Farkli bi yasam istiyorum

Cikamiyoooruuum o girdaptan cildiricaaam

Tabi ona takilmiyorum sadece. Butun kurdugu cumleleri tepkileriyle yazdim. Eli cabuk kalkabiliyo. Ve ben bu el kalkmasi hakaret olayindan sonra cook sogudum. Ilk degil ve son olmayacak da bliyorum..artik istemiyorum

Ne hissettiğinizi ona anlattınız mı? Boşanmayı düşündüğünüzden haberi var mı? Hiç konuşmadıysanız bence oturup ne hissettiğinizi anlatmayı deneyin. Çocuk düşündüğüne göre sizin kırıldığınızdan incindiğinizden haberi yok gibi.

Biz hicbiseyi konusabilen cift degiliz. Evliligmiz ilk aylarnda benim rizam olmadan bi girismde bulundu cocuk adina. Kendi karar verip.. anladiginizi dusunuyirum. Sinirlendim istemiyorum cocuk ben sordun mu? Diye telaslanip soylendim. Bana dedigi suydu; yeni nesil gibi ne oyle. Istemiyirum. Zamani degil demeler dedi. Ogunden sonra gizli hap kullanmaya basladim. Sanirim tartismamak adina hicbiseyi konusmuyorum onunla hicbi dusuncemi. O sinirlendginde bu isin sonu belli bosanmak der hep

sıze eli kalkmıs. bence once bunu dusunun.Insan sevdıgıne kıyabılır mı? ne kadar sınırlenırse sınırlensın başka odaya gıdıp sakınlesebılırdı yada küsseydı ama şiddet bence affedılemez. bişeyi bir kez yapan bir daha yapar. buna ızın vermemelısınız

Ben yeni yeni yasimin omrumun gectigini fark ediyorum.. cocuk olduktan sonra adam vazgecse ne olur. Omrum biter iyice
Eski konularınızı da bildiğim için anlık rahatlama için yazdığınızı düşünüyorum. Sizde o adım atacak cesareti göremiyorum, en azından rahatlamak için bir uzmana gidebilirsiniz.
Yanlış hatırlamıyorsam o aşure olayı konusu da size aitti değil mi ?

Üzüldüm. İnsan gibi davranmıyor, saygı duymuyor. Siz tartışmamak için sustukça sizi daha da sindirmeye çalışıyor gibi.

Evet dogru hatirliyorsunuz. Yok kendimi inanin rahatlatmaya calismiyroum. Zsten bu anlattiklsrima iyi bisey yazilmasi mumkun degil ki. Nasil rahatlatiyim kendimi. Tam dersi daha da dolarim.. hersey cok iyi dahi olsa. Eli kalkmiyo dahi olsa dusunuyorum.. kapanmami isteyen biri. Istemiyorum. Ya kisaca hicbiseyimiz uymuyo bizim

Doktora gitmwk icin israr ediyor ve oyaliyorum surekli. Ben cocuk istemiyorum. Cocuk oldu diyelim. Hadi akillanmadim yine devam ettim diyelim. Ki istemiyorum. Herseyi dusunuyorum. O zaman dahaa daha buyuk sorunlar olacak cook daha buyuk
bu admala istemiyrosun senin zamanını çalıyor

Şu izin alma muhabbetini de hiç anlamıyorum. Aşırı saçma geliyor. Sağlıklı bir ilişkinizin olmadığı da buradan belli. Ona karşı hiç tahammülünüz kalmadığı için bağırdığınızı düşünüyorum yoksa normal bir hareket değil tabiki. Eğer affedersen o tokatın devamı da gelecek. Sakın affetme, boşan kurtul

Siddet varsa o evlilikten hayir gelmez. Cocuk kesinlikle düsünmeyin kendinize yetseniz boşanırdınız. Cocuk yapip rezil etmeyin. Dini agzinda gezdiren insanlardan da hic haz etmem o Allahla onun arasinda bana insanligi lazim o da yoksa hayatimda olmasinin anlami yok. Bosanma davasi acın ve bu isi bitirin. Aradan zaman gecince hayatiniz zaten rayina oturacaktir.

Öncesinde daha beteri var zaten.

Şiddet konusunda sonuna dek haksız ama Allah aşkına değer mi dökülen su için kalp kırmaya?
Hemen silersen parkeler kabarmaz. Onu da kendi kurulamış zaten. Sus dedikce üstüne gitmeye devam etmişsiniz.
Daha önce şiddet görmüş olduğunuz halde biliyorsunuz ki adam çok da sabırlı değil, sonu oraya varacak. Ne cesaretle devam ettiniz azarlamaya?

Bilerek yaptım. Vursun tamamen bitsin her şey istiyorum diyorsanız iyi yapmışsınız.

Ama en azından size atılan iyi adımları bu kadar çabuk unutmasanız iyi olurdu.

Kendinden daha güçsüz birine hele de eşine karşı fiziksel gücünü kullanan, onu böyle sindirmeye çalışan adam şerefsizin tekidir. İyi falan olamaz.

Adam muhtemelen kafasını dinlemek için ya da rahat rahat zamparalik yapmak için gidin diye "izin vermiş" bunu bu kadar muhteşem bir eylemmis gibi görüp anlatıp durmussunuz. Standartlarınız çok düşmüş. Dayak sizin için çok normal. Çok dindarsiniz sözde ama kula kulluk etmelere devam...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…