Evliligimin birinci ayinda ve soktayim!

eşimden önce yazmış evli galiba.

arkadaşlar yangına körükle gitmek doğru mu? konu sahibinin eşini tanıyor muyuz, maillerde kötü bişey yazmamış ki adam. kadınız, yuvamıza sahip çıkarız, susar otururuz demiyorum ben ama bu kadar az bilgiyle hemen evet bu adam seni kesin aldatmış diyemeyiz!

sana cok katılıyorm kesnlkle ihanet olsa kır diizni otr demiorz bizde ama ortda ne olduda belli değil suanda ve bunu yasayn kadın zaten cok snrli ve uzgun onu dahada tahrik etmeylm..:KK9:

Ah hanımlar! :) Siz öyle diyorsunuz demiyorum, ama bir erkek, hayatında biri varken neden internette başka kadınlarla tanışıp sohbet eder, telefonlaşır? 'Kanki' olmak için mi? Normal bir arkadaş dediğiniz okuldan, mahalleden, kurstan, iş yerinden filan olur benim bildiğim, ve asla karşı da değilim, benim de 25 senelik dostlarım var karşı cinsten, birlikte büyüdük kardeş gibi, üniversiteden 17 senelik çok yakın arkadaşım var erkek, bunlar kadın için de erkek için de son derece normal şeyler... Ama, yetişkin bir insan, hayatında eş ya da sevgili konumunda olsun biri olan bir insan, neden karşı cinsin peşine düşer? Ben size biraz peşin hükümlü gelmiş olabilirim, ama yaşım çok genç değil, 35 bitti... Kendi yaşadıklarımın yanı sıra çok şey gördüm. Bu tarz adamların ne yazık ki gözü hep dışarıda kalıyor. Bu yangına körükle gitmek değil, gerçekçi bakmaya çalışıyorum.
Evli miyim diye sormuşsunuz, evliydim, 4 senelik beraberlikten sonra karşılıklı isteyerek ayrıldık. Aşk bitti. Pek çok evli çift için bu ayrılık sebebi olmayabilir ama bizim gibi insanlar için önemli bir sebepti. Dostça ayrıldık ve zamanla da birbirimizin en iyi dostu olduk. Hatta şöyle diyeyim, her haftanın bir gününü sabahtan gece kızım yatana dek üçümüz birlikte geçiririz, ayrıldığımızdan beri yani 3 senedir bu böyle... Eski eşim o haftanın bir günü dışında da ne zaman isterse gelir kızıyla vakit geçirir, her durumda da yanımızdadır sağolsun... Şu anda kızım ve babası için ev yapımı çikolatalar hazırladığım için hâlâ yatamadım, arada da foruma bakıp vakit geçiriyorum. :) Çocuk varsa ve ayrılık çiftler için kaçınılmazsa böyle olunmalı tabii bu başka bir konu, medeni durumumu merak ettiğiniz için birazcık detaylandırıp anlatmak istedim sadece. :)
Söylemeye çalıştığım şey aslında şu, mutlaka ayrılık sebebi olan sebepler dışında da insanlar ayrılabiliyor ama o zaman kötü ayrılınmıyor en azından... Biz evli kalmayı beceremedik, sonrasında tek kaygımız iyi anne baba olmaya çalışmak oldu, sanırım bunu yapabiliyoruz. Ama eğer aldatılsaydım zannetmiyorum ki kendi adıma çok kolay bu noktaya gelebileyim...
35 yaşımdayım diye burda sizlere ahkam kesip her şeyi en iyi ben bilirim demiyorum. Ama ne yazık ki biriyle birlikte olduğu halde başka kadınlarla tanışmaya çalışan adamdan hayır gelmiyor. En yakın dostlarımdan biri yıllarını verdi bir adama, ne zorlukları aşarak ve çok severek evlendi, çocuğu oldu ve sonrasında maalesef 6 aydır aldatıldığını öğrendi, o adamın da daha önce maceraları olmuştu. "Bana yapmaz" düşüncesi arkadaşımın başına bunların gelmesine sebep oldu, bu da başka bir örnek; bir insanın 7'sinde neyse 70'inde o olacağına dair...

