Fazlami abartiyorum sizce ablalarim :(

Canim bence takma. kafani boyle seylerede yorma eger o sevgilisi olsaydi bu kadar gelip gitmesi tuhaf olurdu ama nisnalisi belliki askerde olsa bile ailesine duskun onlarin yaninda hep sevgilinin ailesi bunu sorun etmiyorsa sen sorun ederek kotu kiz durumuna dusme derim ben:thumbup:

yaşınız küçük, nişanlı veya sözlü değilsiniz bu nedenle de sevgilinizin evinde kimin kalıp kalamayacağına siz karışamazsınız. üstelik nasıl sevgilinizden yengesine "burda kalma sevgilim haz almıyor" demesini beklersiniz. bende nişanlıyım kaynım bana böyle bir şey dese sanırım ortalık karışır ve anne babası da size karşı cephe alır "bu ne ayol kendi kendine gelin güvey oluyor" diye annesi de böyle bu durumda sizi arayıp "kızım bana bak o kız benim gelinim oğlumun sevgilisi olabilirsin ama orda dur bakalım, benim evime gelen misafirime karışmak da nerden çıktı" diye çıkışabilir. en güzeli karışmayın

Sevgilinizin dediğini yapın karışmayın. Hakkınızda yok zaten karışmaya. Bu çocukların annesi babası yokmu başlarında. Onlar evlerine kimin girip çıkacağına karar verirler. Onlar için sorun yoksa size düşmez.

Yukarıdaki yorumu sadece ilk yazdığın yoruma istinaden yazmıştım. Ama aynı odada kalma durumu olunca işler değişir. Ayrıca resmiyete dökülmemiş bir ilişkiymiş. Yani Semra kaynananın dediği gibi pastane sözü olmuş onlarınki. Bu durumda yorumumu değiştiriyorum. Çileden çıkardım bende. Ne kadar abinin nişanlısı (!) olsa da bir mesafe olmalı. Aynı odada kalmak ne demek ya. Sevgilinizinde nasıl geniş bir ailesi varsa buna müsade ediyor hayret doğrusu.

Son düzenleme:
Belli sen memnun olmuyorsun canım ama bencede sen hiç karışma ayrıca sevgilinde nasıl sen karışma diyebiliyor..Boşver hiç karısma canını sıkma ve yanlıs olmus senin öyle davranman keske hic karısmasaydın

Merhabalar ben 17 yasindayim sevgilim de benle yasit bunun abisi askere gitti ve abisinin nisanlisi varo da 21 yasinda buraya kadar hherşey güzel sorun su ki bu abisinin nisanlisi sürekli bunlarda yatip kaliyor yemeğe geliyor gidiyor evine de sevgilim birakiyor. Sevgilime sürekli satasiyormus , boyle bizimde iliskimize çok burnunu sokardi ben bunu azarladim bir kere o zamandan beri bisey yapmiyor dunde bunlarda kalmis bu kiz bende sevgilime istemiyorum artik boyle her gün her gün dedim aldigim tepki sen karisma oldu. Ne yapayim simdi ben ? Ne kadar evde anne baba olsa da haz almiyorum.

Anlamadım canım bunda ne var? Sevgilini yengesinden mi kıskanıyorsun, benimde kaynım var 17 yaşında. Benimde nişanlım askere gittiğinde annesi rahatsız olduğunda gidip kalma durumum oldu. Beni eve bırakanda kaynımdı.. Bu durumda ne var anlamış değilim. Şöyle bi durum var ki sevgilinin abisi büyük ihtimalle onunla konuşup, ben gelene kadar sahip çık gibi bi emanet durumu vardır. Bizde öyle olmuştu çünkü..
El hareketler, sataşma vs olur tabi olmayacak şeyler değil. Sonuçta artık aile olunuyor, o kızda ailenin içinde oluyor. Bu durumda her hangi birşey göremedim. Abla/Kardeş ilişkisi misali..

Sakin olup sevgilini dinle.. Nişanlısı askerden gelince herşey düzelecektir.

Bencede cok cok sacma kesinlikle haklisin bende senin gibi dusunurdum ayrica cocugun tepkiside suphe uyandirici bi sure fazla tepki gostermeden gayet normal karsiliyomus gibi davran sonra duruma gore hareket edersin

X