Fikir verir misiniz ?

siz dürüstlükle söylemişsiniz. artık yapabileceğiniz bir şey yok bu noktada. öyle bir kafa yapısı varsa zorla konuşturamazsınız.
Ben kiminle konuşsam bu sefer anlatmayacağım diyorum ama kendimi tutamayıp anlatıyorum. Galiba birileriyle paylaşma ihtiyacı duyuyorum ben sonra da erken anlattığıma pişman oluyorum

bunda anlatılmayacak bir şey yok. nişan atmanın sevgiliden ayrılmakla bir farkını göremiyorum ben şahsen. boş verin zaten sosyal medyadan tanışmışsınız. sosyal medya insanları tanımak için zor bir mecra. belki sizin için iyi bile olmuştur.

Niye pişman olacaksın ki anlayamadım boşanmısta olabilirsin ne var ki bunda ? Yanlış birşey mi bu pişman olacaksın gayette güzel açıkça demissin . :işsiz:

Merhaba herkese, bir şey anlatmak istedim sizlere. Konuştuğum biri var sosyal medyada tanıştık üç dört haftadır konuşuyoruz mesajda. Sohbet o kadar güzel ki. Çok sarıyor , o da her defasında söylüyor iyi ki seni tanıdım çok iyi bir kalbin var falan diye. Neyse, dün yine muhabbet ederken ben nişan attığımı söyledim bilmiyorum laf oraya geldi. Bunu söyledikten sonra, zaten geç bir saatti de iyi geceler diyip kapadık. Bugün hiç yazmadı bana , akşam napıyorsun dedim cevap gelmedi belki de görmedi. Acaba soğudu mu ki anlamadım. Söylediğime pişman oldum . Nasıl davransam acaba fikir verir misiniz ?
Görmemesi imkansız uzaklaşmış sanki.

X