Evliliğimde ki aylardir suren problemler

Onlar sevgiliyken biz tanismistik asla sevgili olma gozuyle bakmadim icimde bir hoslanti olmustu .Aralarinin kotu olduğunu ayrilacaklarini soylediler kiz zaten sorunlu gibiydi esim o yuzden aciyordu esim ayrilinca biz sevgili oldil .Kinamayin kinadiğinizi yasamadan olmezsiniz unutmayin

İki saattir gülüyorum buna..
Ne olarak, ne sıfatla tanışmıştınız anlatır mısın biraz?
Kız sorunlu gibiymişmiş..Eşin de acıyormuşmuş, vah vah... klasik yalan! Neden acaba? O sırada kocan olacak zerzevat sana yanladığı ve kızcağıza da sürekli bir inkar halinde olduğu için onu delirtmiş olabilir mi?
Yani hikaye çok tanıdık.. 3,5 yıllık uzun ilişkisinden bunalan sıkılan bir adam... yeni bir ses,nefes olarak görüp aşık olduğunu sandığı sen.. aldatılan ve muhtelemen beddua eden diğer kadın.. seninle evlenip hevesi geçince de ulan ben aslında öbürünü seviyormuşum diye dövünüp duran yine kocan..
Bir şey diyeyim mi sana, o herif ikinizi de sevmiyor, sevdiği tek şey pantolonun içindeki malum organı.

Bazen ipleri birakmak gerekiyor. O iplere tutundukca diger taraf daha cok kaciyor cunku.
Sanirim eski sevgilisiyle arasi bozukken sizinle basladi. Hoslanti idi belki de size karsi hissettigi. Ancak gonlu hala onda. Ulasilmaz olunca biri daha da ilgi cekermis ya, simdi eskisinden daha da cok o kisiyi dusunuyor. Eski esiniz beden olarak eve geliyor ama ruhu o kiside. Salmak gerek boyle durumlarda. Yapacak baska birsey yok. Zorla olmaz.

Esin asla sandigin kisi degil.. kizla ayrilmadan seni ayarlsmis oyle birakmis digerini.Birde kadinlara garantici derler. Asil sebep arkadaslarinin dirdiri degil hala o kizi unutamamasi. Belliki bi inat ugruna gelmis senle evlenmis. Bu adamdan umidini kes, cunku umru degilsin. Bosan cocukta yokken, tek erkek o mu? Tekrar sever sevilirsin

acelen neydi..
adam bi soluklansaydı öbüründen ayrılınca..
kapıda sıraya girmişsin resmen..

Evet biz tanistiğimizda sevgililerdi fakat esim ayrilicakti ,zaman ver diyordu ve ayrilinca biz birbirimizi sevdik evlendik.Evet biraz hizli sevgili olduk ,esimin beni halen sevdiğini dusunuyorum beni sevmeseydi evlenmezdi bence onu sevse onunla evlenirdi dimi ? Duz mantik
Valla canim sen kendini kandiriyorsun.Adam.bariz seni sevmiyo aci ama gercek seven adam senin anlattiklarini yapmaz sen seven erkek gormemissin.
Ayrica ayrilmalarinada bi nevi sebep olmussun adam o kizi unutumamis unutsa efkardan icmezdi neden videoya bakip iciyo sence sizin durumu ne kaynana ne terapist cozer bence yani ben olsaydim azcik gururlu olup direk bosanirdim beni sevmeyen benimle birsey paylasmayan konusmayan bir erkekle evli kalamazdim net

Bazen ipleri birakmak gerekiyor. O iplere tutundukca diger taraf daha cok kaciyor cunku.
Sanirim eski sevgilisiyle arasi bozukken sizinle basladi. Hoslanti idi belki de size karsi hissettigi. Ancak gonlu hala onda. Ulasilmaz olunca biri daha da ilgi cekermis ya, simdi eskisinden daha da cok o kisiyi dusunuyor. Eski esiniz beden olarak eve geliyor ama ruhu o kiside. Salmak gerek boyle durumlarda. Yapacak baska birsey yok. Zorla olmaz.
Öncelikle Allah yardımcın olsun, arkadaş çok güzel yorum yapmış. Sal ipini gitsin dönerse senindir.

Yalnız adam tam bir pislik ! Bir kere karısına sen azdın mi çok yılıstın şeklinde konuşmak nedir terbiyesiz resmen .
Ayrıca 3.5 yıllık ilişkisini harcamış resmen kızı kötü gününde terk edip bırakmış annesi vefat etmişken üstelik.
Böyle adamdan hayır mi gelir?

