Evliligimin birinci ayinda ve soktayim!

ee bende esimin yanında oyun odalarında oluyorum ona soruyorum bazen kırıyım mı sence dıye..

bunu neden saklayayım kı sımdı ...

saklasam mutlaka bırsey olurdu ama ..

bılmıyorum Allah yardımcın olsun cok zor bir durum..

Esimle nisanlilik ve sevgili dönemlerinde birbirimizden uzaktik hatirlar belki bazilariniz. Bu dönemde benim ufak tefek kiskancliklarim sebebiyle beni kesinlikle aldatmadigini altina basa basa hatta defalarca söylemisti. Ama yalan söylemis!!! Beni kandirmis!!! Yalanlarini tek tek bugün ögrendim.

demekki arkadaşımızın eşinin zaten potansiyeli varmışki arkadaşımız daha önce güven konusunu dile getirmiş. bizim bilmediğimiz konularda var sanırım... işte en büyük hata "evlenince değişir, seviyorum ben onu" diyip devamına davetiye çıkarmak.. nişanlılık sözlülük birbirimizi daha iyi tanıma adına geçirilen süreç değilmidir?

aslında 30-40 yaş aralığındaki erkeklerle evlenilmeli..
yaşadığını yaşamış,hevesini almış,bıkmış,tiksinmiş olmalı reelde ve sanaldaki iğrençliklerden..
merakı,ilgisi kalmamış olmalı,bıkmış olmalı bıkmış.!

bu şekilde her an tetikte,her an bir dedektif gibi iz sürerek ömür geçer mi ya..:KK47:

of çok can sıkıcı konular bunlar ya..Allah şaşırtmasın inşallahhh...

Allah yardımcın oldun sensiblem canım :KK19:

yaşadığını yaşamış,hevesini almış,bıkmış,tiksinmiş olmalı reelde ve sanaldaki iğrençliklerden..

bu şekilde her an tetikte,her an bir dedektif gibi iz sürerek ömür geçer mi ya..:KK47:

öyle, erkekler zaten çok zor olgunlaşıyor, olgun ağır pozlarda takılsalarda hafifmeşreplikten bir türlü uzaklaşamıyorlar, ama şu da bir gerçek 30-40 olsa da her daim aç, bir türlü bu sanal muhabbetleri iğrençlik olarak görememiş, her an arayışta tavırları..... iğrendim bak :63: aman yok yok arada keşke ben de erkekler gibi olabilsem diyorum da, yok yok iyiki kadın olmuşum, en iyisi kadın olmak, erkek olmayı midem kaldıramazdı

Erkek erkektir. Yetmiş yaşında da olsa:KK52:

ve her an tetikte ömür geçmez tabii ki, ben erkekleri her an kontrol etmek için mi gönderildim dünyaya, işim gücüm var ayol, herkes kendinden sorumlu :KK34:

sevgilimle ilk tanıstıgımız zamanlarda benım ınternet tutkuma cok kızardı.Gerek kavga,gerek mükafatla beni vazgecirdi..
Kendısıde msn dahi acmayan biridir.tek yaptıgı direk pcye yüklenen oyunlarla eğlenmek...
Beni engellerken kızıyordum meger en dogrusunu yapıyormuş..
Artık malesef pcnin iyi niyetle kullanımı oldukça azaldı...
yok face yok twit yok okey salonları...
Eskiden adamları baştan çıkartan kadınlar olurdu,şimdi bi pc bile bu işi görüyor...

Kizlar merhaba,

Herkese tek tek cevap veremiyorum, zamanim kisitli ve esim bugün evde o yüzden uzun süre kalamiyorum pc basinda. Arkadasin bir tanesi gece yarisi ne dusu yazmis. Allah askina benim derdim ne senin derdin ne güzel kardesim. Neyse..

