Evlilik Sohbeti

Ben 33 yaşındayım, benim de eşimle yaş farkı var ama benim daha fazla içim geçmiş :) Bu karakterle alakalı bence.
Tabii ki eş olarak birbirimizden beklentilerimiz var, ama uyum sağlamak durumundayız. Yine de düzgün bir iletişim yolu seçilebilir, azarlar gibi konuşması hoş değil. Belki böyle konuşmaması konusunda bir konuşma yapabilirsiniz.
Ben de eşimle ortak ilgi alanlarımızın azlığından şikayetçiyim. Ama güven vermesi, evde bir şeyler yapması, beni düşünmesi gibi şeyler ona sevgimi artırıyor.
Aynı şeylerden bir kere yengem de (amcamın eşi) yakınmıştı bana. Onların da arasında yaş farkı var. Kendisi hayat dolu, bıcır bıcır bir kadın. Amcamla çok ortak zevklerinin olmadığından buna üzüldüğünden bahsetmişti. Ben de belki de onun verdiği güvenle yetinmemiz gerekiyor, zevk almayı da kendi başımıza veya arkadaşlarımızla gerçekleştirmemiz gerekiyor demiştim. Ben de isterim her konuda kafa dengim olmasını ama olmuyor işte. Öte yandan yaptığı fedakarlıkları yapmayacak, verdiği güveni veremeyecek birçok insan.
Yani şu durumda boşanmak gereksiz olabilir, siz kendi hayatınızdan zevk almaya bakın. Belki o da kıskanıp size katılır. Ha derseniz ki aklım başka insanlara kayıyor, o zaman haksızlık olur, boşanma o zaman düşünülür.

55 yaşında biri için poposunun ellenmesi bir tabu olabilir. Yani babami düşündüm 60 yaşında gerçi ama yine de garip durdu . Ama şöyle bir durum var .Siz çok gencsiniz 40 yaş dinç ,dinamik bir yaş .Yani kendisi genç hanimla evlenmiş buna da ayak uydurması lazım en azından gezme ve sohbet açısından.

İlk erkek arkadaşımla aramızda çok yaş farkı vardı .Çok iyi ,örnek bir insandi fakat bunlar ilerde sorun olur diye ayrılmıştım.Gerci aramızda tutku da yoktu .Ağırkanli bir insandı .Yaştan ziyade karakteri de boyleydi.Ne kadar doğru bir karar vermişim onu anladım tekrar . Konu genç kızlara da örnek olsun bence iyi düşünmek gerek .

Yok canım yaa!!!
Bu boşanma sebebi olamaz !
Ne boşanması
O olgun oturaklı yaşamayı seviyor bırak yaşasın
Sen de şarkılar söyleyerek gez evde, renkli kıyafetler giy, makyaj yap kendini şımart
Ama illa içine kocanı katma onsuz da mutlu olabilirsin
Zaten o da senin bu neşenden hoşlanır da söylemez aldırmaaaaaa
Yaşamana bak yönünü adamdan öevir başka uğraşlar bul gez arkadaşlarınla coş gül dolaş vs ...

adamımı sıkıştırıyorsun asansörde :KK70::KK70:
Ben kocami asansörde poposunu siksam bana hain kızardı kocamın böyle asansörde merdivenlerde boyle şeyler yapması ters yapanlarada çılgınlıkk süperr 🤣 benimki dicek evde sıkacak zamanınmı yoktu evde sıkıyoruz sıkacağımızı 🤣🤣

Ay vallahi bu hareket aklıma gelmezdi herhalde bende ilk fırsatta asansörde deneyecem bakalım benim odun napcak. Muhtemelen önce bı gözleri açılır sonra utanıp kaşını çatar ahahhahaha
Gözleriii fena açarrr ben sana diyimm🤣🤣🤣 ilkkez boyle bise yapcan bide :KK70: benim hic aklima gelmemisti asnasörde popo sıkmayı 🤣

Yok canım yaa!!!
Bu boşanma sebebi olamaz !
Ne boşanması
O olgun oturaklı yaşamayı seviyor bırak yaşasın
Sen de şarkılar söyleyerek gez evde, renkli kıyafetler giy, makyaj yap kendini şımart
Ama illa içine kocanı katma onsuz da mutlu olabilirsin
Zaten o da senin bu neşenden hoşlanır da söylemez aldırmaaaaaa
Yaşamana bak yönünü adamdan öevir başka uğraşlar bul gez arkadaşlarınla coş gül dolaş vs ...
Teşekkürler

