Eylül 2017 çiftçizgi II ayı olsun

Canım benimki 3.gün embriyosu. Belirti aranıyor pek çünkü o belirtiler çok yanıltıcı 4 tedavi boyunca hissettiğim de oldu negatif hissetmedim de negatif. Yani belirtilere çok bel bağlamıyorum. Ama ara ara sağ tarafımda batma ve sancı hissediyorum. Sağ tarafıma transfer edildi embriyolar. Umarım Rabbim bizi de güldürür arka arkaya :KK50::dua::dua::dua::anneadayı::KK200:
Benimkide 3.gün embriyosu. Cuma gün transferim oldu doğru söylüyorsun bi belirti vs arıyoruz ama hep aynı olmuyor sağol canım inşallah güldürür hayırlısıyla

Benimkide 3.gün embriyosu. Cuma gün transferim oldu doğru söylüyorsun bi belirti vs arıyoruz ama hep aynı olmuyor sağol canım inşallah güldürür hayırlısıyla
Benim de 3.gün canım perşembe oldum bende transferi ama test günüm 3 ü neden 2si dediler ki sana canım .

Esraaaa canim benimmm bu kez insallah pozitif olucak icime dogdu vallahi girdim baktim trabsferin yapilmis hadi hayirli sonuclarla seviniriz insallahhh

Esraaaa canim benimmm bu kez insallah pozitif olucak icime dogdu vallahi girdim baktim trabsferin yapilmis hadi hayirli sonuclarla seviniriz insallahhh
Şeymacım güzel dileklerin için çok teşekkür ederim canım arkadaşım :KK50:inşallah bu kez olsun diyorum bende sanki sıra bana geldi gibi :KK66: Mayıs grubu doğurdu büyüttü maşallah sıra benimkileri büyütcez beraber :KK48:

Bu arada oğluşun nasıl canım? Sen naptın tekrar temmuz diodun inşallah iyi haberler duycam şimdi de moral olacak bana da :dua:

Iyiyiz sukur bitanemmpara konusunda aksilik oldu ayin 1i adet gunum insallah basliycaz bu kez tedaviye sen benden once olmussun hamileyim diyceksin ya icime bi sevinc girdi persembe transferim oldu yazmissin okuyunca bi tuhaf oldum oglusum cok iyi esimle konusuyoruz yaninda bi daha olursa nasil olur diye etkileniyo ne zanan kardesim olucak ben onu uyuturum sut iciririm diyo rabbim insallah onun sesini duyarda 2negatif sonrasi bu kez hamile kalabilirim insallah rabbim insallahhh

Iyiyiz sukur bitanemmpara konusunda aksilik oldu ayin 1i adet gunum insallah basliycaz bu kez tedaviye sen benden once olmussun hamileyim diyceksin ya icime bi sevinc girdi persembe transferim oldu yazmissin okuyunca bi tuhaf oldum oglusum cok iyi esimle konusuyoruz yaninda bi daha olursa nasil olur diye etkileniyo ne zanan kardesim olucak ben onu uyuturum sut iciririm diyo rabbim insallah onun sesini duyarda 2negatif sonrasi bu kez hamile kalabilirim insallah rabbim insallahhh
İnşallah canım inşallah anne olmanın 1i 2si yok Rabbim dileyen herkese nasip etsin inşallah bu kez yolculuğumuzun mutlu sonuna geleceğiz Rabbim'in izniyle. Haber ver bana başlayınca bak şimdiden heyecanlandım. 2017 bizim yılımız olsun :dua:

İlk tedavim canım bilmiyorum ki 2 sinde kan testi yapabileceğimi söylediler, çıkıyor demek kiinşallah bugün de kalan 4 yumurtamı dondurdular bakalım hayırlısı
Pozitif geçiyor içimden inşallah da öyle olur canım dondurulmuş kalması iyi olmuş malesef benim 1 tane tek kaldı diye dondurtmadım o riske girsem çözülürken elense çok üzülürüm. En iyisi olmuş Rabbim mutlu etsin hepimizi. Bakalım okuldaki ilk günüm nasıl geçecek ilk kez bi tedavide ayakta geçircem :KK51:

Kızlar transfere nasıl hazırlanılıyor? Benim donmuş embriyolarım var. Regl olunca transfer için rahimi hazırlayacak doktorum. Kaç gün sürer sizce ve yumurta oluşturma iğnelerinden daha zor mu aşamaları?

Kızlar transfere nasıl hazırlanılıyor? Benim donmuş embriyolarım var. Regl olunca transfer için rahimi hazırlayacak doktorum. Kaç gün sürer sizce ve yumurta oluşturma iğnelerinden daha zor mu aşamaları?
Hayırlı olsun tedaviniz donmuş en kolayı daha az iğne daha az ilaç çünkü yumurta büyütme toplama aşaması yok folik asitlere falan başlanacak rahim kalınlığı için uygun iğne ya da ilaçlara başlanacak sadece son işlem yapılacak. Dondurulmuşta tutma oranı daha yüksek herşey gönlünüzce olsun.

Pozitif geçiyor içimden inşallah da öyle olur canım dondurulmuş kalması iyi olmuş malesef benim 1 tane tek kaldı diye dondurtmadım o riske girsem çözülürken elense çok üzülürüm. En iyisi olmuş Rabbim mutlu etsin hepimizi. Bakalım okuldaki ilk günüm nasıl geçecek ilk kez bi tedavide ayakta geçircem :KK51:
Donmuş embriyoların direk transfer edilirken çözülme ve transfer öncesi yok olma durumumu var?

Donmuş embriyoların direk transfer edilirken çözülme ve transfer öncesi yok olma durumumu var?
Yok olma derken çözülme esnasında elenebiliyor. Örneğin 4 dondurulmuş embriyo var çözülürken kaliteli olan iki embriyo kalabiliyor. Bu da geriye kalanların en dayanıklı Embriyolar olması demek yani kaliteli olanlar kalıyor geriye.

Yok olma derken çözülme esnasında elenebiliyor. Örneğin 4 dondurulmuş embriyo var çözülürken kaliteli olan iki embriyo kalabiliyor. Bu da geriye kalanların en dayanıklı Embriyolar olması demek yani kaliteli olanlar kalıyor geriye.
Anladım cnm.. hayırlısı.

Merhaba birşey soracağım. Dondurulmuş embriyoların transfer öncesi çözülürken yok olma/yaşamama yüzdesi kaçtır? ve seni transfere hazırlarken kaçıncı gün dondurulmuşları çözdürüyorlar?

Merhaba birşey soracağım. Dondurulmuş embriyoların transfer öncesi çözülürken yok olma/yaşamama yüzdesi kaçtır? ve seni transfere hazırlarken kaçıncı gün dondurulmuşları çözdürüyorlar?
Dondurulanlar 5.gün embriyosuydu canım ama transferden kaç tane kalırsa 2.gün bile olsa dondurtmayı teklif ediyor hastaneler. Öyle yaşama yaşamama diye belli bir yüzde yok kalitesiz olan embriyo çözülürken eleniyor daha iyi okuyor aslında geriye kaliteli olanlar kalıyor

X