Dün yataga girdim sirtimi döndüm. Sarilmayi birak icimden iyi geceler demek bile gelmedi, ki zaten demedimde. Sonra üsüyorum sarilsana diyince yalandan kolumu uzattim beline o kadar. Dünden beri ona karsi mesafeli oldugumun farkinda. Birsey demiyor ama dahada bir fazla ilgileniyor ve sürekli gözleri bende. Ben ilgimi cok belli eden biriyim, ilgim azalincada birden azaliyor buz gibi oluyorum farkinda olmamasi imkansiz zaten.
Suan biraz daha sakinim düne göre. Ama yüzüne dahi bakmak istemiyorum. Bakmiyorumda zaten gerekmedikce. Kendimi hala kandirilmis gibi hissediyorum. Tanistigi kizlari oyun sitesinden bulmus zaten buna eminim, cünkü mail adresinde hep oyun sitelerinin mailleri var. Vodafone hatti al bana cagri at dedigi kizinda almanyadan oldugunu ögrendim. Kizin mail adresinin sonunda .de var. Almanyadan bir kizla ne konusabilir ki telefonda?? Hadi oyun sitesinde arkadas oldular, az cok muhabbe ettiler anladikta, telefonda ne konustu bunlar?? Demekki cok samimiydiler.

Suan hala icimde anlatilmaz bir öfke var. Bu bir ay icinde yasadigim o mutluluk ve heyecan bir gecede yerle bir oldu. Dün geceden beri düsünüyorum ne yapmam gerektigini. Sanirim bazilarinizinda dedigi gibi bir süre daha takip etmem gerek. Ve saglam delillerle karsima alip konusmam gerek. Cünkü ben ne desem inkar edecektir. Bende sap gibi kalacam ortada, herseyi sineye cekmis bir kadin olarak ömrümü süpheler icinde gecirecegim. Ben konusursam, gitmeliyim!!! Konustuktan sonra kalmamaliyim!
O mail adresiyle ilgili bir yalanini daha ögrendim. Onuda sonra yazacam kizlar suan cikmam lazim, kime yaziyorsun diyor. Sonra görüsürüz. Dua edin bana.

Bi çok arkadaşın dediği gibi bu işlerde sessiz olmak gerekiyor. Fevri davranmak sadece karsındakinin anlık yalanlarını sığınmasını sağlıyor.

@Sensible eşine kızabilieceğin nokta yalan bence. Ben seni aldattığına inanmıyorum. Yani aldatılmış gibi davranmak yerine kandırıldığını anlat ona olur mu?

***Bu arada birşey daha eklemek istiyorum. Hicbir erkek kendini belli etmez. Yada bize kesin sonuçlar vermez. Bu adam aldatır ya da bu adam asla böyle birsey yapmaz diyemiyoruz maalesef. Benim 7 yıllık sevgilim (ki suanda eşim oluyor) bnm için ölürdü. Ondan ayrıldım bir gün ve intihar etti. O derece sever beni ama o da aldattı. Neyse ayrıntıya girmeyeyim. Asla asla dememek ve aklıselim davranmak lazım. O durumları yaşarken cok sorguladım. Elime gecen her detayı yüzüne vurdum. Sordum acıkla dedim. AMA en büyük yanlışım bu oldu işte. BU işler böyle yürümüyor. Sessiz sessiz ilerleyip herseyi suratına çarpmak gerekiyor. Kücük delillerle zaman kazanıyor (bütün bu söylediklerim bi haltlar karıstıranlar icin gecerli) Herseyden emin olup, karsısına cıkmak ve ondan sonra restleşmek gerekiyor. Devamsa devam tamamsa tamam....

Akıllı davranmak zor bu işlerde ama yine de biraz sukunet...

ben olsam bunu anlamak için farklı bi meilden msj yollardım eşime tanışlm vs,ne cvp verck bakar ona göre davranırdım eğer kabul ederse zaten delilimde olurdu elimde inkar edemezde,hatta inanıp kabul ederse arkdşlığı samimi olup bi buluşma ayarlardım karşısında karısını görünce çok sevinirdi eminim.:KK52::KK52:fevri davranma bence biraz zaman ver ne yapıck bakalım allah yardımcın olsun..