Son düzenleme:
Bu arada, bu tür olayları detaylarıyla ortaya çıkarabilmenin tek yolu, karşı tarafa belli etmeden iz sürmektir. Yani bence, öfkeyle bir konuşma yapıp yüzüne vurulmamalı. Biraz zor olacak ama, oynayıp, gayet mutlu görünüp bir şey yokmuş gibi davranmak ve o arada ne var ne yok ortaya çıkarmak lazım. Benim arkadaşım öyle yapmıştı ve en sonunda eşinin onu aldattığı kadına kadar ulaştı, onunla bile görüşebildi ve herşeyden emin olup boşanma davası açtı. Ben de yurt dışında yaşadığım dönemde burada bırakıp gittiğim (bıraktım derken, karşılıklı sözler verdik ve ilişkimizi bitirmedik) insanla ilgili, geri döndüğümde aynı şekilde sabırlı davranıp yaşadığı her şeyi, bütün yalanlarını ortaya çıkarmıştım. Öfkeyle kalkan zararla oturur, haklıyken haksız durumuna düşürülür, hem karşısındaki insanın delilleri ortadan kaldırıp daha dikkatli olmasına yol açar. Bu yüzden sabırla iz sürmek en doğrusu, böyle bir durumda tavsiye edebileceğim tek şey, bu süreçte asla ama asla çocuk yapılmaması.

sensiblecim önceki konundan da seninle konuşmuşluğumuz var..
o zaman düğününe üç hafta kalmıştı..
şu anki okuduklarıma inanki inanamıyorum..
çok geçmiş olsun mu desem nasıl bir tesellide bulunsam bilemedim inanki...
en iyi en sağlıklı kararı kendin verirsin..bir yorum yapamayacam ama umarım bütün bu kötü sorunlardan bir an önce kurtulursun...vereceğin her hangi bir karar umarım senin için harika olur cnm...lütfen sakin ol ve öyle davran..

Daha önce açtığın konuyu okudum.Anlaşılan,eşin evlenmeden önce bu tarz şeyler yaşamış.Nişandan önce yaşamış ama tamamen o dünyadan kopması uzun sürmüş olabilir.Şimdilik herşey evlenmeden önce olmuş gibi görünüyor.Belki kendisi sınır çizmiş ve evlendikten sonra tamamen bırakmıştır.Aslında 2 yol var.Birincisi öğrendiğini belli edip hemen tepki gösterirsin.Bir daha görürsem 1 dakika daha durmam dersin veya eşyalarını toplayıp gözdağı verirsin.Zira ben şimdilik onu gerçekten terk etmeni çok mantıklı bulmuyorum.İkinci yol ise,bir süre sessizce izlersin.Evlendikten sonra hala yazışmaya devam ediyorsa,terk etmek için haklı bir sebebin olur.Tabii bu ikinci yol sinirlerini yıpratıp sürekli diken üstünde yaşamana sebep olabilir.

Şu an bir kadın için en kötü aşamadasın..
Yani erkeğin bir halt yiyip, hoşça vakit geçirdiği, fakat yakalandığı anda acı çekmeye başlayanın kendisi değil karısı olduğu aşamada..

Çok normal arkadaşlık kapsamında değil bu yazışmalar. Eğlenmiş kendince, vakit geçirmiş. O adresin çöp kutusunda olduğu "artık evlendim, bu adresi kullanmayacağım" demek mi oluyor acaba?

İyi düşün.. Konuyu ortaya dökersen, sana makul bir açıklama zaten yapamayacağı gibi, eşinin gözünde "onun bu hatasını sineye çekmiş kadın" olacaksın. Bu önemli bir dönemeçtir evlilikte.

Konuyu açıp, ona hesap soracaksan eğer. O zaman uygulayacağın yaptırımalrı önceden zihninde netleştir. Boş boş atıp tutarsan, senden hiç çekinmesi kalmaz.

Kizlar su an ellerim titriyor yazarken kalbim atiyor. Cok gergin ve sinirliyim. Kendimi kandirilmis, aldatilmis ve enayi yerine konulmus gibi hissediyorum.

