Saç Rengi ve Saç Boyama Fikirlerinize İhtiyacım Var !! (resimli)

renk konusunda yardım ?

• Ankete Katılan
    26
E

EU3

Ziyaretçi
[.........................

Son düzenleyen: Moderatör:
avatarında bulunan resimden baska resim yok :S

iki renkte cok güzel kararsız kaldım ama röfleyi dene bence

Son düzenleme:
olmus cnm iki renkte cok güzel kararsız kaldım ama röfleyi dene bence

ayy cnm çok teşekkür ederim sende olmasan foto varmı yokmu bilemicektim Şeniz kk da bu saatte kimse olmayınca kaydirigubbakcemile3
röfleyide denemek istiyorum koyu renk hakim sarılar azz olucak bakalım onuda paylaşırım sizlerle a.s.

rica ederim cnm ama gercekten ikiside cok hos renklerin :nazar: degisiklik istiyorsan röfleyi denemen daha mantıklı daha sonra istersen yine baska renklere dönebilirsin opuyorumnanaktan

ben eski saçını seviyodum kokoştu nan nası yaptın bunu :sinifsinif:
gerçi yeniside renktenmi kesimden mibilmiyorum pekbi gençkız havası vermiş tabi siz zaten genç kızsınızda yaşınıza uymuş dim kaydirigubbakcemile3
röflene bişi diemicem yada gölgene çünkü önce yapılmışını görmem lazımora haber et ben sana olmuş olmamış derim -tatlicadiarzu-

eski saçını çok beğendim:lepi: ama değişiklik yapmak istiyorsan karar senin sen bilirsin

guzele ne yakısmaz :)) rofle atılsın dedım cnm ama eskı halıne alıstıgım ıcın sagdakı resımı gorunce tuhaf olsum bakalım roflelı nasıl bır fıstık olucan):)

röfle attır canım değişiklik olur

waaaooow süper olmuş kız güle güle kullan bayıldım:lepi:
bence bir müddet böyle kalsın..20 gün sonrada olsa 2 . bir boya saçı yıpratır çünki röfleye zemin hazrlamak için mutlaka açıcı kullanılıyor..ve röfle de de açıcı var,üstelik cilada atılırsa hepten yıpranacak saçın..
şu an çok sağlıklı görünüyor ve kesim renk süper olmuş ben bayıldım..tam genç kız gibi..(gibisi fazla zaten öylesinŞeniz)
bence bir müddet böyle kalsın,ama sonra röflede yaptır değişiklik olur..

ben eski saçını seviyodum kokoştu nan nası yaptın bunu :sinifsinif:
gerçi yeniside renktenmi kesimden mibilmiyorum pekbi gençkız havası vermiş tabi siz zaten genç kızsınızda yaşınıza uymuş dim kaydirigubbakcemile3
röflene bişi diemicem yada gölgene çünkü önce yapılmışını görmem lazımora haber et ben sana olmuş olmamış derim -tatlicadiarzu-

bende eski saçımı seviyodum cnm ama sıkılmıştım ya :sinifsinif:
ben gibi 4-5 ayda renk değişen biri için 1 buçuk sene öyle uzundu ki kaydirigubbakcemile3
bu arada genç kız havası sözünede bittim yani :lepi:
tşkler cnm a.s.

eski saçını çok beğendim:lepi: ama değişiklik yapmak istiyorsan karar senin sen bilirsin

guzele ne yakısmaz :)) rofle atılsın dedım cnm ama eskı halıne alıstıgım ıcın sagdakı resımı gorunce tuhaf olsum bakalım roflelı nasıl bır fıstık olucan):)

röfle attır canım değişiklik olur

bunada alışırsınız be gülüm :gitme:
teşekkür ederim bi ara size istedğim tarz röflenin foto koyucam bakalım beğencekmsiniz yerimseniben

waaaooow süper olmuş kız güle güle kullan bayıldım:lepi:
bence bir müddet böyle kalsın..20 gün sonrada olsa 2 . bir boya saçı yıpratır çünki röfleye zemin hazrlamak için mutlaka açıcı kullanılıyor..ve röfle de de açıcı var,üstelik cilada atılırsa hepten yıpranacak saçın..
şu an çok sağlıklı görünüyor ve kesim renk süper olmuş ben bayıldım..tam genç kız gibi..(gibisi fazla zaten öylesinŞeniz)
bence bir müddet böyle kalsın,ama sonra röflede yaptır değişiklik olur..

teşekkür ederim cnm ..
kuaförüme saç konusunda sonsuz güvenim var kendisi ciğerlerinden rahatsız olduğu için tamamen organik boya ve röfleler kullanıyor yane 8 yıldır tanırım ve çok renk denedik beraber hepside harika sonuç verdi .endişende haklısın cnm bunca sadece parayı düşünen kuaför varken :1hug:
şu genç kız sözleride beni nasıl havaya sokuyo bilseniz :roflol:

çoğunluk doğallıktan yana olmuş :hulya:
teşekkürler a.s.

bence küllü kahveye boyatıp onun 1 2 ton açığı renginde uçlarına doğru gölgeler alttırabilirsin zaten senin istediğinde hemen hemen o şekildeymiş yakışır diye düşünüyorum

X