Yani...
Ben de arada insan icindeyken bile farkedilmeyecekse eşimi ellemeyi severim. Komiklik olsun diye degil ama hoşuma gidiyor hiç ters tepki almadim ne gerek var. 🙄 Mevzu popo sikmak degil zaten onu ornek olarak vermiş ama adamin genel halini hayal edebildim. 😬

Siz daha çok gençsiniz.
Siz daha çok gençsiniz.
Siz daha çok gençsiniz.
Bende eşime ulaşamıyorum resmen yalniz 3 cocuk buyuttum kahvelerde arkadaşlariyla bol muhabet bana sus kes lan daha bu yil evli oldugumu anladm pandemi kahveler kapaninca eve gelir oldu

Bir arkadaşımın düğün yaptığı yer ile evi farklı şehirlerde, eşi otel ayarlamayı unutmuş, düğün gecesi kızın ailesinin evine gitmişler. Babası önce trip atmış sonra damadı salonda kızını diğer odada yatırmış 🤣🤣
Düğünüm benim memlekette olmuştu. Gelinliği çıkarıp yola çıkacağız. Annem eve sokmamıştı gelinliği ile evden çıkan kız geri girerse eve boşanırmış. Biz de teyzemlerde değiştirmiştik üzerimizi.
Sonuç biz yine de boşandık 😂😂😂😂

Senin eleştirilecek bi tarafını göremedim..Bu kadar eleştiri sana niye gelmiş anlamadım boşver sen..
Ne var yani insan bi şaka da mı yapamaz, asansorde eminim kimseye gostermeyecek sekilde yapmışsındır sonucta ...
Aslında adam sunu diyor ama kendi olayını sana bağlıyor, aslında sorun kendisinde: diyor ki ben 55e geldim ağırlaştım, hantallaştım, götüm kalkmıyor, yan devrilip yatmaktan başka bişi istemez oldum...Sende daha enerji var amma ben sana yetemeyeceğimi bildiğim için seni eleştirip sindirmeye çalışıyorum...Zaten artık şeyimin performansı da düştü, asansörde bana akşam sex yapak mı mesajı veriosun ama akşama seni hayal kırıklığına uğratacam o yüzden senin de benim gibi çökmeni, miskinleşmeni istiyorum..İşte o zaman eşitleniriz ve ben de ezilmem...Senin 40 yasında olup benden 15 yaş küçük olmanı yoksaymak istiyorum bana hissetirme oturalım işte kardeş kardeş..Hem ben seni elde edene kadar canım cicim dedim de şu an yoramıcam artık kendimi

Boşansam hayatımda neler değişeceğini düşündüm, aksine bireysel de ben geriye gideceğim. Şimdi eşim çocuklarla benden daha çok ilgilenir, işimden geç gelsem yemek yapar, çocukları doyurur onlarla ilgilenir, gözüm hiç arkada kalmaz. Nadir de olsa şehir dışına çıkmam gerekse sorun etmez, şiddet gibi şeyler evimizde söz konusu değil ve burada eşler hakkında yazılanları okurken bazen kendimi şanslı görüyorum. Hayatımda bu standardı yakaladıktan sonra vaz geçmek de kolay olmuyor. Bir kere boşanmayı konuştum, başta annem olmak üzere beni tatminsiz, şımarık olmakla suçladılar. Mutlu muyum değilim ama boşanmak hele 40lı yaşlarda 2 çocukla kolay alınacak bir karar değil.
İnsanlar değişir...eşinize kaybettiği hayat enerjisini tekrar kazandıracak bir şeyler yapın. Sakın içinizdeki çocuktan vazgeçmeyin şımarıklik değil yaptığınız.

Benim eşim benden 12 yaş kucuk ben 42 o 30 3yillik evliyim ama hayatımda tanıdığım en eglenceli adam 3yildir hala dün tanismisiz gibi heyecanimiz ilgimiz hiç değişmedi çok.sukur ben şanslıyım ve ben en çok onun beni böyle guzel seçmelerine aşigim

X