Evlendim. Bugün tam bir ay oldu. Ailemi, arkadaslarimi herseyimi birakip geldim buralara. Hersey cok güzeldi, esimle aramizdaki muhabbet, ailelerin bize ve birbirlerine olan saygilari ve sevgileri.. hersey harikaydi. Ta ki bugüne kadar..
Esimle nisanlilik ve sevgili dönemlerinde birbirimizden uzaktik hatirlar belki bazilariniz. Bu dönemde benim ufak tefek kiskancliklarim sebebiyle beni kesinlikle aldatmadigini altina basa basa hatta defalarca söylemisti. Ama yalan söylemis!!! Beni kandirmis!!! Yalanlarini tek tek bugün ögrendim.

Esimin bilgisayarindan is basvurusu yaparken, yanlislikla masaüstünden sildigim CVmi geri dönüm dosyasindan bulmak icin tikladim dosyaya. Sonra esimin sildigi dosyalari gördüm. Orda hic bilmedigim bir mail adresi yaziyordu. Dosyaya tikladim ici bos. Sonra mail adresine internetten girdim. Esimin bütün sifreleri aynidir bu yüzden sifreyi bulmakta zorluk cekmedim. Girdigim andan beri ellerim titriyor. Msnide actim ayni zamanda. Listede sadece 10-15 tane kiz var. Ayrica kizin biriyle baya bir muhabbeti olmus. "bir wodafone hat bul we bana çağrı at.seni arayacağım" yazmis kiza. Ve bu bayana yazdiktan 2 hafta sonra biz nisanlandik. Nisan yüzüklerimizi almaya gittigimizde esimi telefondan biri aramisti, ve kendisi disari cikti hemen. 2 dk sonra iceri girdi ve gülerek "hey Allahim gereksiz insanlarda en olmadik yerde ariyorlar" demisti. Kim aradi diye sormamistim ozaman ve aradan 1.5 sene gectikten sonra bu konu kafama cok takiliyor diye burda bir konu acmistim. Belkide arayan o kizdi??? Bu kizla baskada maillesmemisler. Baska bir kiza yazmis "hemson nerelerdesin, gel bir oyun oynayalimda seni yeneyim kizdirayim seni eglenelim özlettin kendini" tarzinda bir mail göndermis. Bu mailide biz nisanlandiktan 6 ay sonra göndermis. Yani bizim nisanlilik sürecimizde hep kizlarla yazismis.

Elalemin kizlarini telefondan ararken, banada kontörüm yoktu bahanesini uyduruyordu hep!! Hissetmistim ben bana yanlislari oldugunu ama elimde delil yoktu!! KAHRETSINKI YOKTU!!

Su an herseyi yüzüne vurup kapiyi cekip gitmek istiyorum!!! Ve bunu yapabilecek gücteyim! Ama esime öyle bir ders vermek istiyorum ki, hayati boyunca bunu unutamasin!!

Kizlar toplarlayin beni!

ben senin bu yaşadığın olayın tıpatıp aynısı olmasa da benzerini yaşadım, yani en azından dediğine göre telefonla konuşma, kamera açma olmamış, sadece yazışıyorlarmuş falan, hem de nişan hazırlıkları olduğu vakitlerde yakaladım, hem de tanıştığımızdan yakaladığım süreye kadar hiç ara vermeden devam etmiş, hem de taaa ben tanışmadan önceye dayanan bir geçmişi var o adresle ve kızlarla, hep bu oyun artı sohbet sitelerinden bulduğu telekızları doldurmuş farklı bir msn adresine, komedi :KK60:

ilk öğrenince intiharı bile düşündüm ama sonra salaklaşma Maip alemin enayisi sen misin dedim, oturup konuştum, bir daha yapmayacağım dedi, tabi uzun uzun konuştuk, sonra içim nasıl rahatladı anlatamam. şuan nasıl ya nasıl affettin deli misin, nasıl için rahat falan diyebilirsiniz ama konuştukça içim rahatladı ve hallettiğimizi düşünüyorum. sinirle, hiddetle kalkmadan normal konuşun, intikam olaylarına da girme, kendine azcık saygın varsa onun yaptığı basitliği sen de yapmazsın :KK34: dediğim gibi oturup konuşup sorunu halledebilme seçeneğini gözden geçir

