Eylül 2017 çiftçizgi II ayı olsun

Dondurulanlar 5.gün embriyosuydu canım ama transferden kaç tane kalırsa 2.gün bile olsa dondurtmayı teklif ediyor hastaneler. Öyle yaşama yaşamama diye belli bir yüzde yok kalitesiz olan embriyo çözülürken eleniyor daha iyi okuyor aslında geriye kaliteli olanlar kalıyor
Anladım. 2.gün embriyosu transfer edilmez mi peki? İlla çözülürken 5.güne kadar gelmesi mi lazım? Benim yumurtam az oyuzden soruyorum...

Anladım. 2.gün embriyosu transfer edilmez mi peki? İlla çözülürken 5.güne kadar gelmesi mi lazım? Benim yumurtam az oyuzden soruyorum...
Edilir canım neden edilmesin hatta bazı merkezler 5.günü bekletmezler anne rahminde daha iyi geliriş embriyo diye. Benim de yumurtam az dondurtamadım bu kez sadece transfere yetti. Hayırlısı olsun hepimiz için Rabbim bizden iyi bilir herşeyi

Ayy benim de 2 ekim inş hayırlı olur benim tek olacak inşallah canım bu arada bel ağrısı vs yaşıyor musun bir de kaçıncı gün emriyosu??
Azraaa0138 canım naptın sonuç ne inşallah pozitiftir de o heyecanla yazmayı unutmuşsundur güzel haberi ver nolur?

Azraaa0138 canım naptın sonuç ne inşallah pozitiftir de o heyecanla yazmayı unutmuşsundur güzel haberi ver nolur?
maalesef iyi haberim yok olmadı hamile olan arkadaşlarımı canı gönülden tebrik ediyorum:) 1 kızım , 4 dondurulmuş embriyom var hazır hissettiğimde onlarla tekrar deneyeceğim ama sanıyorum uzun süre ara verdim:)

maalesef iyi haberim yok olmadı hamile olan arkadaşlarımı canı gönülden tebrik ediyorum:) 1 kızım , 4 dondurulmuş embriyom var hazır hissettiğimde onlarla tekrar deneyeceğim ama sanıyorum uzun süre ara verdim:)
Yaaa çok üzüldüm Rabbim muratlarını versin inşallah ama bir kızın olduğuna çok sevindim. En azından sana can yoldaşı olur üzüntünü alır

Kızlar transferime 15 gün var. Doktor bana bant ve aspirin verdi. Sizce neden kanı sulandırmaya çalışıyor transfere kadar?

X