Ha diyelim ki eski sevgilisiyle aralarını konu sahibi bozdu yine de karısına böyle davranmaya hakkı yok.
Alırsın karşına konuşursun boşanmaya çalışırsın.
Öyle efkarlanmalar falan nedir ergen gibi kadın yapsa aynı şeyi vurur yaşatmaz eminim.
Malesef çok ikiyüzlüyüz bu tip konularda.

Eski arkadaş grubu da kötü etkilemiş tabi ki onlarda ne olursa olsun bu evliliğe saygı göstermemiş.
Sonuçta aldatma varsa adam da aldattı onunla konuşup sizinle konuşmamaları sizi yok saymaları ne denli iki yüzlü olduklarını gösteriyor zaten.

Mesela kız adamı aldatsaydı eminim.aforoz edilirdi ama eşinizi pekala tekrar gruba dahil etmişler.
Tek günah keçisi de sizi ilan edip rahatlamışlar oh ne güzel!

Arkadaşlar önceki konum ile bu konuyu niye bağdastirdiniz? Ben esimle ilgili olan problemimden bahseterken eski yazdiğim yaziya alinti yapmak neden? Hayir gercekten neden ? Hepinizde acimasiz yorumlarini okudum .Hepiniz beni suclamissiniz ama ben esimi zorla alnina silah dayarak evlendirmedim .Burada tek suclu kadin değil yani iki kisinin sucu anliyor musunuz .Bazi uyeler demis ki ee eski sevgilsiinde ayirdi kiz haketti vs bunu ben haketmiyorum eğer haketiyorsak esimle ikimiz hakederiz neden biliyor musunuz? Cunku oda eski sevgilisini birakti yani isin asli tek suclu kadin değildir erkeği masumlastirmayin lutfen .Ki acimasiz acimasiz yorumlar anonimin arkasina siğinip yazmalar felan pardon ya ? Size bu hakki kim taniyor banlanirsamda banlanayim kendinize gelin dusuk seviye konusmalar felan? Arkadasim siz niye herseyi elestiriyosunuz? Herseyi kinayin herseyi en iyisi en mukkemeli sizin esleriniz,sizin cocuklariniz daha akilli daha hiperaktif,kayinvalideniz iki yuzlu , eltiniz kiskanc ,gorumceniz sinsi ama siz cok masumsunuz .Anonimin arkasina siğinmayin kac yasinda insanlarsiniz hakaret diye nitelendirdiğiniz sey sadece kufurdur eminim .Ben burada beni elestirin ,yerden yere vurun diye konu acmadim .Eminim sizi esiniz aldatsa kadin kuyruk salladi , kadin esimin beynine girdi ,cocuğum icin bosanmiyorum diceksiniz.Ahlak ahlak diyen siz uyelerin derinine insek ne ahlaksizlar cikar emin olun.Terbiyesizler sizi nefret ettirdiniz bu siteden ismini cismini bilmediğim biri bana hakaretler edecek ha ? Hemde dusuk seviyeli hakaretler bu site kadar les bir site gormedim hepiniz cok kiskancsiniz birbirinizi yiyin hadi benide banlayin .Ulkenin ne kadar eğitim ,ahlak seviyesinin kotu olduğunu bu sitede gordum yaziklar olsun sizede insanliğinizada siz sosyal medyadan vicdan masturbasyonu yapmaya devam edin .

Kayınvalidenin yapabileceği çok birşey yok bence alın karşınıza konuşun netleştirin durumu.

Evet biz tanistiğimizda sevgililerdi fakat esim ayrilicakti ,zaman ver diyordu ve ayrilinca biz birbirimizi sevdik evlendik.Evet biraz hizli sevgili olduk ,esimin beni halen sevdiğini dusunuyorum beni sevmeseydi evlenmezdi bence onu sevse onunla evlenirdi dimi ? Duz mantik
Kndini kandirmayi kes artik

Duz mantikmi?
Sizin isiniz duz mantik olsaydi zamaninda o kizla sevgili olmasina ragmen sizi dusunmezdi.
Ama dusundu, duz mantik aramayin burda.
Tipki sizle evlenmis olmasina ragmen deliler gibi kizi dusundugu gibi. Duz mantik yok.

Esiniz o kizi biraktigi icin cok pisman.

