EYLÜL 2021 Tüp Bebek Serüveni

Meraba histeroskopiden sonra kaçıncı adette başlayacaksıniz acaba
Ben de bugün oldum doktor küçük de olsa bi polip vardı onu temizledim dedi
Istersen bi adet bekleyebilirsin ya da direk diğer adette olur dedi
Canım merhaba nacizane fikrim histeroskopiden sonra bekleme, doktorunun uygun gördüğü ilk an başla derim. Histeroskopi tutunma şansını arttırıyor diye düşünüyorum. Hakkında hayırlısı olsun inşallah hemen sağlıkla gelsin bebeler 🐣🌸

Selamlar güzel anne adayları 😇

Benim gibi Eylülde transferi olacak, tedaviye başlayacak bir çok arkadaşım vardır diye düşünüyorum.
Bu süreçte anca biz birbirimizi anlıyoruz. Bilmediklerimizi öğreniyor, bildiklerimizi birbirimiz ile paylaşıyoruz.
Umarım uğurlu bir topik olur ve bolca pozitif haberler paylaşır, bebişlerimize kavuşuruz 🥰🥰

Transferim Eylül başında olur diye tahmin ediyorum. Daha önce farklı sebeplerden 2 kere iptal oldu. İnşallah bu sefer transfer gerçekleşir ve bebiş gelir.
İlk tüp bebek denemem olcak. 26 yaşında 8 yıllık evliyim. Eşimde sperm azlığı ve bende de pco olduğu için başladık tedaviye. Şu an dondurulmuş 4 tane 5.gün embriyolarım var. Daha önce 2 kere normal gebelik oluştu fakat kötü bitti.

Sizde durumlar nedir?
Kaçıncı deneme?
Dondurulmuş embriyolarınız var mı?
Kaçıncı gün embriyoları?
Tüp bebek yaptırma sebebiniz?
Yaşadığınız olumlu olumsuz deneyimleriniz? Tavsiyeleriniz?
Ve diğer tüm eklemek istedikleriniz... ☺️

Hepimiz için inşallah güzel sonuçlansın tedavilerimiz. 🤲🏼♥️
Selamlar Canım 🤗😘
Ben geçen ay tüp bebek tedavisi görmüş tüm negatif sonrası ilk adetim de bugun bitiyor kusmetse eylülde 7.ve son tedavimizi yaotircaz çok korkuyorum yine olmazsa malesef artık nasip kısmet deyip bırakacaz maddi manevi çok yıprandık çok 😔benim 4.denemde pozitifim oldu 12.haftada malesef kaybettik bu defa pgtli yaptircaz çünkü doktorlar pgt şart diyorlar malesef kaybettiğim bebegimde genetik sıkıntılıydi🙄😏eylülün ortası adetim gelir ve inşallah başlarız bakalım nasip kısmet rabbim bu yolda uğraş veren kimsenin emeğini boşa çıkarmasın inşallah herkes dualrimda🤗🤗😘

Selamlar Canım 🤗😘
Ben geçen ay tüp bebek tedavisi görmüş tüm negatif sonrası ilk adetim de bugun bitiyor kusmetse eylülde 7.ve son tedavimizi yaotircaz çok korkuyorum yine olmazsa malesef artık nasip kısmet deyip bırakacaz maddi manevi çok yıprandık çok 😔benim 4.denemde pozitifim oldu 12.haftada malesef kaybettik bu defa pgtli yaptircaz çünkü doktorlar pgt şart diyorlar malesef kaybettiğim bebegimde genetik sıkıntılıydi🙄😏eylülün ortası adetim gelir ve inşallah başlarız bakalım nasip kısmet rabbim bu yolda uğraş veren kimsenin emeğini boşa çıkarmasın inşallah herkes dualrimda
Ağustos grubunda okumuştum negatifini inşallah bu sefer olur ve sağlıkla devam eder hamileliğin.Benim 3 .olmasına rağmen çok yiprandik siiz düşünemiyorum bile.Allah yardımcınız olsun inşallah

Selamlar Canım 🤗😘
Ben geçen ay tüp bebek tedavisi görmüş tüm negatif sonrası ilk adetim de bugun bitiyor kusmetse eylülde 7.ve son tedavimizi yaotircaz çok korkuyorum yine olmazsa malesef artık nasip kısmet deyip bırakacaz maddi manevi çok yıprandık çok 😔benim 4.denemde pozitifim oldu 12.haftada malesef kaybettik bu defa pgtli yaptircaz çünkü doktorlar pgt şart diyorlar malesef kaybettiğim bebegimde genetik sıkıntılıydi🙄😏eylülün ortası adetim gelir ve inşallah başlarız bakalım nasip kısmet rabbim bu yolda uğraş veren kimsenin emeğini boşa çıkarmasın inşallah herkes dualrimda🤗🤗😘
Ah canım ya inşallah bebişli bi son olsun 💕
Ben hepimiz için hep dua ediyorum.
Tutunabiliyomuş ama bebiş 4. denemede olduğu gibi, inşallah şimdi embriyoların sağlıklıları bulunur o transfer edilir ve bebiş gelir 🌸🐣

kızalr tedavilerimiz hayırlı olsun bende mayıs ayında yumurtaalrım toplandı estrofome başladık perşlembe günü kontrol var 2 eylül transfer görünüyor :KK33:
İnşallah bir pozitif de senden gelir eylülde canım. Benimde 30unda kontrol var o gün belli olcak ne zaman transfer olcağı. Büyük ihtimal aynı günlerde oluruz 😇

X