EYLÜL 2021 Tüp Bebek Serüveni

Bende 34 yaşındayım amh degerim çok düşük. Bu iğneler yumurta çoğaltmiyor var olan yumurtalarinizin sağlıklı büyümesini sağlıyor. Benden 3 yumurta toplandı 2 tanesi 5. Gün embriyosu oldu çok şükür. Inşallah sizde güzel haberler verirsiniz
Inşallah sağlıkla buyuyorlardir . Yeterki kaliteli olsunlar . Sizin adınıza çok sevindim .ınsallah herkese sağlıklı bebekler versin rabbim . Çok teşekkür ederim 🤲

Cnm nebiliyim dr bırak dedi bıraktım. Internettede tüpe yerleşip patlayan tüpleri alınan iç kanama geçirenleri çok okudum. Başka doktoru arayınca rahimde olup yavaş gelişim gösterme ihtimali aklıma geldi. Çok ikilemde kaldım napiyim yarını bekliyorum
Ilaclari birakmadan evvel baska bir doktora danismak dogru bir karar olabilirdi cnaim ama yapcak bisey yok sen de heycan Panik korku hepsi karisti, sakin ol, bu yeni konustugun doktor ilaclara devam et dediyse devam et ya da bir Danis sor napayim diye

Ilaclari birakmadan evvel baska bir doktora danismak dogru bir karar olabilirmi cnaim ama yapcak bisey yok sen de heycan Panik korku hepsi karisi, sakin ol, bu yeni konustugun doktor ilaclara devam et dediyse devam et ya da bir Danis sor napayim diye
Kendi doktorumdan memnun değilim oyuzden başka doktora danıştım. Hem 21 gün olmuş transfer olalı nerde olduğuna bakabilirdi tupdeyse düşsün bekleyelim diyebilirdi. Yada rahimdeyse gelişimini izleyelim diyebilirdi. İkilemde bıraktı beni

Düşük mü ilerliyor degerlerin
2. Kan değeri testini bugün yaptıracağım. İnsan herhalükarda stres oluyor stresten hasta oldum. Değer yüksek olsa da git gide yükselecek mi diye düşünmeden edemiyorum Hayırlısı
😔

Kan değerlerimle ilgili birşey söylemedi dr. Ve elime geçen bir cikti da vermediler. O yuzden bilmiyorum tahlil sonuclarimi . Sordum ,cuma gunu dr anlatacak dediler. Tahlil sonuçlarında kötü bir durum olursa sizi bilgilendiriyoruz dediler. Yani tahlil sonuçları iyi çıkmış demek ki aramadılar. Bugun gittim ,hemsireye oluşan yumurtalari saydı hizlica yakalayamadım kaç tane saydığını:KK43: sanirim 8 gibi olabilir solda 3 tane saydi sagda bir kac tane fazla saydi . Insallah kalitelidir. Insallah herkesin yumurtalari kalitelidir 🤲 kac yumurta olustugunu sordum neden söylemiyorlar anlamıyorum ki . Cuma gününe kadar fostimon ve merional iğnelere devam edeceğim . Bir de cetrotide göbekten iğne olacagim . Cuma günü e2 / progesteron bakmak için kan alacaklar .
Ben 29 yaşındayım 23 yumurta oluştu. 17 tanesi kaliteliymiş. 14 ü döllendi. 10 tanesi de ebmriyo oldu. 8 tane ise ilaçlarla fazlalaşır diye düşünüyorum. Hayırlısıyla kalitelidir sıkmayın canınızı sakın

Ben şimdi başka bir tüp bebek doktoruyla görüştüm. Durumumu anlattım 70 75 yükselme olduğunu söyledim ilaçlarımı bıraktığını söyledim. Dr şok oldu ultrasonla bakılmadan bebeğin nerde tutundugunu görmeden nasıl ilaçları bırakırsın dedi gelişimi yavaş olabilir ama sonradan duzelebilirde dedi... ilaçları da bıraktım ne yapacagimi da bilmiyorum 😭😭😭😭
Ben dünden beri bunu anlatmaya çalışıyorum.Yavas ilerler sonradan kapatabilir arayı,kapatmayacak dahi olsa beta ya göre kimyal denebilir ama dış gebelik demek bana saçma geliyor.onu söylemek için muayene şart

Ben 29 yaşındayım 23 yumurta oluştu. 17 tanesi kaliteliymiş. 14 ü döllendi. 10 tanesi de ebmriyo oldu. 8 tane ise ilaçlarla fazlalaşır diye düşünüyorum. Hayırlısıyla kalitelidir sıkmayın canınızı sakın
Ooo maşallah size . Ben de yaşımdan dolayı biraz endişeliyim. Çok teşekkür ederim . Insallah dediginiz gibi kalitelidir. Hepimiz hayırlı haberlerimizi yazarız. 🤲

Ben dünden beri bunu anlatmaya çalışıyorum.Yavas ilerler sonradan kapatabilir arayı,kapatmayacak dahi olsa beta ya göre kimyal denebilir ama dış gebelik demek bana saçma geliyor.onu söylemek için muayene şart
Valla canım ne biliyim şaşırdım ne yapacağımı kendi doktorum sadece beta değerine göre bırak dedi bıraktım bakalım ne olacak

Arkadaşlar merhaba bende tüp bebek yaptırdım 29 yaşındayım tüp tıkanıklıgı sebebinden tüp bebege karar verdim 25 haziran da yumurtalarım toplandı 5.gün 4 tane embiriyom oluştu ve bugün transferim yapıldı. 12 gün sonra test var.Rabbim tüm bebek isteyenlerin kucağını boş bırakmasın içinde de benim inşallah.

Arkadaşlar merhaba bende tüp bebek yaptırdım 29 yaşındayım tüp tıkanıklıgı sebebinden tüp bebege karar verdim 25 haziran da yumurtalarım toplandı 5.gün 4 tane embiriyom oluştu ve bugün transferim yapıldı. 12 gün sonra test var.Rabbim tüm bebek isteyenlerin kucağını boş bırakmasın içinde de benim inşallah.
Hayırlı olsun sımsıkı tutunsun inşallah 🥰

X