neyse sonra araştırdım geniş çaplı araştırmalar yaptım, önüme gelene sordum, mailler attım uzmanlara, hep bu oyun sitelerinde rastlaşıp haşna fişne yapmak istiyormuş erkekler, özellikle bu net yaygınlaştıkça her evde olmaya başladıkça, işyerlerinde bilgisayar imkanı doğdukça ya da ne bileyim eşi kız arkadaşı yanında olmadığı zamanlar elinin altında bilgisayar net varsa, kendilerini tutabilmeleri çok zormuş, tutması için, bu tür olaylara bulaşmaması için bazı şeyleri çoktan kafasında halletmesi gerekiyormuş

yani püripak aklından alaveredalevere geçmeyen erkek bazı şeyleri çok fazla aşmış olmalı, bazılarınız yine sen kendini tatmin etmek istediğin için bütün erkekler yapar modundasın diyecek, ama bu işlerle hayatında en azından bir kere iki kere uğraşmayan adam nerdee :KK1:

neyse ben yine forumda tepkileri çekmeden

özetle, otur konuş, kızmadan bağır çağıra girmeden, bi sakin ol, durumu çözün, baktın olmuyor, kafanda çözemediğin kadar derinliklerine işledi, ondan sonra yap yapacağını.

Allah kahretsin ya!!!! Ayriliyorum ondan diye nasilda agliyordu karsimda sevgiliyken!! Yalanmis hepsi! Su an gitmek istiyorum! Gururum incindi, kendimi kandirilmis hissediyorum! Icimde firtinalar kopuyor ama disari yansitmiyorum buz gibiyim!!

hepsi yalan değildir muhakkak, ayrıca sen kandırılmış salak yerine konulmuş, enayi falan olmuyorsun burda. burda sen hiç bir şey olmuyorsun, o kendi kendini kandırdı, penisi beynine çıktı ve penisiyle düşünüp hareket etti, senin ruhun duymaz zannetti.. gördüğünde yakaladığında senin nasıl yıkılacağını hesap etmedi, ama sen kandırılmadın senin gururun incinmiş değil burda, hernekadar umursamaz rahat davransa da asıl o kişi bir süre aynaya bakamayacak emin ol :KK34: ama bir süre tabii ki, erkeklerin rahatlığını biliyoruz sonuçta, onlar hayat adamı, anı yaşayan ve bu huylarıyla ömrümün sonuna kadar kıskanacağım bir cins

ben evlenmeme 1 hafta kala senn orendiklerni orendim olay ortaya cıkmıstı
inkar etti ama kanıt yktu elimde sustum..
evlenmeden 1 hafta once aynı senn giib pcden bişi bakakerken rastladım busferde düğün arifesi içnde oldğm için sustum ..
evlendim daha avustosda doğum gunu vrdı yne pc den arkalrnı cağrmka çin bakdım busfr iş arkadsyla hollanda da kız onnla maillestğni gördüm yine inkar etti arkadasca diee..
askım bitanem sevgilm die brsey yazmadığı surece onalrn inkar etme hakları var gerci öle desede inakr eder ama armzda bişi yok ölesne kosntk filna oyun oynuyodk dalgasna dcek ne dicek baska?

senin de mi başına geldi :KK50: ne kadar çok kişiye rastladım bu konudan çekmiş :KK50: çok yerinde bir tespit yapmışsın, dediğin gibi alenen öyle şeyler yapmazlarsa sonuna kadar -bi anlık boşluk- kalıbına sığınacaklar.

Bu aşamada kurt içine girmiş kemiriyor da kemiriyor. Ben olsaydım, kesinlikle çok sağlam deliller elde ederdim. Sadece bir iki kişiden de bahsetmiyor arkadaş, bayaa kalabalık. Bu yüzden -biraz pahalı ama sonuçları iyi- bir casusluk programı yükleyip bir ay boyunca sezdirmeden takip etmek. Ve erkekler sonuçta böyle bir skandalı kaldıramadıkları için şiddete de başvurabilirler. Bence samanın altından suyu sal bakalım arkadaşım. Ama öfkeyle kalkma sakın. Öfke ile kalkan zararla oturur, rüzgar eken, fırtına biçer.
Allah yardımcın olsun kardeşim kolay gelsin.