empati yaparak kendimi sizin yerinize koyuyorum.böyle bir şey benim başıma gelseydi,sanırım önce bi şok geçirirdim,bunun ardından büyük bi öfke,güven kaybı, nefret hissederdim.bğyğk bi olasılıkla ardından da çöker ağlamaya başlardım...ev bana dar geleceği için ceketimi kaptığım gibi önce bi dışarda turlar kendimi toplamaya çalışırdım ve sakinleşene kadar ya da hissisleşene kadar dönmezdim.bu raddeye geldiğim vakit benim en tehlikeli ve en ciddi olduğum vakit olur,çünkü bağırmadan sinirlenmeden uyuşmuş gibi konuşursam,bu benim kendi kafamda sorduğum sorulara cevap bulduğum anlamına gelir,ve eğer karşımdaki beni kendi verdiğim cevaplara çelişkiye düşüremezse,ki bu çok güç olurdu,sanırım yapacağım şey kayıtsızca onu dinledikten sonra bavulumu toplar giderdim.gerçi o anki ruh halimi baz alırsam sanırım sadece nüfus kağıdımı ve bi miktar parayla da kapıyı sessizce örtüp de gidebilirim...ve ben kendimi biliyorum,gökten allah da inse dönmezdim...2çocuğuma rağmen.
bu yüzden durumunuz içimi çok acıttı,beni misal alın demiyorum ama öfkeyle kalkan zararla oturur.atacağınız adımı iyi düşünün diyorum sadece...

arkadaşlar evli değilim öncelikle bunu belirteyim

Bu durum evli olmadan yaşansaydı ayrılık kolaydı.

Ama malesef türk toplumunda 1 ayda geri dönen gelin e neler neler yakıştırılır

Haklı iken haksız duruma düşmelerden tutun daha neler neler

Bende eşinle otur konuş ve sonrasında yapacaklarına kara ver derim

valla hayatimizi milyonlarca insana gore ayarlarsak, ne dusunecekler diye hayatimizdaki bizi mahveden sorunlarla yasamaya kalkisirsak ne kisiligin kalir.ne kendine saygin,ne ozguvenin.​

ayrica konuya gelirsek fevri davranip hemen esinin ustune atlama.once bi arastir hala boyle yazismalari var mi diye. ama ona hicbirsey belli etme.

kisiler gercek olduktan sonra yasanilan seyin sanalligi falan bi anlam ifade etmez.!

Son düzenleme:
Takip edip delil toplamaya karar verdiyseniz, soğuk olmayıp her zamanki gibi davranmanız gerekecek. Mesafe koymanız eşinizin kafasında soru işaretleri yaratır, ve bu sizin için iyi olmaz. Eminim çok zordur, ama emin olana kadar soğuk davranmayın diyorum acizane...

Kizlar merhaba,

Herkese tek tek cevap veremiyorum, zamanim kisitli ve esim bugün evde o yüzden uzun süre kalamiyorum pc basinda. Arkadasin bir tanesi gece yarisi ne dusu yazmis. Allah askina benim derdim ne senin derdin ne güzel kardesim. Neyse..

Dün yataga girdim sirtimi döndüm. Sarilmayi birak icimden iyi geceler demek bile gelmedi, ki zaten demedimde. Sonra üsüyorum sarilsana diyince yalandan kolumu uzattim beline o kadar. Dünden beri ona karsi mesafeli oldugumun farkinda. Birsey demiyor ama dahada bir fazla ilgileniyor ve sürekli gözleri bende. Ben ilgimi cok belli eden biriyim, ilgim azalincada birden azaliyor buz gibi oluyorum farkinda olmamasi imkansiz zaten.
Suan biraz daha sakinim düne göre. Ama yüzüne dahi bakmak istemiyorum. Bakmiyorumda zaten gerekmedikce. Kendimi hala kandirilmis gibi hissediyorum. Tanistigi kizlari oyun sitesinden bulmus zaten buna eminim, cünkü mail adresinde hep oyun sitelerinin mailleri var. Vodafone hatti al bana cagri at dedigi kizinda almanyadan oldugunu ögrendim. Kizin mail adresinin sonunda .de var. Almanyadan bir kizla ne konusabilir ki telefonda?? Hadi oyun sitesinde arkadas oldular, az cok muhabbe ettiler anladikta, telefonda ne konustu bunlar?? Demekki cok samimiydiler.