Düğüne gelmememi istememesinin nedeni arkadaslari ben varken esimle konusmuyorlar .Esimde tatsizlik ciksin istemedi ben kendim isteyerek gittim esimin haberi olmadan ve kizin geleceğinide bilmiyordum ilk defa gormustum.Iliskilerini ben bozmadim ki zaten ayrilicaklarda evet hizli sevgili olduk o konuda cevreden tepki cektik ama ask boyle bisey insana yapmam denileni bile yaptiriyor.Evet efkarlandiğini bende farkettim ne yapacağimi bilmiyorum ona geri donsun istemiyorum
Arkadaslarinin sizi sevmemesi normal gibime geldi. Ayrilik sebebi olarak sizi goruyorlar.

Ayrica sakin kv ye soylemeyin. O zmn esinizi dahada kaybedersiniz.
Ben olsam esimi sakin kafayla karsima alip, ona kizmadan fikirlerimi eklemeden notr bi sekilde aklindan gecenleri sorardim. Kafasina takilanlari ve efkarini sorardim.
Zor olacak notr kalmak ama karsisinda oturup agladgim icin kocam benle kalmayi seciyorsa, hic secmesin. Gitsin.

Son düzenleme:

demek ki ayrılması için baskı yaptınız ki bana zaman ver diyordu.
benim ne işim olur sevgilisi olan adamla demediniz.
hiç sevmediğim durumlar. kocanıza da asla üzülmedim, çekiyor işte cezasını. kimbilir kız ne ahlar etti ikinize.
aklı kızda, ayrıldığına pişman, evlendiğine pişman, eski günlerini özlüyor.
ayrıca grup arkadaşlarının duruşunu da çok karakterli buldum.

Son düzenleme:
Yani o donemler kizin annesi meme kanserinden vefat etmis 1.yil once esimle 3.5 yillik sevgililik donemi olmus .esim o yuzden ayrilmak istemiyordu acima kismi bu anlamda yeni yeni toparladi olmaz felan diyordu hayir suan acimiyor

valla satır aralarından anladığım, siz bayağı ciddi ciddi ayrılmalarını istemiş, beklemişsiniz.

Kadınlar kulubü arkadaşlarım bütün yorumlarınızı okudum fakat çok ağır yorumlar yapılmış dövmesi var sanane ? Oynamasından sanane ? diyenler. Fikrimizi soran arkadaş eşinin eskiden sevgilisinden ayrılmasını beklemiş sizene ? Kadının bir derdi var ki gelip yardım istiyo ben eskiden bunu yaptım şimdide vicdan azabı çekiyorum ne yapıyım demiyor ki. Yada yaptığı şeyi savunmuyor ki bu kadar ağır ithamlar da bulunup konunun sadece o kısmına takılmanız ne kadar doğru ? Konunun sadece yüzeyselini bilinip te bu kadar ağır konuşmanız ve kalp kırmanız gerçekten çok acı.

Ah kuzum senin mantık anlayışını yerim 😂 yahu adam açık açık kızı sizinle aldatmış, ayrılınca sevdik birbirimizi diyorsun hala. Eşin eski sevgilisine dönme hazırlıkları içinde ama muhtemelen kız hala affetmemiş. Yeşil ışığı yaktığı anda evliliğin bitecek.

Kadınlar kulubü arkadaşlarım bütün yorumlarınızı okudum fakat çok ağır yorumlar yapılmış dövmesi var sanane ? Oynamasından sanane ? diyenler. Fikrimizi soran arkadaş eşinin eskiden sevgilisinden ayrılmasını beklemiş sizene ? Kadının bir derdi var ki gelip yardım istiyo ben eskiden bunu yaptım şimdide vicdan azabı çekiyorum ne yapıyım demiyor ki. Yada yaptığı şeyi savunmuyor ki bu kadar ağır ithamlar da bulunup konunun sadece o kısmına takılmanız ne kadar doğru ? Konunun sadece yüzeyselini bilinip te bu kadar ağır konuşmanız ve kalp kırmanız gerçekten çok acı.
Araya giren olduğu için bu eleştiriler. Ayrıca ne zaman savunma yapan birini görsem, aynı şeyi yapmış ki savunuyor derim 😉

Araya giren olduğu için bu eleştiriler. Ayrıca ne zaman savunma yapan birini görsem, aynı şeyi yapmış ki savunuyor derim 😉
Ah tatlım çok komiksin keşke benim kadar düzgün olabilse herkes bunu çok içten diyebiliyorum inan ki . Bu hayatta Kalp kırıp incitmeye gerek var mı ? O zaten kendi vicdanıyla cebelleşiyo sizine ? Bu dünyada başkasına hakaret etme hakkını kim kime veriyor ? Pardon ama dünya sizin gibi düşünen insanlar yüzünden bu kadar kötü bende bunu demeden geçemeyeceğim keşke biraz insan psikolojisinden anlayıp öyle yorum yapabilsen.

X