Gebeliğe Hazırlık Eylül 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hanımlar merhaba ben geçen hafta tüp bebek tedavisine başlamak için konyaya gitmiştim. Ama pazartesi hamile olduğumu öğrendimdünde kanamam oldu kahve rengi akıntım var bugün dr. Gittim tekrar ya yerleşme kanaması yaşıyorsun yada düşük yapıyorsun dedi bu arada 4.gebeliğim hepsinin ya kalbi durdu yada düşük yaptım ikizlerimi kaybettim 2 kere

Arkadaşlar testlerin bu şekilde arkasına fener tutunca tam net o ikinci çizgiyi kopkoyu görüyorum ama normalde baktığımda hayal meyal belli oluyor her ne kadar fotoğrafta cikmasada sizde gorebilcekmisiniz assagidaki test dünkü öndeki bı gün önceki gittikçe koyulasiyor gibi bu gün tekrar edicem bakalım

Eklentiler

• IMG_20211014_233405.jpg
    42,1 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG_20211014_233337.jpg
    46,2 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_20211014_233102.jpg
    45,2 KB · Görüntüleme: 63
Kızlar merhaba.. beni de listeye ekleyebilirmisiniz? Biz de eşimle Eylül ortasından beri deniyoruz fakat şuana kadar nasip olmadı.. normalde düzenlidir adetim vs fakat bu ay 10 gün gecikmem oldu, idrar testleri negatif çıktı göğüslerim felan çok hassaslaştı onun dışında normal regl ağrıları vardı gidip kan testi verdim 1.20 çıktı Doktor 3 gün daha bekle 10 Gün geçerse tekrar gel dedi.. tam gidecektim 11. gün adet oldum kahverengi geldi normal adet kanaması gibi değil fakat ertesi gün normal kanamam artı aşırı büyük bir pıhtılaşma vardı korkmadım değil.. dün bitti kanama toplamda 3-4 gün sürdü. Salı doktora gidicem vücudumda ki şişlik geçmedi göğüs hassasiyeti de aynı şekilde.. düşük mü kimyasal gebelik mi yoksa dış gebelik mi yaşadım deli deli sorular.. korkmuyor değilim.. gecikmeden dolayı ovulasyon süreci vs de hep tepetakla oldu..

Sonuç neymiş?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…