Eylül 2017 çiftçizgi II ayı olsun

Şuan iğnelere başlarsa o zaten büyük olan yumurtalar çatlayacak daha toplama işlemine geçilmeden muhtemelen Dr da hepsini aynı anda istediği seviyeye getirmek için sizde uzun protokol başlamış dengeli gitsin bütün yumurtalardan verim alalım diye sonuçta erken olgunlaşan erken çatlar. Ee tedavide bi spermin bir tane yumurtanın ne kadar kıymetli olduğunu anlıyoruz zaten. İnşallah pozitif sonuç olur geç olsun da güç olmasın.
Çok çok haklısın arkadaşım amiiiin inşallah sonu pozitif olsun da ben beklemeye razıyım 7 yıldır evlat hasretim var zaten bi kaç ay beklemişim çok mu yeter ki sonu güzel olur dilerim ki Rabb'imden hepimiz içinnn

Çok çok haklısın arkadaşım amiiiin inşallah sonu pozitif olsun da ben beklemeye razıyım 7 yıldır evlat hasretim var zaten bi kaç ay beklemişim çok mu yeter ki sonu güzel olur dilerim ki Rabb'imden hepimiz içinnn
Aynen öyle veren de Rabbim nasip etmeyen de çok şükür. Her şerde bi Hayır vardır. Güzel düşünelim güzel olsun inşallah

Bende dün doktoruna gittim AMH düşüktü 066 doktor 8 yumurta saydı gayet iyi dedi amhyle uyuşmuyor Amh yanlış olabilir dedi bugün yeniden denge laboratuvarında Amh baktiracagim .birde rahim filmi istedi onunda bugün cektircem önümüzdeki adettede tüp bebeğe başlıycaz hayirlisiyla

Bende dün doktoruna gittim AMH düşüktü 066 doktor 8 yumurta saydı gayet iyi dedi amhyle uyuşmuyor Amh yanlış olabilir dedi bugün yeniden denge laboratuvarında Amh baktiracagim .birde rahim filmi istedi onunda bugün cektircem önümüzdeki adettede tüp bebeğe başlıycaz hayirlisiyla
Benim de amh 0,93 tü ama şimdi 10 yumurtam büyüyor inşallah pzt ya da salı opu olabilirmiş ama biraz yavaş büyüyorlar onun için 4 gün daha fazla iğne vurulmam gerekti. Olsun geç olsun güç olmasın Hayırlısıyla alalım güzel haberleri

merhaba. ben de 41 yaşındayım. ilk denememde kimyasal gebelik yaşadım. 11 eylülde 2.kez transfer yapıldı. şimdi sonucu bekliyorum. Size merhaba demek istedim. Umarım ben de o çift çizgiyi görebilirim :dua:

merhaba. ben de 41 yaşındayım. ilk denememde kimyasal gebelik yaşadım. 11 eylülde 2.kez transfer yapıldı. şimdi sonucu bekliyorum. Size merhaba demek istedim. Umarım ben de o çift çizgiyi görebilirim :dua:
Merhaba,
Sonucunuzu merak ettim inşallah pozitifi görmüşsünüzdür.

Merhaba,
Sonucunuzu merak ettim inşallah pozitifi görmüşsünüzdür.
evet pozitif çok şükür :) cuma günü kese görmeye gideceğiz. herhalde 1 hafta sonra da kalp atışı için gideriz. doktorum kalp atışını görene kadar emin olamayacağımızı söyledi. ama benim içimdeki ses bebeklerimin beni bırakmayacağını söylüyor :)
(2 embriyo transfer edilmişti bana.)

sizin için dua edeceğim. siz de stresten uzak kalın sadece. en önemlisi bu. inşallah siz de pozitifi göreceksiniz en yakın zamanda. gönlünüzü ferah tutun.

evet pozitif çok şükür :) cuma günü kese görmeye gideceğiz. herhalde 1 hafta sonra da kalp atışı için gideriz. doktorum kalp atışını görene kadar emin olamayacağımızı söyledi. ama benim içimdeki ses bebeklerimin beni bırakmayacağını söylüyor :)
(2 embriyo transfer edilmişti bana.)

sizin için dua edeceğim. siz de stresten uzak kalın sadece. en önemlisi bu. inşallah siz de pozitifi göreceksiniz en yakın zamanda. gönlünüzü ferah tutun.
Yaaa acayip mutlu oldum şuan benim de perşembe günü ikizlerim transfer edildi o kadar ihtiyaç duyuyorum ki böyle güzel haberler almaya :halay: Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah ikiz bebişlerinizi :anneadayı::emir_bebek::emir_bebek: benim test günüm de 3 ekim inşallah bende pozitifi görürüm uğurlu bir ay olsun eylül artık her eylül' ü bayram diye kutlayalım inşallah :dua::dua:

Yaaa acayip mutlu oldum şuan benim de perşembe günü ikizlerim transfer edildi o kadar ihtiyaç duyuyorum ki böyle güzel haberler almaya :halay: Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah ikiz bebişlerinizi :anneadayı::emir_bebek::emir_bebek: benim test günüm de 3 ekim inşallah bende pozitifi görürüm uğurlu bir ay olsun eylül artık her eylül' ü bayram diye kutlayalım inşallah :dua::dua:
hadi innşallah :) bebişlerimiz ard arda gelirler inşallah :) :dua::dua: :KK200:

teşrkkür ederim :) ben de sizin sonucunuzu merak ediyorum. ben 29unda haber veririm, siz de güzel haberi alınca lütfen yazın. dua ederken sizi unutmayacağım. :)
Allah razı olsun. İnşallah bende 3 ünde güzel haberler verebilirim 4 tedavi hep olumsuz olunca şuan gayet nötrüm hiç bişey hissetmiyorum. Hakkımızda hayırlısı inşallah :dua:

Ayy benim de 2 ekim inş hayırlı olur benim tek olacak inşallah canım bu arada bel ağrısı vs yaşıyor musun bir de kaçıncı gün emriyosu??

Ayy benim de 2 ekim inş hayırlı olur benim tek olacak inşallah canım bu arada bel ağrısı vs yaşıyor musun bir de kaçıncı gün emriyosu??
Canım benimki 3.gün embriyosu. Belirti aranıyor pek çünkü o belirtiler çok yanıltıcı 4 tedavi boyunca hissettiğim de oldu negatif hissetmedim de negatif. Yani belirtilere çok bel bağlamıyorum. Ama ara ara sağ tarafımda batma ve sancı hissediyorum. Sağ tarafıma transfer edildi embriyolar. Umarım Rabbim bizi de güldürür arka arkaya :KK50::dua::dua::dua::anneadayı::KK200:

Benimkide 3.gün embriyosu. Cuma gün transferim oldu doğru söylüyorsun bi belirti vs arıyoruz ama hep aynı olmuyor sağol canım inşallah güldürür hayırlısıyla

X