Evlilik Sohbeti

Benim eşim benden 12 yaş kucuk ben 42 o 30 3yillik evliyim ama hayatımda tanıdığım en eglenceli adam 3yildir hala dün tanismisiz gibi heyecanimiz ilgimiz hiç değişmedi çok.sukur ben şanslıyım ve ben en çok onun beni böyle guzel seçmelerine aşigim
Nazar değmesin ilişkinize..

Benim eşim benden 12 yaş kucuk ben 42 o 30 3yillik evliyim ama hayatımda tanıdığım en eglenceli adam 3yildir hala dün tanismisiz gibi heyecanimiz ilgimiz hiç değişmedi çok.sukur ben şanslıyım ve ben en çok onun beni böyle guzel seçmelerine aşigim
Umarm degişmez benimki 5 yıldan sonra mal a bağladı da

Eşimin akşam benimle sohbet etmemesi üzerine dayanamadım, beni beğenip beğenmediğini sordum, beğeniyorum ama sürekli seninle ilğilenmemi istiyorsun, biraz dengesiz davranıyorsun, her şeyi sana sormamı sana anlatmamı istiyorsun, kontrol delisi oldun ve bir an sinirleniyorsun bir saat sonra sinirin geçiyor, 2 sene sonra o konuya tekrar sinirleniyorsun dedi... örnek vermesini istedim, babamın arabası ile yaptığı kazayı örnek verdi (babamın arabasını baştan boya çizmiş ve evin kapısında bırakıp gitmişti). Üzüldüm ama sinirlenmedim, böyle samimi bir konuşma üzerine bende evliliğimizin çok monoton olduğunu kendisinin sıkılıp sıkılmadığını sordum, halen kendini genç sanıyorsun, şu sohbet bile çok çocukça, evliliğin sürekli eğlenmek değil, asansörde başkaları varken popomu sıkmak nedir yahu, artık yaşına göre hareket etmem gerektiği konusunda sanki karşısında bir öğrencisi varmış gibi nasihat verdi... İkimiz de kurtlarımızı döktük, duygularımız karşılıklı olduğunu öğrendim, bekledim bu evlilikten sıkıldım, senden nefret ediyorum demesini ama demedi gene... Halen içimde vicdan hesabı yapıyorum, bir türlü boşanmak için kendimi ikna edemiyorum.
Eşinin içi geçmiş ben soyliyim sana. Aynı ben😂😂 benim eşimde çok suludur evde biri varken yada biz başka yerdeyken kimsenin olmadığı kısımda beni sıkıştırır arabada giderken dizimi okşamaya başlar hep bı sakalasmalar bende tam tersi hep ciddi 😅 ama bu kadar buyutmedik bizde sıkıntı galiba ama sen haklısın yani okadar monoton degilz ilersi neolacak baklm

Eşinin içi geçmiş ben soyliyim sana. Aynı ben😂😂 benim eşimde çok suludur evde biri varken yada biz başka yerdeyken kimsenin olmadığı kısımda beni sıkıştırır arabada giderken dizimi okşamaya başlar hep bı sakalasmalar bende tam tersi hep ciddi 😅 ama bu kadar buyutmedik bizde sıkıntı galiba ama sen haklısın yani okadar monoton degilz ilersi neolacak baklm
Konunun bir şaka olduğunun farkindasi iz ne güzel... Muhabbetimiz daim olsun demek düşer bize de 🤣

X