Farkli bi yasam istiyorum

Kafa dinllemek icin kismina katilriim dogrudur olabilir. Ama diger dediginiz degildir. Cunku en olmadik vakitlerde gece dahil goruntulu konustum. Inssnin bazen aklina aldatsa yakalsm da biraksam gelir mi?

Bu mu gerekir ama allahaskina

Kafa dinllemek icin kismina katilriim dogrudur olabilir. Ama diger dediginiz degildir. Cunku en olmadik vakitlerde gece dahil goruntulu konustum. Inssnin bazen aklina aldatsa yakalsm da biraksam gelir mi?
Elinizdeki sebepler boşanmak için yeterli değil mi de aldatsa da bosansam diyosunuz? Konu sahibi cidden aklınız çok karışık. Bence boşanmayı dusunmuyosunuz sadece iç dokuyosunuz

Yanlış anlamayın ama sanki gücünüz yetse siz de adamı dövecekmişsiniz suyu döktügünde. Ya sizin de artık sinirleriniz bozulmuş ya da zaten evliliginiz zaten iki yonlu siddet ve sinir hali ile devam ediyor.
Gucum yetmiyo da. Agzim var ama. Bunu da dusunmuyo degilim. Dusun dusun zaten patlycak beynim. Hadi vuramiyorum diyelim. Onun gibi davransam asagilarim laf edrrim soylenirim. Bunlari su gune kadar bir kere yapmadm kisiligine vs asla laf etmedom ne kadar sinirlensem de. Ayrica onun buyuttugu kadar da bisey yapmadim. Ilk bi sesim bayag.ymukseldi neden dinlemiyosun diye. Sonradi igneleme. Deidm sana. Okadar sey onu kaldirir mi vs. Bu kadar iki kelimeyi kaldiramiyo ne guzel ama. Kendi istedigini soyler

Bu mu gerekir ama allahaskina

Gerekmez elbette. Sonuna kadar haksız dedim.
Ama sizin yanlışınızı da belirtme gereği duydum.
Böyle meseleler için kavga çıkaran insanlara şaşıyorum. Silersin temizlenir.
Allah sağlık versin yapılır.
Ama böyle zamanlarda verilen tepkiler sizin karşı tarafa verdiğiniz değeri gösterir.

Dogru belki de. Belki dr gordugumu uyguladim bmiyorum

Önceki konularınızı bilmiyorum ama burada da günlük hayatında da kadı erkek ilişkilerinde şunu gördüm. Erkekler kadınlara bir şekilde kendilerini suçlu hissettirmeyi başarıyorlar. Kadın şiddet bile görse ben de söyle davrandım aslında sussaydım olmazdi gibi kendini kötü hissediyor. Ancakk dışardan.bakan bir insanın sarsması gerekiyor

Tek tavsiyem evlilige guzellik gelsin diye cocuk yapmayimm..dusunun biraz daha yasayinn..cocuk olunca esinisin bu tavirlarinin 10 adim ilerde olacagini unutmayinn...cunku cocuk dmek sorumluluk ve stres dmek buda esler arasina ciddi anlamda kotu yansiyor..her seyi dusunun mantikla haraket edin kalp acisi gecer ama mantik hatasini duzeltmezseniz hic duzelmezz

Peki cesaretinizi toplayıp boşanma konusunda bi adım atsanız eşinizin tepkisi ne olurdu

Psikolojim bozuldu bu kaçıncı şiddet vakası son günlerde
Ben düşünürken bile kötü oluyorum sizi tanımadığım halde.
Allah yardımcınız olsun konu sahibi.

Neden evlendiniz peki herşeyi batıyor size belli ki sevmiyorsunuz da anlaşılan o ama su döküldü diye de bu kadar cıngar çıkarılmaz benim eşim de olsa bana bu lafları derdi koskoca adam ona da bu kadar bağıramam ki ama onun da tokat atmasını gerektirmiyor asla savunulacak bir tarafı yok

Peki cesaretinizi toplayıp boşanma konusunda bi adım atsanız eşinizin tepkisi ne olurdu
Bisey dyim mi onu da kestoremiyorum. Belki de bi tik korkuyorum. Beni kovdugu resmen oldu. Kapidan cikamadm cesaret edip. Acaba zarar verir miydi belki de tam cikarken cildirir doverdi.... kestiremiyorum. Bikeresnde ciddi sekilde ben kendime bunu yapiyosam senin yapman cok normal. Okadar kovdun yazik olsun bana ki defolup gitmesm dedim. He gidecektin yani dedi evet dyince de. Ben cok sinirli oluyorum sen de susmuyosun konusuyosun zarra vermmek icin git diyorum vs gibi saaacma sapan bisey dmeisti

Yook asla ole duaunmuyorum ki. Cocuk yapiyim iyi oluruz demiyorum. Tamm tersi dusunuyorum. Herseyi gecelim bu sefwr cocuk hakknda bi ton yorum yapacak bana. Sonra hep kavga

Evlenirken sizce boylemiydik? Tabii ki degildik. Ilk baslrda ciddi anlmda eli kalkardi. Sogudum cok. Ama hep ustunu kapadim hepp. Diyorum ya son 1 senedir aklim basima geliyo. Omrum geciyor diyorum

Böyle giderse eşin gidip birine aşık olacak, o senden boşanacak.
Tabii senin çektiğin acıların hiç bir bedeli olmayacak.
Tazminatsız, cezasız keyfine bakacak.
Hiç bir erkek sevdiği kadına kıyamaz. Üzgünüm o sen değilsin maalesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…