Bu aşamada kurt içine girmiş kemiriyor da kemiriyor. Ben olsaydım, kesinlikle çok sağlam deliller elde ederdim. Sadece bir iki kişiden de bahsetmiyor arkadaş, bayaa kalabalık. Bu yüzden -biraz pahalı ama sonuçları iyi- bir casusluk programı yükleyip bir ay boyunca sezdirmeden takip etmek. Ve erkekler sonuçta böyle bir skandalı kaldıramadıkları için şiddete de başvurabilirler. Bence samanın altından suyu sal bakalım arkadaşım. Ama öfkeyle kalkma sakın. Öfke ile kalkan zararla oturur, rüzgar eken, fırtına biçer.
Allah yardımcın olsun kardeşim kolay gelsin.

Buna katılıyorum, ne yaptığınızdan emin olmanız için bir süre bir şey belli etmeden takip etmelisiniz onu. Hem nisbeten sakinleşir, güç toplarsınız. Yok arkadaşımdı, yok yanlış anlıyorsun dediği zaman, kafanızda soru işareti oluşmamalı.

Ayrıca kişisel görüşüm, evlendiğinizden sonra bunları bırakmış görünmesi, ya da zaten çok yeni evlendiğiniz için bir ayda bir şeyler karıştırmaya fırsat bulamamış olması, onu masum yapmaz. Eğer şüphelerinizde haklıysanız, yaptıklarının evlilik öncesinde kalmış olması hiçbir şey değiştirmez, ilişki ilişkidir, sadece evlilikle resmiyete dökülür.

Üzüldüm bunları yaşadığınıza. Umarım neyin ne olduğundan emin olana kadar kendinizi tutmayı başarabilirsiniz.

Ben böyle meselelere ne kadar karışmak istemesem de, okuyunca o kadar sinirleniyorum ki, yazmadan duramıyorum. Maalesef geçmişimde (eşimden önce diyeyim...) ben de benzeri bir insanla benzeri deneyimler yaşadım. Ayaküstü bin tane yalan söyleyebiliyor öyleleri, çünkü alışmışlar. Ve alışmış insan da maalesef bu işleri bırakmıyor. İçinizi ferahlatacak sözler söylemek isterdim ama söylersem yalan olur. Burada amaç sizi teselli etmek ve eskilerin tabiriyle "yuvanızı kurtarmak" olmamalı bence. Maalesef aldatılmayı mesele haline getirmeden dizini kırıp kocasının dibinde oturan çok kadın var bu ülkede. Onlardan size gelecek tavsiye de aynısını yapmanız olacaktır. Ama bence evlilik öncesi ya da evlilikte olsun, ihanetin hiçbir türlüsü affedilemez. Affetmek, sonra olacaklara da davetiye çıkarmaktır. "Ben affediyorum buyur beni yeniden aldat nasıl olsa affedebiliyorum" mesajını verdiğinizde, sevinip size asla aldatmayacağına dair yeminler eden adam, ilk fırsatta yeniden aldatacaktır. Maalesef bu tarz insanlar değişmiyor, ben değişebildiklerine asla inanmıyorum. Eşlerinin bir daha onları aldatmayacağını sanan kadınlar kesinlikle kendilerini kandırıyorlar. Bir defa yapan yine yapar.
Siz aynısını yapmış olsanız eşiniz anında sizi terk ederdi. Erkekler onurlu, gururlu oluyor da kadınlar onursuz mu olmalılar ki, aldatılmayı sineye çekiyorlar? Ya da şöyle diyeyim, aldatmak kadın için karaktersizlik de, erkek için 'elinin kiri' de yıkayınca çıkıyor mu, temizleniyorlar mı?
Onurlu bir insan için 2 şey bir ilişkinin mutlaka ama mutlaka bitme sebebi olmalı. 1- Şiddet, ama şiddetin her türlüsü. Mesela eşine sürekli küfür eden, ikazlara aldırmadan hakaret etmeyi bırakmayan bir erkek de terk edilmeli. Çünkü o da sözlü şiddettir. Bir kadının şiddet görmesi demek illaki dayak yemesi anlamına gelmez yani. 2- İhanet. İhanetin her türlüsü ayrılık sebebi olmalıdır. Bazı kadınlar kendilerini avutur, "ama onu sevmiyor, sadece cinsel anlamda beraber olmuş." Ya da tersi ile avunurlar, "kadına ilgi duymuş ama gidip yatmamış." Boşanırsa elalem ne der derdine düşen kadınlar kadınlık onurlarını bir kenara bırakıp bu bahanelerle avunur, aldatılmışlığın acısını içlerine atarlar, orta yaşa gelmeden de bin türlü hastalık çıkar onlarda. Ama kocaları maaşallah turp gibidir ve kimbilir kaçıncı boynuzu eşlerine takmakla meşguldür. (Bu tabiri sevmem ama tam da yerine oturuyor şu anda.)

