Femara ve ovitrelle kullananlar belirtileriniz neler???

Merhaba iğnenin etkisi kaç günde geçiyor acaba ben vurulalı 1 hafta oldu kan verdim doktorum istedi 21 çıktı sizce iğne etkisinden mi

Merhaba doktorun neden erken istedi ki? İlk defa duydum erken test isteyeni. Doğru zaman kesinlikle regl tarihin olmalı. Öncesinde yapılanların hepsi boş
Evet boşmuş bilemiyorum niye istediğini tamamen stres olma pazar günü geleceğini söyledi iğne etkisi nin iğnenin 6 günü 20 dı 8 günü 10 pazar günü sıfırlanır dedi az önce test yaptım silik lik oldu

Merhaba doktorun neden erken istedi ki? İlk defa duydum erken test isteyeni. Doğru zaman kesinlikle regl tarihin olmalı. Öncesinde yapılanların hepsi boş
Hemencik belirdi

Hemencik belirdi
Canım ben daha önce düşük yaptım. Gebeliğim varken testler hep beni yanılttı ve doktorum bana hep kızdı erken test yapma diye. Ben iğne in 14.günü kanda negatif görüp 16.günü yani regl tarihimde pozitif gördüm. Boşuna yorup stres yapma kendine. Benim de bugün 7.günüm sadece bekliyorum regl günümü o kadar

Çok üzüldüm düşük yapmayan Allah tez zamanda kuvagımızı doldursun benim ilk olacagı için heyecanlıyım merak ediyorum doğal olarak herkes gibi benimde reglim çarşamba günü inşallah olmam bekliyorum testle koyulaşma var mı diye takip yapıyorum

Çok teşekkür ederim allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin. Umarım güzel haberlerini alırız benim şu an ara ara kasık ağrısı dışında bi belirtim yok. 1 hafta daha bekleyeceğim

Amin inşallah. Benim bugün 12.günüm yarın belki bi idrar testi yapacağım kasık batmalarım oluyor ara ara. Sen neden bu kadar bekledin kaçıncı günün?

Amin inşallah. Benim bugün 12.günüm yarın belki bi idrar testi yapacağım kasık batmalarım oluyor ara ara. Sen neden bu kadar bekledin kaçıncı günün?
Benim normal olmam gereken gün dündü ama bazen bir gün sonrada oluyor rutinim o yüzden bugünü gecikme olarak saymıyorum bugünden sonrasını gecikme olarak sayarım diye düşündüm doktor bana gecikince test yap dedi açıkçası negatif görmekten korkuyorum

İğnede 15. Günüm bugün 10 gündür karın ağrım var dünde aşırı vardı sanırım oldum dedim ama olmadı bugün ağrım yok ama akıntım var hep renk oluyorum zannediyorum tuvalete gidince beyaz bi akıntı geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…