Suan hala icimde anlatilmaz bir öfke var. Bu bir ay icinde yasadigim o mutluluk ve heyecan bir gecede yerle bir oldu. Dün geceden beri düsünüyorum ne yapmam gerektigini. Sanirim bazilarinizinda dedigi gibi bir süre daha takip etmem gerek. Ve saglam delillerle karsima alip konusmam gerek. Cünkü ben ne desem inkar edecektir. Bende sap gibi kalacam ortada, herseyi sineye cekmis bir kadin olarak ömrümü süpheler icinde gecirecegim. Ben konusursam, gitmeliyim!!! Konustuktan sonra kalmamaliyim!
O mail adresiyle ilgili bir yalanini daha ögrendim. Onuda sonra yazacam kizlar suan cikmam lazim, kime yaziyorsun diyor. Sonra görüsürüz. Dua edin bana.

hayatındaki en güzel hayali kurarsın ve gerçekelşir değmezin biri gelir bütün ömrüne maleder ve gün gelir o hayalden kaçar duruma getirir seni..
allah bölelerinden korusun herkesi..amin

Son düzenleme:
allah böle insanlarin belasini versin. ne anlarlar ki aldatmalardan. madem bekar hayati yasiycaksin ne diye elin kizinin basini yakiyorsun. ben eski sözlümüde bi arkadaslik sitesinde yakalamistim. inkar ederler tabii önce. sürekli gözü yolda yürüyen baska karinin kizin kicinda basinda. kafa ceviriyor habire. dayanamadim. iyi bi insan deglmis. ama cok sükür sözlüyken anladim onun ne mal oldugunu. ayrildiktan sonra birde utanmadan kendisine kacmami bekliyor. daha cok bekler. sanki onun gibi uckuruna düskün biriyle ömrümü gecirmeye cok merakliyim dasen bence iyce dene onu. kanitla cik karisisina. arastrmalarin pesini birakma ve yeterince delik topladiginda bi bulusma ayarla, baska kiz sansin..seni orda görsün. bundan iyi kanit olamaz.hatta video kayit bile yap

Son düzenleme:
o nişanlılık dönemindeki olayını hatırlıyorum abartıyosun gerginsiniz telaştan falan demiştim
ama hislerin kuvvetliymiş demek ki.
öncelikle sakin ol sağlığına zarar gelmesin

ben sizin yerinizde olsam

bi mail adresi alır kontrol altına alırdım eşimi

tabi olacakları kaldırabilicekseniz!!!! bu oyuna girinn

Bi çok arkadaşın dediği gibi bu işlerde sessiz olmak gerekiyor. Fevri davranmak sadece karsındakinin anlık yalanlarını sığınmasını sağlıyor.

@Sensible eşine kızabilieceğin nokta yalan bence. Ben seni aldattığına inanmıyorum. Yani aldatılmış gibi davranmak yerine kandırıldığını anlat ona olur mu?

***Bu arada birşey daha eklemek istiyorum. Hicbir erkek kendini belli etmez. Yada bize kesin sonuçlar vermez. Bu adam aldatır ya da bu adam asla böyle birsey yapmaz diyemiyoruz maalesef. Benim 7 yıllık sevgilim (ki suanda eşim oluyor) bnm için ölürdü. Ondan ayrıldım bir gün ve intihar etti. O derece sever beni ama o da aldattı. Neyse ayrıntıya girmeyeyim. Asla asla dememek ve aklıselim davranmak lazım. O durumları yaşarken cok sorguladım. Elime gecen her detayı yüzüne vurdum. Sordum acıkla dedim. AMA en büyük yanlışım bu oldu işte. BU işler böyle yürümüyor. Sessiz sessiz ilerleyip herseyi suratına çarpmak gerekiyor. Kücük delillerle zaman kazanıyor (bütün bu söylediklerim bi haltlar karıstıranlar icin gecerli) Herseyden emin olup, karsısına cıkmak ve ondan sonra restleşmek gerekiyor. Devamsa devam tamamsa tamam....