şimdi sn flamenca bir kere gördümmü yanlışını basarım popişine tekmeyi olayını ben doğru bulmuyorum, yani kötü çok kötü bir durum insanın nefesini kesen kalbinin tüm bedeninde aynı anda atmasını titremesini sağlayan o saniye baş dönmesi yaratıp halisülasyonlar gördürmeye başlatan bir durum, evet çok çok zor, atlatmak inan çok çok zor, dediğim gibi öğrendiğim dönemde en yakın arkadaşım ve bunları yapan eşim hep yanımda olmasaydı kendime çok kötü şeyler yapacaktım. o esnada yorgan döşek yattığım için ayağa kalkacak halim olmadığı için netten çeşitli psikologlarla görüştüm mailleştik uzun süre ve bana çok yardımcı oldular, ve tekrar mantıklı düşünmeye başladım.

oturup sakin sakin konuşunca sorunun nerelerde olduğunu sakin bir şekilde karşılıklı anlayınca, çözüm yolları aramaya başlıyorsun. ve herkes bir ikinci şansı hakediyor. eğer bu kişi tekrar tekrar aynı şeyleri yapıyorsa dediklerinde haklısın o zaman de get senle mi uğraşacam dersin, ama büyük şoku atlattıktan sonra oturup konuşmak en iyisi. insan hatalarıyla vardır, ama aynı hataları sürekli yaparsa iyi niyetini süistimal eder tamam bu kişi yaramaz, ama hatasını görüp de ders alıp, haaaa demek ki neymiş böyle yapmak olmazmış bu bir hataymış asla yapılmaması gerekiyormuş diyecekse (ki normal olanı da hatadan ders çıkarmaktır) ve sen bu kişiyle ilişkini bitirdiysen, ona şans vermediysen, önünüzdeki o mutlu mesut geçecek yıllara yazık etmiş olacaksın.

Cikmak zorundayim kizlar. Banyodan cikti. Lütfen dua edin bana. Bu adami öldürmeyeyim diye!

yazdıklarımı oku lütfen
psikolojik destek al aynı zamanda şiddetle tavsiye ediyorum
senin iyiliğin için
eğer bir psikoloğa gidecek gibi değilsen hiç olmazsa netten maille yazışın, sakin ve mantıklı düşünmene çok yardımcı olacaktır.

valla iş arkadaşı olur, okul arkadaşı olur, komşu olur, akraba olur ama senin hiç tanımadığın kızlarla samimi mesajlaşmalar...
bence işin en önemli kısmı eşinde bu potansiyelin olup olmaması
yoksa 2. şanslara inanırım ama potansiyeli varsa risk yüksek oluyor galiba
farklı mail adresleri kullanabilir insan, mailin farklı oluşu değilde senin bu kızları hiç tanımamana takıldım
ama suçu ispanlanmadıkça masum olma seçeneği hala durmakta bence, umarım öyledir

Sensiblecim bilmem mi seni beeennn...
Kıyamam ya, inan çok üzüldüm, nolur dik dur ve emin olmadan sakın eşinle konuşma derim.
Çünkü böyle bişey varsa senin öğrendiğini anladığı an daha sağlam adımlar atacaktır ve uzun yıllar kandırılacaksın belkide.
Ama elinde delillerle çıkarsan karşısına hiç bir açıklaması olmayacak.
Emin ol önce, ama ben sanmıyorum açıkcası, sadece senden korktuğu için başka bir mail adresinden kız arkadaşlarıyla konuşmuş olabilir diye düşünüyorum :26:

