Fareli kyk odam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok sevindim gatsbycim. Yazılan yorumlarda devlet yurtlarının bakımsız olduğu yönündeydi. Benim ilk eşim Odtü'nün yurdunda kalıyordu. Bir sene sonra 3 arkadaş ayrı eve çıktılar. O zaman çok maliyetli de olmuyor. Belki sende öyle bir şey yapabilirsin. Ama ev arkadaşlarında da bazısı iş yapmıyor. İyi seçmek lazım.
Aynen, tek başıma eve çıkabilecek durumum yok ama ileride arkadaşlarımla çıkabilirim. Biraz zaman geçsin, buraları iyice bir öğrenirsem ve eve çıkabileceğim uygun insanlar bulursam ayrılırım yurttan.

Konu sahibi hakkında aklımdan bir şeyler geçiyor ama hayır selizay sen fesat düşünmemelisin sen fesat düşünmemelisin diye telkin ediyorum kendimi.
Siz bir laf ettiniz, sonrasında niye devamını getirmediniz? Neymiş aklınızdan geçen, itham edilen kişi olarak bilmeye hakkım var herhalde.

Devletten ne hayır gördük ki bu konuda da çözüm üretebilsin. Kendi başının çaresine bakıcaksın cnm. Kimseden birşey bekleme.

Siz bir laf ettiniz, sonrasında niye devamını getirmediniz? Neymiş aklınızdan geçen, itham edilen kişi olarak bilmeye hakkım var herhalde.
Tabiki.. Dünya fareleri koruma derneği üyesi değilim 😅

Sadece üye bilgilerine bakmadan yeni üye sanarak duygu sömürüsü yapmaya çalışan bir üye sandım yorum yaptım sonra eski bir üye ve forumda tanınan biri olduğunuzu gördüm ve yanıldığımı anladım, üzgünüm. Cevap verip uzatmak istemedim. Kısacası evet ben bir fesatım sanırım forumda böyle içeriklere çok defa denk gelince.. Kusura bakmayın sizlik bir sorun yok. ☺️

Sorunun çözülmesine sevindim umarım bir daha böyle bir şey yaşamazsın 🙏

Neyse saçma yorumum size muhabbet malzemesi olmuş en azından ona sevindim 😋 herkese iyi akşamlar 👋

Yurt görevlisi ne iş yapıyor diyenlere anlam veremiyorum. Korkamaz mı yani kadın insan değil mi bizim gibi. Ha bi çözüm yolu bulabilir ilaç vs tabi ama nasıl korkuyor işi bu diyenlere şaşkınlıkla bakıyorum mesajlarına.

Kardeş nöbetçi memur bir şey yapmadıysa yurt müdürüne gidip durumu anlatın. Yoksa il müdürüne şikayet edeceğinizi söyleyin

Yurt görevlisi ne iş yapıyor diyenlere anlam veremiyorum. Korkamaz mı yani kadın insan değil mi bizim gibi. Ha bi çözüm yolu bulabilir ilaç vs tabi ama nasıl korkuyor işi bu diyenlere şaşkınlıkla bakıyorum mesajlarına.

Kardeş nöbetçi memur bir şey yapmadıysa yurt müdürüne gidip durumu anlatın. Yoksa il müdürüne şikayet edeceğinizi söyleyin
Bahsettiğim yurt görevlisi erkek ve zaten bu tarz bizim halledemeyeceğimiz işler için bulunuyor orada. Dolabı çekip ben çıkaramazdım fareyi. Dolaplar büyük ve ağır. Üstünkörü bakıp gitmesinin ve o gece fareyle aynı odada bulunmak zorunda olmamızın bahanesi olamaz bence. Kapan ve ilaç zaten bulunuyordur her yurtta. İşine gelmediği için uğraşmak istemedi. Neyse sorunum çözüldü ve üzerine konuşmaya gerek kalmadı artık. Mune Mune konumu kapatabilir misiniz?

Bahsettiğim yurt görevlisi erkek ve zaten bu tarz bizim halledemeyeceğimiz işler için bulunuyor orada. Dolabı çekip ben çıkaramazdım fareyi. Dolaplar büyük ve ağır. Üstünkörü bakıp gitmesinin ve o gece fareyle aynı odada bulunmak zorunda olmamızın bahanesi olamaz bence. Kapan ve ilaç zaten bulunuyordur her yurtta. İşine gelmediği için uğraşmak istemedi. Neyse sorunum çözüldü ve üzerine konuşmaya gerek kalmadı artık. Mune Mune konumu kapatabilir misiniz?
Nasıl erkek ya kız yurdunda erkek memur çalışamaz😂 Siz nöbetçi memur korkuyorum dediğiniz için diyorum

Nasıl erkek ya kız yurdunda erkek memur çalışamaz😂 Siz nöbetçi memur korkuyorum dediğiniz için diyorum
Yoo çalışır, hatta sadece bir kişi değil. Bizim danışma da erkek. Erkek memurlar koridorda gezdiği zaman anons geçiyorlar 'katlara erkek personel çıkacaktır' diye. Sürekli de etrafta oldukları için on dakikada bir bu anonsu dinlemek zorunda kalıyoruz :KK70:

Yoo çalışır, hatta sadece bir kişi değil. Bizim danışma da erkek. Erkek memurlar koridorda gezdiği zaman anons geçiyorlar 'katlara erkek personel çıkacaktır' diye. Sürekli de etrafta oldukları için on dakikada bir bu anonsu dinlemek zorunda kalıyoruz :KK70:
Ablam da kyk da yurt yönetim memuru da bunca sene hiç duymadım güvenlikler bile kadın. Sadece kaloriferci var erkek. İlk defa duyuyorum sizden

Ablam da kyk da yurt yönetim memuru da bunca sene hiç duymadım güvenlikler bile kadın. Sadece kaloriferci var erkek. İlk defa duyuyorum sizden
Nöbetçi memur kadındı zaten, yeni geldim bilmiyorum dedi. Yazmıştım oraya. Onun dışında var yani bizim yurtta erkek çalışanlar, güvenlikte de erkek ve kadın çalışıyor. Tamir vs. işleri için de bildiğim kadarıyla 2 erkek var. Baya var yani erkek aslında, siz sorunca tekrar düşündüm.

Yaaa vardı yaaa katlara erkek görevli çıkacaktır anonsu benim de kulağıma geldi birden 😅 kulaklıkla gezdiğim içine koridora şort atlet yakalanmışlığım da vardır shdja

Nöbetçi memur kadındı zaten, yeni geldim bilmiyorum dedi. Yazmıştım oraya. Onun dışında var yani bizim yurtta erkek çalışanlar, güvenlikte de erkek ve kadın çalışıyor. Tamir vs. işleri için de bildiğim kadarıyla 2 erkek var. Baya var yani erkek aslında, siz sorunca tekrar düşündüm.
Senelerdir çalışıyor ablam şaşırdım gerçekten 🤭 Güvenlik asla erkek almıyorlar mesela tamir kalorifer için falan erkek var da. Memurlar hep kadın güvenlikler de aynı şekilde

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X