Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Başkanım seni sayısal branş öğretmeni gibi hissettim mesleğin nedir sahi

Açıktan okumak zorunda değilsin illaki 2 yıllık kazanır sonra onu lisansa bile tamamlarsın dgs üniversite sınavından daha basit Türkçe ve matematik var sadece.
Sayılsadan yakaladın 😄 muhasebeciyim ben

Aaa biraz daha oyalansaydın işinle kitaplar kaçmıyor okursun 3 5 gün sonra nolceeek😂😂😂

Canım şimdi alıntılarda gördüm bende çalışmıyorum ve bazı imkanlardan dolayı üni. Okuyamadım hep içimde kalmıştı. Evlendikten sonra okuyayım dedim ama içimde ilk zamanki heves kalmamıştı. Artık çocuklarımla ilgilenmekten de aklıma bile gelmiyor. Bence ne okul okuduğun değil kendini ne kadar geliştirdiğin önemli. Ama görüyorum ki isteklisin ve başarabilirsin.
Benim kız kardeşim kendi isteği ile liseyi bırakmıştı 3 çocukla bu sene liseyi bitirdi üni. Sınavına bile girdi. Yeter ki isteyelim
Evet haklısın, ama benim 14 yaşındaki hevesim hala diri, hala çok istiyorum.
Bir meslek sahibi olmak, çalışmak, kendi ayaklarımın üzerinde durmak istiyorum.
Ben bekarken çok zorluk çektim, çok şey istedim, hep önüme engeller çıktı.
Şu an elime ne imkan geçerse değerlendirmeye çalışıyorum.
Ölene kadar kocamın eline bakmak istemiyorum, eşimin de işi pek düzgün bir şey değil zaten.
En azından Allahın bana verdiği hevesi, isteği, zekayı, boş yere harcamak istemiyorum.
En basit örneği bir şey istediğimde eşimden isteyerek değil de, kendi param ile almak istiyorum. Onun tadı apayrı çünkü.

Teşekkür ederim ❤️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X