?durumu anlatsam esim git gite benden uzaklasiyor .O grup arkadaslarindan bir turlu kopartamadim onu .Surekli iğrenc insan olduğumuzu vicdan azabi duyduğunu soyluyormus arkadaslarina wp mesajlarini okudum .Dayanamiyorum artik eski sevgilisi bir turlu unutamiyor acaba terapiste mi gitsek ? Terapiste gidenler var mi icinizde ? Kv arasam durumu anlatsam esimin gozunu korkuturlar mi ? Esimi cok seviyorum oda beni seviyor biliyorum .Esim nasil eski haline dondurebilirim bana yakinlasmasini beni eskisi gibi saymasini sağlayabilirim ?

Eşin olacak o ahlaksıza sorar mısın, neden evlenmiş o zaman seninle?
Allah'ın belası unutamadıysa evlenmeseydi, başına silah mı dayadın?
Bacım eşin seni sevse böyle yapmaz hiç kendini kandırma...
Bu adamdan da belliki koca olmaz..
One ya evlenmişsin halen eski sevgiliyi unutamamalar falan.. Bunları sen yapsan ne olurdu düşün bakalım ????

Evet biz tanistiğimizda sevgililerdi fakat esim ayrilicakti ,zaman ver diyordu ve ayrilinca biz birbirimizi sevdik evlendik.Evet biraz hizli sevgili olduk ,esimin beni halen sevdiğini dusunuyorum beni sevmeseydi evlenmezdi bence onu sevse onunla evlenirdi dimi ? Duz mantik
Yani eşinizin bu yaptığı çok normal bir evlilikte öylemi.Hangi eş karısına git beni öpme der ya gerçekten sizi çok seviyor belli.Sert konuşmucaktım fakat at gözlüğüyle baktığınız için yazıyorum.Hanımefendi bayagı eşiniz sizin yanınızdayken başkasını düşünüyor,özlüyor.Sizi sevmiyor bile.Hala bu yaptıklarından sizi sevdiğini çıkarıyorsunuz ya pes.Eşinizden hemen ayrılmak isteseniz eşiniz anında boşanır ama öyle bir niyetiniz yok belli

Siz arada olmasaydınız ayrılmayacaklardı belki de evleneceklerdi 3.5 sene diyorsunuz hanımefendi 3.5 ay değil.Sevgili olmasanız da sevgili adayı olmuşsunuz zaten ve eşinizin kafasını karıştırmışsınız.Siz olmasaydınız sorunlarını çözüp kaldıkları yerden devam edeceklerdi.Maymun iştahlı davranıp o kadını yarı yolda bırakıp sizinle devam eden eşinize kelime söylemeye layık bile görmüyorum yaşıyor olduğu herşey hak etmiş.Simdi de hastasını anlayıp vicdan yapıyor demekki neymiş kadın haksız yere terk edilmiş. Gelmişsiniz kadının dövmelerinden şımarıklığından bahsediyorsunuz oynayacak tabi düğünde oturup ağlayacak mıydı? Hayatına kaldığı yerden devam ediyor güçlü kadınmış helal olsun.
3.5 senenin hemen akabinde o adama sevgili olabilme cesaretini gösterebilmisseniz olanları da kaldırabilecek güçtesinizdir geçmiş olsun.
Not:Sevgilisi olan erkekleri salın kimsenin üçüncüsü olmayın olursanız sonucu bu temalı konu.

Sen duygularından eminsin. Eşinin de içinde bulunduğu durumda eski sevgili mi , karım mi belki de ikisi de değil diye karar vermesi için ona zaman ver. Bir süre ayrı yaşayın. Şu an kendine eşine zulmediyorsun. Ayrılmayı düşünen pişman olan bir eş var senin hayatında. Ona dönmesini istemiyorum diyorsun gönlü sende olmayan bir adamın bedeni yanında olsa ne yazar. Herkes hata yapar ve her insan değişebilir. Bunu kabullen niye böyle oldu, olmasaydı diye düşünüp hem kendi hayatını hem eşinin hayatını zindan etme. Seni istemeyen bir adamla karşı karşiyasin bu gerçekle yüzleşmen gerekiyor. Aklı karışık da olabilir baskı yapmayi bırak ne istediğine karar versin. Hani derler ya dönerse senindir diye...

Evet biz tanistiğimizda sevgililerdi fakat esim ayrilicakti ,zaman ver diyordu ve ayrilinca biz birbirimizi sevdik evlendik.Evet biraz hizli sevgili olduk ,esimin beni halen sevdiğini dusunuyorum beni sevmeseydi evlenmezdi bence onu sevse onunla evlenirdi dimi ? Duz mantik
aldatan adamlarin hepsi boyle demiyor mu zaten? ben onu zaten sevmiyorum zaten ayrilcam eger evliyse de beraber yatmiyoruz cocuklar icin vs vs. Hep ayni yalanlar. O zaman size heves ettigi icin gozu askindan bir sey gormemis adam su anda o kadini hala sevdigini anladi . o olmasaydi baskasi da olurdu cunku yaptiginiz sey etik degil seviyordu cok hizli oldu zaten ayrilacakti demek vicdaninizi rahatlatmamalı.

X