Evliliğimi nasılsın kurtarabilirim lütfen yardım edin!!!

haklısınız kabul ediyorum bencilik yaptım bu huyu bir türlü kıramamıştım ama eşim hayatıma girdiği günden beri düzeltmeye çalışıyorum duygularımı belli edemiyorum bir türlü oysa eşim tam tersim varsa yoksa evi karısı cocuğu hiç bir hayalini biz kurmaz ulu orta sevdiğini söyler utanılacak ne var insan eşini hayatının yarısını sevmez olurmu der hep sarılır süprizler yapar benden önce kalmış olursa öper uyandırır kahvaltıyı hazırlar ne bilim hiç mi olumsuz bir davranışı olmaz bir insanın bir sordum neden diye bir şehit düşersem yada emri hak vaki olursa bu anılar yaşanmışlıklar seni hayata çocuğumuza bağlasın ve ben bu duyguyu hiç tadmadım diye üzülmeni istemiyorum derdi

konuşmayı çok istiyorum ama beceremiyorum halbuki çok anlayışlı bir insan askm bi bakarmısın desem ne işle meşgul olursa olsun bırakıp gelir dinler ama ben konuşamadığım gibi hemen ağlamaya başlıyorum bir türlü konuşamıyorum kitlenip kalıyorum karşısında oysa rahatlatmaya çalışır hep çok dolduysan bağır çağır boşalt içini öyle konuşalım diyor böyle dedikce ben daha çok aptalaşıp elime yüzüme bulaştırıyorum maalesef

Hak etmişsin şimdi diyeceğim ama ... Sen bu çocukla sevgililik aşamasındayken , eski sevgilinle defalarca konuşup ve yazdığına göre iki tane uygunsuz fotoğraf göndermişsin yani nude göndermişsin . Amaç ne o sevgilimden ayrılırsam direkt birine yapışayım mantıkı mı. Erkeklerden betersiniz.

Psikolojik destek al, bunu ancak böyle aşabilirsin. Online terapiler var onları araştır

O gelmeden kişisel gelişim videolarından ilişkiler ve iletişimle ilgili içerikler seyredin o zaman, ne diyeyim. Yıllardır tanıdığınız aynı yastığa baş koyduğunuz adamla konuşamıyorsanız zaten arada bir iletişimsizlik vardır. Önce bunu çözün, konuşmadan nasıl anlaşacaksınız, sadece yataktaki uyumla bitmiyor ki..

her kadının yaptığı gibi ayna karşısında konuşmak istediklerimi tekrarlıyorum anlatıyorum ama eşimi görünce elim ayağım birbirine giriyor konuşamıyorum konuşamadıkca geriliyorum ve en sonunda oturup ağlıyorum

Bende katılıyorum demek ki hala şüpheli durumlar var hem neden o mesajlar silinmez burasıda kafa karıştırıcı adam garip büyümüş işinin stresi yetmiyor adam birde üstüne titrediği eşinden darbe almış. Bu adam bence boşanmalı hakkı kadın olsun erkek olsun aldatılıyorsa şans vermeyecek ikinci yine olur. Mesajlar silinmemiş , üstüne adama ne var bunda rahatlığıyla normalleştirmiş bu rahatlığa adam nasıl güvensin şu an bile şüpheli durumlar seziyor olabilir. Hem konu sahibi seviyor olsaydı adamın sevgisine karşılık verirdi köşe bucak kaçmazdı evliliğin ilk yılları cinsel hayatları neredeyse her gün olan bir çiftin ne oldu da artık olmuyor. Demek ki bilinmeyen şeylerde var kusura bakmasın kimse

Konunun başında adami uykudan uyandirip yapiyodum diyosunuz konunun sonunda adamdan kacar oldum diyosunuz,hangisini doru bulalım.
Bence biraz yavaş sallasaydiniz,civcivler tok bu sözlere

aynen. adama değer verse o mesajları siler atardı. öğrenmesinden korkardı. bence konu sahibi sadece terkedilmekten, yalnız kalmaktan korkuyor. o yüzden telaş yapıyor. tamam herkes sevgisini gösteremeyebilir açık açık. ama en azından karşısındakini incitecek şeyleri ortadan kaldırır.

