Farkli bi yasam istiyorum

Yine bir klasik yeşilintonu konusu.

Ayrılmamak için bağlayıcı hiçbir sebebiniz yokken devam edin böyle dayak yemeye.

Ailenizle yalnız tatile gitmeniz bile lütuf olsun gözünüzde.

Olayları boşuna anlatıyorsunuz çünkü mesele olaylar değil.
Mesele, dengesiz, öfke kontrolü olmayan, şiddet göstermekten imtina etmeyen kocanız ve kendini bu muamelere layık gören kişi yani siz. Olay o olmuş bu olmuş ne farkeder?

akıllı biri oldugunuz cumlelerinizden belli bence kafanız calısıyor her seyin farkındasınız bazı kadınlar anlamadıgı icin ya da bunları kendine itiraf etmeye bile cesareti olmadıgı icin bunlara katlanıyor ama siz her seyın farkındasınız adamın kendini üstün gördügünü, cümlelerinde bile bunu hissettirdigini, her seyi.. bence de cok soylenmis uzatmıssınız o belki de size karsı icini rahatlatmak icin bunları yaptı adım attı duzelsin bir seyler diye konuda haksızmıssınız evet ama hicbir sey size vurmasının bahanesi olamaz. bir kere vuran da bundan geri adım atmaz. farkında oldugunuz bize yazdıgınız seyleri hayata gecirme vakti gelmis. lutfen daha fazla kendinize haksızlık yapmayın, uc sene gectikten sonra diyeceksiniz ki, allahım keske o zaman bosansaymısım, zaman gecti mi geri gelmiyor cunku

El kaldırmayı haricen tutuyorum ama biri bana söylenince önce susar sabrederim bakalım ne zaman kesecek bu hareketi diye baktım susmuyor aşşırı sinirlenirim ve onu bastıracak ölçüde bağırırım. Hiçç sevmiyorum söylenip duran insanları.

Eski konularınızı bilmiyorum, tokat konusu tartışmaya kapalı( tamamen yanlış) Ama sizin davranışınızda asla doğru değil. Siz epey soğumuşsunuz gözünüzden düşmüş. Ağzıyla kuş da tutsa sizin için bir şey değişmez sevginiz, gücünüz tükenmiş. Çocuk olmadan boşanmanız en hayırlısı.

Bu adam bana göre iyi biri değil ..Yani size ailenizle birlikte tatil yapmanıza izin vermiş.." İzin verdi " ne demek ?

Evli olmanız kölesi olduğunuz anlamına mı geliyor? Neden ailenizle tatil yapmak sizin tasaruffunuzda değil?

Sırf bu yüzden bile insan boşanır.Hayat çok kısa lütfen böyle bir adama harcatmayın

O size vurduktan sonra yüzünüze nasıl bakıyor, aynı yatağa nasıl giriyor?

Bir evlat kolay yetişmiyor. Aileniz bu adam sizi tokatlasın diyemi yetistirdi ?

Kendinizi sevin lütfen!

Su konusunda haksızsın dökülse nolur silinir adam yardım etmiş
Şiddet varsa tabiki ayrıl saygı sevgi bitmiş
Uzatmanın anlamı yok madem ayrılmak istitosun neden vurduğu zaman gitmedin

Aslında bi su dökülmesinden bu kadar tepki vermeniz ona artık tahammülünüzün olmadığını gösteriyor eminim o da farkındadır bişeylerin ama yinede söyleseniz bende size zarar vereceğini düşünüyorum. illa kafaya koyduysanız ayrılığı ilk aşamada bi süre evden uzaklaşmak iyi olur gibi geldi ailenize gidebilirsiniz

Adamın şiddet uygulaması asla kabul edilebilir değil. Ama hep böyleyseniz kendinize çeki düzen verin bence. Karşısında böyle çemkiren susmak bilmeyen biri olursa kim olsa sinirlenir. Sanki insanları tahrik edip sinirlendiren bir tarzınız var.

Zaten ilk degil ki. Ooo kadar pismanim ki ilkk daha vuedunda evden ayrilmaliydim. Yeni evliydik.. icim sogumamisti. Bide aileme cok israr ederk evlendim ben. Donemedim. Ha simdi de onlar inanilnaz seviyor simdi de buyuk hayal kirikligi ve şok olucakalr

Ya za
Ya aslinda o da her olaya asiri tepkiler veriyir. Ben sesten gurultuden kavgadan nefret eden biriyim. Ama evde bunlar hep olur. En ufak biseyde sinirlenir. Ki o hersegi direk soyler. Tahammulunun kalmadigini falan da soyler yani

Çocuğunuzun dayak yiyen bir annesi mi olsun? Daha ne bekliyorsunuz ayrılmak için? Biz bu konuya ne yorum yapalım ki. Harekete geçmen gerekli.

Ailenizle tatile giderken izin mi alıyosunuz bide ? Aile varsa işin içinde eşiniz dış kapının dış mandalı olmalı bence. Konuda aşırı tepki verdiğiniz için sizi suçlu buldum viledayla çek sık çek sık bişey olmaz, vurması tabiki yanlış haklıyken haksız konuma düşmüş. Gördüğüm kadarıyla sevgi namına bişey kalmamış sizde kazara çocuk olmadan ayrılın derim

Ilk senelere göre daha ıyi daha az şiddet uyguluyor artık diyen kadından ne köy olur ne kasaba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…