Gecenin 3 ünde ne duşu merak ettim.Ayrıca daha 1 aylık evlisiniz ve bütün foyaları meydana cıkmış.Bence çok iyi düşün,mantığınla hareket et.Zor bir durum yaa:18:

Dus aliyor suan. Ne yapmak istiyorum biliyormusun??? O dustayken valizimi toplayip cekip gitmek!! Ama kendimi frenliyorum. Cünkü ona bir ders vermek istiyorum önce. Karsimda kendini nasil savunacagini görmek istiyorum! Cok merak ediyorum acaba ne diyecek.[/QUOTE]

canım hemen fevri davranmamalısın. biz eşimle evlenmek istemiştik ama annesi bizi ayırmıştı. sonra tekrar başladık maillerine bakıyordum bende bir kişi defalarca mail atmış aşkımlı canımlı seviyorumlu. nevrim döndü ve bir çıkış alarak hemen yanına gitmiştim. baksana mail gelmiş sana bir baktı ve küfretti. noluyo gisinden şaşırdım ve sonradan anlattı ki annesiyle teyzesi tezgahlamışalr teyze kızının arkadaşıymış eşime ayarlamaya çalışıyorlarmış. kaç defa söyledim bana ne mail yaz ne mesaj at diye mahsus yapıyor dedi çıldırdı resmen. sonra teyze kızını aradı söyle şu o.... ya bana mail atıp drumasın diye felan sonra bir daha mail atmış hiçç eşime söylemeden okkalı bir cevap yazmıştım. ben onun sevdiğiyim bir daha yazma yoksa sonu kötü olur diye flan. bence yuvanızdaki huzuru bozmayın otur güzelce konuş devam ederse evliliğimiz biter felan de.işin aslını araştır derim.

yazdıklarımı oku lütfen
psikolojik destek al aynı zamanda şiddetle tavsiye ediyorum
senin iyiliğin için
eğer bir psikoloğa gidecek gibi değilsen hiç olmazsa netten maille yazışın, sakin ve mantıklı düşünmene çok yardımcı olacaktır.

sadece merakımdan soruyorum:KK67:

nasıl unuttun onun yaptıklarını aynı yastığa baş koymaya devam ettin. bunlar basit şeyler değil nihayetinde , unutulacak gibi de değil. bugün olmazsa yarın aklına gelmez mi yaptıkları ? aynı anda sen dahil bir kaç kişiyi idare ettiği gerçeğini:KK37:

Allah böyle erkekleri kahretsin, ne kadar açgözlüler :KK43:
Diyecek bir söz bulamadım ben daha çok yenisiniz...
Keşke evlenmeden önce farketseydin :KK43:

arkadaşlar evli değilim öncelikle bunu belirteyim

Bu durum evli olmadan yaşansaydı ayrılık kolaydı.

Ama malesef türk toplumunda 1 ayda geri dönen gelin e neler neler yakıştırılır

Haklı iken haksız duruma düşmelerden tutun daha neler neler

Bende eşinle otur konuş ve sonrasında yapacaklarına kara ver derim

Gecenin 3 ünde ne duşu merak ettim.Ayrıca daha 1 aylık evlisiniz ve bütün foyaları meydana cıkmış.Bence çok iyi düşün,mantığınla hareket et.Zor bir durum yaa:18:
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
adam gecenin üçünde duş aldı diye suçlu oldu
aslında benim kocamda gece duşa girer:KK53:

cnm bnm konularını okumustum.
öncelikle sakin durmaya çalış duygularını askıya al ve mantıklı düşün..
ben aldattıgını sanmıyorum açıkçası..
oyundan bahsediyo kocan bence o malum siteye üye ve okey falan oynarken tanıştıgı kişiler olabilir..
bende oyuna girdigimde pekala konusuyorum ortak olunca.
anneminde bisürü arkadaşı var ordan nette sürekli konustugu ama gerçekten masumane.
önemli olan nerde bırakacgını bilmek,kapılmamak,gerçek hayata taşımamak....pc yi kapattıgında herşeyin unutulması...
inşallah böyle masum bişeydir..

Son düzenleme:
X