Konunun başında adami uykudan uyandirip yapiyodum diyosunuz konunun sonunda adamdan kacar oldum diyosunuz,hangisini doru bulalım.
Bence biraz yavaş sallasaydiniz,civcivler tok bu sözlere
eşim bu olayı ögrendiği günden beridir kaçtım çünkü utandım suçluluk duyduğum için sürekli ve yatakda durumlar aklıma geldikce isteksizlik göstermeye başladım ve konu bu noktaya geldi malesef

Siz mektup yazın. Konuşmak için de terapiste gidin. Suçlanmaktan ve karşı tarafın haklı çıkmasından korktuğunuz için bu kadar geriliyorsunuzdur. Bırakın adam zaten haklı, konuşmada da haklı çıkıp sizi terslesin. Bunu kabul ederek başlıyorsunuz zaten konuşmaya. Baktınız çok tersliyor, ya sakinleşmesini bekleyin ya da çözüm bulalım sen haklısın sonuna kadar gibi şeyler deyin. Tokat meselesini kabul etmeyeceğinizi de mutlaka söyleyin.

anlatamadım galiba evlediğim günden beridir hiç girmedim facebook ahemde hiç tamamiyle aklımda bile yoktu keşke kapatsaydım komple silseydim

anlatamadım galiba evlediğim günden beridir hiç girmedim facebook ahemde hiç tamamiyle aklımda bile yoktu keşke kapatsaydım komple silseydim

evlenene kadar konuşmaya devam mı ettiniz yani ?
o dönem evlilik arifesine girdiğinizde yani artık karar verince silseydiniz bari.
hadi diyelim silmediniz, adama verdiğiniz cevap çok berbat. büyütülecek birşey değil demek ne demek ?
abartma daha da kötüsünü yapabilirim demek.
yani kafası biraz çalışan herkes cümlelerin anlamını çıkarır. eşiniz sizi affeder affetmez kendi problemi ama ben sizi samimi bulamadım. kusura bakmayın.
o nedenle uzatıp daha da birşey yazmama da gerek yok zaten.

Allah bilir sen neler söylemişsindir kendi sadakatinle ilgili... Sozlere çok da önem vermeye gerek yok

Katılıyorum

Burada bunu size esiniz yapsaydi nasil linclerdik iste yedekte tutmak ne filan diye kusra bakmayin ben sizi haksiz buldum ama adamin guveni sarsilmis ki boyle bi seyi o size yapsa eminim suan avukattaydınız. Esinize uzuldum umarim duzelir
Anlatilina gore cok naif bi insan sizede deger vermis umarim hakkinda en iyisi olur

Arkadaşlar tekrar okudum biraz tutarsızlıklar var, hanfendinin konu ile yorumlarında. Umarım fake yada uydurma çıkmaz o kadar yazdığımız havaya gider artık

Eşin seni affetmiş ama sen kendini affedemiyorsun ve ondan uzaklaşarak kendini cezalandırıyorsun çünkü içine sinmiyor gördüklerinden sonra mutlu mesut devam etmek.

Ama karşındaki de insan değil mi. Çoçuğunuz için seni affetmiş, unutmak istiyor. Sende sevdiğini ve bu duruma çok üzüldüğünü söylüyorsun ama eşinin iyiliği altında eziliyorsun.

O zaman oturacaksın bir başına önce kendinle kavganı yapıp sonra kendini affedeceksin arkadaşım. Adama daha fazla acı çektirme. Kendinle yüzleş ve bu konuyu unut.

Eşinle yeniden sağlıklı iletişim kurmak için konuş mutlaka, konuşamıyorsan yaz. İkna edecek olan sensin, o zaten fazlasını yapmış. Konuşamıyorum diye bişi yok insan isteyince yapamayacağı şey yok.

Once gonlunu almalisin adamani kalbi kirilmis belli sana olan guvenini tekrar kazandirmali bnu gostermelisin neguzel bi iliskiniz varmis insallh tekrar ayni olurhersey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…