Akıllı davranmak zor bu işlerde ama yine de biraz sukunet...

Aldatmak sadece baska biriyleyken bir baska kizla sevgili olmak degildirki. Benden bir mail adresini gizleyip, orda 10-15 kizla eglenmesi arti almanyadan bir kizla yazismasi telefonla arkadas olarakta konusmasi bile aldatmadir. Haksizmiyim? Sonucta benim bildigim bir durum degildi bu, benden habersiz internettende olsa eglenmis baska kizlarla. Cok öfkeliyim, aglamamak icin kendimi zor tutuyorum. Ben hasta annemi, canimdan cok sevdigim babami ve kardesimi heerseyimi birakip onun icin geldim buralara. Nisanliyken bazen yüzügümü evde unuturdum disari cikarken. Yolum uzakta olsa döner alirdim yüzügü evden. Niye? O yüzük parmagimda olmadiginda uzakta olan ve internette kizlarla eglenen esime karsi sadik olmadigimi düsündügüm icin. Benim kadar ince düsünen birini acaba ne derece hak ediyor sevgili esim bilmiyorum.. Ama sakin olmaya kararliyim. Suan takipteyim.

Takip edip delil toplamaya karar verdiyseniz, soğuk olmayıp her zamanki gibi davranmanız gerekecek. Mesafe koymanız eşinizin kafasında soru işaretleri yaratır, ve bu sizin için iyi olmaz. Eminim çok zordur, ama emin olana kadar soğuk davranmayın diyorum acizane...

Elimde degil. Sirtimdan vurulmus gibiyim. Belki abartiyorum bilmiyorum. Ama ben hep sevdiklerine karsi dürüst ol kelimeleriyle yetistirildim ve hayatim boyuncada kimsenin arkasindan is cevirmedim, simdi esim tarafindan bunun bana yapilmasi cok agrima gidiyor. Buldugum o mail adresinin sifresini degistirdim. Sifreyi giripte degistirmesin diye. Ama yeniden eski haline getirip, msnde konusulanlari kaydet butonundan bir dosya acip konusmalari oraya alacagim.

o nişanlılık dönemindeki olayını hatırlıyorum abartıyosun gerginsiniz telaştan falan demiştim
ama hislerin kuvvetliymiş demek ki.
öncelikle sakin ol sağlığına zarar gelmesin

Inanki süphelendigim her durumlardan bir olay cikti ve hepsini dün ögrendim, olaylar bir bir aydinlaniyor.

Anlatacagim dedigim olay su. Esimle nisanliyken askerlik subesinde sorun yasamis ve subeye ismimiv ermeden bir mail attim demisti. Hangi mailden attin diye sormustum. XXX diye bir mailim vardiya demisti. Ben neden bilmiyorum dedim, sifreyi verde maili okuyayim ne yazmissin dedim. Hayir veremem dedi, o mail adresini kuzenimle ortak kullaniyoruz olmaz dedi. Dedim kuzeninle neden ortak? dedi o bilmiyordu mail acmayi ben dedimki bu devirde kendine mail almayi bilmeyen genc varmi? Ki evde internetleride varmis. Sonra dün bi baktimki, askerlik subesine maili dün buldugum mail adresinden göndermis ve bana nisanliyken "xxx diye mailim vardiya" dedigi mail adresiyle alakasi yok!!

Kimse bana belki kuzeniyle gercekten ortak kullaniyordur demesin nolur. Kiza attigi mail esim tarafindan atilmis yazilarindan tanirim ben onu, 3 sene bu adamla msnde ¨konustum ben.

Kalbim agliyor, göz yaslarim icime akiyor sanki.

arkadaşım sende bu olayı sindirmeyeceksin gibi bi durum seziyorum..
güvenin sarsılmış haklı olarak..
allah yardımcın olsun..

X